SağlıkMüstahzarlar

"Strepsils" anlamına gelir. kullanma talimatları

Hazırlama "Strepsils" (lolipop) diş ENT uygulamada topikal kullanım için klinik farmakolojik grup antiseptik ilacın dahil edilmiştir. İlaç ayrıca antimikrobiyal aktiviteye sahiptir. Birçok mikro-organizmalar üzerinde ilaç etki eder (Gram negatif ve Gram-pozitif), mantar karşıtı bir etki sağlamaktadır. İlaç ", bileşimi, doğal (sebze) katkı maddesi içerir Strepsils», ağız ve yutak mukoza üzerinde yumuşatıcı etki sağlar. İlaç bir tablet formunda ve bir sprey olarak kullanılabilir.

tanıklık

İlaç farenks ve ağız enfeksiyöz enflamatuar lezyonlar için endikedir. İlaç kolaylığı yutmayı yardımcı olur ve ağrıyı hafifletir.

"Strepsils" anlamına gelir. kullanma talimatları

2-3 saatlik bir aralık ile bir tablet almak üzere tahsis edilen beş yıl olan hastalar için. araç emme için tasarlanmıştır. Maksimum günlük sekiz hap almaya izin verdi. Resepsiyon Süresi - artık beş günden daha. Gerekirse, bir doktor tarafından reçete Devam tedavisi.

"Strepsils" anlamına gelir. Kullanım yönergeleri: ters tepkiler

Pratik farklı yaşlarda uyuşturucu hastaların iyi tolere edilebilirlik göstermektedir. Bazı durumlarda, cilt (döküntü, tahriş, vs.) şeklinde alerjik belirtiler olasılığı. Kural olarak, diğer ilaçlara karşı aşırı duyarlılık ile ilişkilidir. Bazen olabilir hazımsızlık. kullanılmak üzere alımı bozulma anlamına gelen "Strepsils" talimatları bir uzmana ziyaret etmek önerilir.

Kontrendikasyonlar

Beş yaşından küçük çocuklara tablet reçete etmeyin. Gebelik ve emzirme kontrendikasyonlar değildir, ancak hedef uygunluğu doktor tarafından ayarlanır. kullanım için araçlar "Strepsils" talimatları bileşenlerine aşırı duyarlılığı olan hastalara reçete tavsiye edilmez.

Daha fazla bilgi için,

Aşırı nedeniyle sistemik dolaşıma düşük absorbabilite pek mümkün anlamına gelir. ilaçla zehirlenme zaman meydana hazımsızlık, bulantı, ishal, karın ağrısı. Aşırı doz semptomatik tedavi vaka gösterilmektedir olarak, doktor emin olun. Diğer ilaçlarla ilaç etkileşimleri vakalar pratikte tarif edilmemiştir. ilaç diyabet almasına izin verilir. "Strepsils" araçların sürmek için veya dikkat yüksek konsantrasyonu ile ilgili diğer faaliyetlerde yeteneğini etkilemez anlamına gelir. reçeteli ilaçlar için izin verilen ilaç. Uzun (beş günden) için tavsiye edilen ilaçların kullanımı değil. herhangi bir etkisi uzmana başvurmalıdır edin. Çocukların Tedavisi doktorların gözetiminde gerçekleştirilmelidir. ürünü kullanmadan önce bir doktora ziyaret etmelidir. zehirlenmesini önlemek için günlük dozlarını aşmamalıdır.

olup en fazla 25 derece arasındaki bir sıcaklıkta çocuklardan uzak kuru bir yerde depolanması için araçlar. raf ömrü - en fazla üç yıl daha. Bu dönemden sonra, ilacın dozu yasaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.