SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Dermatit. Tedavi profilaktitka semptomlar.

Dermatit - kendini gösteren bir deri hastalığı, inflamasyon şeklinde. Çoğu zaman, bu dış uyaranlara bağlı olarak gelişebilir.

Dermatit, akut veya kronik olabilir. Bu tahriş cildin kimyasal ve biyolojik fiziksel nedenleri hem neden olabilir.

Akut dermatit olarak hastalığın üç aşamaları şunlardır:

  1. Eritemli.

  2. Veziküler.

  3. Nekrotizan.

friente

Tedavi dış uyaranın etkilenen cildi girmesini kalkan olmaktır. Yaraları kayıtsız toz işlenir. dermatit ile alevlendirdiniz Kabarcıklar, açmak ve özel işlem yapmalıyız anilin boyalar. Kan semptom ödem olduğunu.

veziküler dermatit

Lechenietakzhe dış uyaranın kurtulmak etmektir. Bu aşamada, etkilenen cilde soğuk kompres uygulamak gerekir. Semptomlar sonunda kalmamak ve ağlayan boğaz onların yerine görünecektir kabarcıklar görülür.

nekrotik dermatit

Böyle bir aşamada tedavisi sadece hastanede hastanede bir doktor gözetiminde gerçekleştirilir. Semptomlar: etkilenen hücrelerin ölümü.

bir kişinin çok hassas ve hassas cilt ise, dermatit, kozmetik, yıkama tozu ile Parfümeri oluşabilir. Bu gibi alerjik dermatit olarak adlandırılan. Bu ektima bir haftaya kadar bir ömrü vardır.

atopik dermatit

Tedavi doğru beslenme, hayvanlarla çit temaslarda antialerjik ilaçların kullanımı, özel kremler kullanılması oluşur.

fiziksel etkisine bağlı olarak, bilinen şekliyle, aktinik veya güneş dermatit. Doktor tarafından reçete Tedavisi. Bu yenilgiyle birlikte doktor borik merhem ve niasin kullanmak, hem de güneşin kalma süresini sınırlamak için tavsiye.

uzun süreli morötesi UV ısıtıcılar ışıma gibi iyonize edici radyasyon ile gelen bu enflamasyon oluşur.

cilt artan duyarlılığı ile aşama nekroz geçmesi kabarcıklar (hücre nekrozu) görünebilir.

Nasıl dermatit tedavisinde? Tedavisi halk ilaçları

Su tedavileri sınırlamak için önerilen ve en iyi ve tamamen tedavi sırasında banyo terk edilir. Eğer otlar banyo kullanabilirsiniz rağmen. Veronica ilaç - Harika ilaç bir bitkidir. Her gün en fazla iki saat boyunca su kaynamış doğranmış otlar dökün ve etkilenen bölgeyi silin. Günde gerekli birkaç kez uygulayın.

dermatit armut yaprak Tedavisi. Genç yapraklar ve kurutuldu armut, 5 dakika boyunca ateş ve kaynama koymak, kaynar su ½ bir emaye tencere içine döküldü. Sonra losyonlar her 30 dakikada Nawara serin vermek ve yapmak gerekir.

Hatırla - bu önemli! Her gün yeni bir taze et suyu hazırlamak gerekir.

Ama insanlar söyledi: "Kendi kendine ilaç sağlığınıza bazen zararlıdır." Bu yüzden bir doktora danışmak herhangi ilaçlar, merhemler, tentür ve diğer ilaçlara önce kullanmak en iyisidir. Ve sağlık ellerinde sadece unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.