ÇirkinlikKendin yap

Diskten El Sanatları

Köpüklü ayna CD sürücüleri "sin" çeşitli çekici biblolar, duvar dekor ve tavan üretmek için kullanılmaz, hedeflenen amacı hizmet etmiş. sorunsuz ve kolay İnce düz yüzeyi, herhangi bir dekor aşırı kullanımının diskler olmadan çalışmasını sağlar. Onlar bazıları sadece podyumda olabilir bu yürümek olsa da, tüm elbise inşa ediyoruz, kadınlarla özellikle popüler, ancak ne etkisi! Biz günlük yaşamda kullanılabilen bir kaç daha pratik gizmos sunmayı deneyin.

diskten El Sanatları

1. bize fincan altında bekletin. Bu belki de en basit çözümdür. İki disk yansıtılmış taraf dışa doğru bir araya ekleme ve merkezi açıklık içine sokulması ve uzun bir döngü çekerek ince pamuk ipliği tığ işi geleneksel sütun bağlar. bir daire içinde provyazyvaniya ilk satır ince dantel formundaki ikinci dizi örgü sonra. Bir fincan sıcak bile porselen ile iyi bakacağız yönelik bu tür "çekici" duruyor. diskler naylon veya polietilen kablosu bağ, bunlar mükemmel uyum korunması gibi saksı altında destek.

boncuklar, bugles ve yapay çiçekler ile birlikte elde edilen disklerin 2. Güzel el sanatları. Örneğin, küçük çelenkler şeklinde duvara veya kapıya dekorasyon Yılbaşı ya da Paskalya bayram süsü olarak kullanılabilir. merkez delik ince şerit, tutkal dişli ve onun ardından çelenk asmak için mümkün olacağı için döngü yapıyor sıkın edilir. Bundan başka, yapay dallar ladin disk conta yüzeyi, küçük bir parlak toplar, böylece yüzeyi hafifçe yoluyla shone.

Onlar da yüzey üzerine yapıştırmak elde edilen disklerin 3. Belki de en özgün ve sıradışı eserler bir ayna mozaik. Örneğin, kutudan bir mozaik kapağı yapmaya. Bunu yapmak için, biz üçgen, dikdörtgen veya kare küçük parçalar halinde makasla tekerlekleri kesmek zorundadır. sadece satır tutkalın çok dar boşluklar, ve sırayla sıralı vardı aralarında, böylece sonra, birbirine mümkün olduğunca yakın üzerine herhangi bir sırayla genişletmek tutkal tabancası. Tutkal kuruduktan sonra, mozaik elemanları arasındaki boşluk, siyah kontur akrilik sanat eserleri kullanılarak anlatılmıştır. o kapağı aynı zamanda kutunun duvarları ve ince bir desen mozaik bazı münferit unsurları uygulamak için kullanılan devreyi sadece örtülebilir Aynı şekilde.

disklerin kaba parçalar halinde kesilmiş yapıştırılan 4. Büyük lastik top, neşeyle gençlik odası dekore edecek. Işık yansıtan ve ışık kırıcı bir kablosunun üzerine tavandan sarkan diskler, bu tür el sanatları tavan lambası, bir disko gibi, duvarlar ve tavan yüzeyinde parlama üretecektir.

elleri ile yapılan disklerin, 5. El teşkil edebilir duvar panelleri yapıştırılmış ayna plakaları sıralarının. Özellikle etkileyici merkez delik kalın kağıt madalyon üzerinden kesme, mühür, malzemenin kökenli doğrudan bir göstergesidir halinde kaplama görünür olduğu.

Atık CD'lerden başka hangi orijinal eşyalar icat edebilirsiniz? Bunlar örneğin, basitçe beyaz veya siyah boyalı kalem çekmece veya kabinin altında Disk takıldıktan hi-tech tarzında modern mobilya iyi bir dekorasyon olacak. İyi onların tezgah üzerine yapıştırmak için sehpa, üst cam kapatın. disklerin ayrıca vs. Modern abajurlar, tavan ışıkları, yapmak hayal gücü için kısa, sınırsız uzayda. yapıldıkları malzemenin orijinal amacına az noktadan el sanatları tahrik ana şey.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.