SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Not: dermatit oral tedavi

Hastalık oldukça nahoş ama neyse, kolayca tedavi edilebilir. Onun kolay herhangi uzmana teşhis edebilmek için, o da tedavi reçete. Nasıl Çocuğunuzun bu hastalıktan muzdarip olduğunu biliyoruz?

Bunu yapmak için, sadece derisinin bak. o bir oral dermatit varsa - yüzünde knot bir sürü olacaktır. Hastalığın çok isim ağız çevresinde alanı ifade eder "sözlü" kelimesinin olası belirtileri göstermektedir. dudaklar en çok acı etrafında O cilttir: Bu alanda hızla ince kırmızı döküntü (papüller, püstüler bu eğitim) ile kaplıdır. Yavaş yavaş, sivilceler göz çevresinde yanaklar, burun ve cildi yayılabilir. Zaman tedaviye başlamazsa, papüller tüm cilt, pürüzlü, kırmızı gamzeler noktalı olur birbirleriyle birleşir. Onun yüzüne bir elini tutmak, bu dengesiz olacaktır dokunmak. Dudaklar ise kesinlikle sağlıklı ve temiz cilde dar bir şerit ile çevrilidir.


Ağız çocukta dermatit böyle karıncalanma ve yanma gibi belirtiler de eşlik edebilir. Prensip olarak, çocuklar çoğunlukla çok az veya hiç rahatsızlık da neden olduğu döküntü meydana fark yoktur.

dermatit nedenleri

bunun neden dermatit oral tedavi anlamalıdır öğrenme önce. Bugüne kadar, doktorlar herhangi özel sebeplerini bulamadık. Çoğu uzman döküntü (özellikle krem ve merhem şeklinde) hormon preparatları kullanımından dolayı oluşabilecek görüşünde. Çocuk doktoru reçete yazanlar "Prednisolone'u" veya "Hidrokortizon" - Örneğin, çocuk alerjik reaksiyon veya egzama geliştirdi. Alerji güvenle geçer, ancak onun yerine ağız çevresinde kızarıklık gelir. ilaç kullanarak durmalı ve bebek cilt çok çabuk normale döndürür: Bu durumda, ağız dermatit tedavisi çok basit oluşur. yenido¤anda dermatit çocuk bezlerinin sürtünme ile tetiklenebilir. İletişim, seboreik ve atopik dermatit gibi hastalıkların bu türler karakteristik çocuklar, ilave olarak.
Yetişkin kadınların olarak yanlış eşleşen kozmetik (örneğin, temel toz, ruj, jel temizleyici, losyon, makyaj çıkarma, vb) olabilir döküntü neden olur. Uzun süre geçtikten için makyaj kontrol, biraz para olabilir son kullanma tarihi. Bu durumda, hemen atılmalıdır. döküntü uzun süreli güneşe maruz kaldıktan sonra görünebilir. Küçük çocuklar, bu florür içerikli diş macununa bir cilt reaksiyonu olarak ortaya çıkabilir. Ne kadar erken hastalığın gerçek nedenini ayarlamak, daha hızlı ondan kurtulmak mümkün olacaktır.

ağız yoluyla dermatit Tedavi

Yukarıda belirtildiği gibi, terk etmek başlatmaya çalıştığınızda hormonal merhem ve kozmetik. döküntü kaybolmaya başladı eğer on-onbeş gün bekleyin, bu neden sadece bu olduğu anlamına gelir. Hasta bir çocuğun özel diyet ihtiyaçları, bu nedenle kızarmış, yağlı, baharatlı yemekler beslenme yoluyla ortadan kaldırır. Yıkandıktan sonra bir havlu ile bebeğin yüzünü incitme ve yavaşça bir peçete ile pat. Hastanın durumunun gelişme olmazsa, doktorunuza başvurun. Büyük olasılıkla, o antibakteriyel ajanlar reçete edecektir. Ağız dermatit tedavisi ve losyonlar ve kompresler her türlü kullanarak, evde yapılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.