SeyahatSeyahat İpuçları

Nerede kışın dinlenmeye? macera doğru!

Nerede kışın dinlenmeye - herkes kendi seçer. Ben yolculuğunda soğuk mevsimlerde en umutsuz romantik gönderilir belirterek yardımcı olamaz rağmen. Neden? Evet, bu geziler genellikle hava ve iklim koşulları değişikliği ile veya yağmur veya kar soğukta kötü hava turistik, bir tur ile ya ilişkili olduğundan.

Nerede kışın dinlenmeye? kayak tatil

Kışın gibi mi? Sessiz karla kaplı ormanda yürürken olmadan tatil hayal edemiyorum, kar sürüklenir ve beyaz ağaçların arka plan üzerinde tehlikede hazırlanan ve büyük resimler, sıcak şarap? Ya da sadece bir snowboard, kayak ya da bir kızak karlı dağlardan baş döndürücü iniş cevapsız?

memleketi uygun bir yamaçları ya da lüks ormanlar, ne de gerekli kar ve kış aylarında dinlenmek için, sadece tek bir çıkış yolu hayal edemiyorsanız: çare gitmek için.

Örneğin, Avrupa, yeterinden fazla bu hangi tümünde. Geleneksel olarak, tatilcilerin Fransa, Andorra, Avusturya, Slovakya, İsviçre, İtalya akın veya zihniyet İskandinav ülkelerinde daha yakın. Tabii ki, bir tasarruf mümkün olacak Yukarıdaki ülkelerin herhangi girmeden, o beklememelisiniz. Bu alanların Turlar buna göre ödemek zorunda kalacak sunulan kalite ve konforu ile, nadirdir.

Nerede daha iyi gitmek için kışın bir tatil için çocuk olmak üzere bütün aile ile tatile gitmek isteyenler için. Genellikle deneyimli turist dağlık Türkiye'de, "her şey dahil" hizmet veren, daha ucuz tavsiyelerde edebilir. Sadece kış sporları değil aynı zamanda, havuzda yüzmek, sıcak küvet emmek Türk hamamı ziyaret ve oryantal tatlıların tadını olamaz.

Rusya'da, Kafkas yamaçları kayak için en popüler yerler olarak kabul edilir. Her yıl burada nispeten az parayla sadece teknik olarak zor parçayı tadını olamaz, ama aynı zamanda yerel doğayı hayran Romantiklerin büyük miktarda gider. Yerleşim, onlar süper için gerekli her şeyi ile donatılmış, pansiyonlar Sovyet tarzı modern otel komplekslerine, her zevke ve bütçeye uygun, dedikleri gibi, bir çağdaş gezgin.

Nerede kışın dinlenmeye? Güneşin peşinde!

Zaten sıcak hava ve yumuşak sörf kaçırmak başarmıştır herkes, kendine biraz güney ülkeye bir gezi kitabı yaz aylarında uzak kayma ilk fırsatta amaçlamaktadır.

Bir süre hafif tişört ve şort değişebilir ve plaj ve rahatlatıcı deniz ve belki okyanus, açık alanlar mutluluk beklentisiyle kıyıya gitmeye sıcak giysiler kurtulmak için büyük olsa nasıl oldu.

tüm yıl boyunca Rahatlatıcı plaj tatil Birleşik Arap Emirlikleri, Kanarya Adaları, Dead ve Kızıl Seas İsrail sahil ve şimdi Goa popüler Hint tatil turistlere garantilidir. Burada, diğer şeylerin yanı sıra, kendiniz bazı bölgelerde, örneğin, BAE, harika alışveriş ile kombine geniş gezi programlarından biri için tercih edebilirsiniz.

Ve egzotik ve yeni deneyimler isteyenler, sadece Bahamalar, Vietnam, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya, Kosta Rika, Küba, Maldivler ya gitmeye gerek Seyşeller, Singapur, Tayland, Fransız Polinezyası veya Sri Lanka.

Nerede kışın dinlenmeye? Gezi

Güney Avrupa genellikle dünyanın her yerinden turist çok sayıda çekiyor, soğuk sezonu. Ve bu arada, şaşırtıcı değildir. Yaz Yunanistan, Portekiz, İspanya, İtalya, Bulgaristan ve Hırvatistan gibi ülkelerin aşina ve kavurucu güneşi engeller almak yorucu yaz ısı. Ama Aralık, Şubat döneminde mütevazı kafe veya lüks restoranda ulusal mutfağı özel denemek, muhteşem ve görkemli deniz manzarası, yeterince turistik bol olabilir.

Finlandiya, İsveç, Danimarka veya Norveç'te - kış manzara sevenler için, İskandinav ülkelerinden birine gitmek tavsiye edilir. Özellikle muhteşem yerler öncesi ve Noel tatilinde bak.

ziyarete Güzel, demek, Şili, Peru, Bolivya, Kolombiya ve Güney Amerika'da başka bir ülke. Burada başarılı bir tarihin çalışma ile egzotik birleştirebilirsiniz. Kural olarak, geri kalan en eski Hint imparatorlukların siteleri incelemek için gider.

Eh, belki hepsi bu. kışın dinlenmeye nerede sorusunun cevabı, konuşlandırılmış daha fazla oldu. gezgin kendisi, tercihleri ve mali olanakların için daha fazla seçim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.