Entelektüel gelişimiMistisizm

Demon Buer: açıklama, resim

İnsan hep, bilinmeyen tehlikeli ve yasak çekti. Tarih dikkatsiz Arayıcı yok edebilir gizli bilgi içeren yaşları folyo için tasarruf edilmişti. ölümsüz ruhun özünü bilmek isteyen insanlar sadece Tanrı'yı arayan değil, aynı zamanda evrenin karanlık bir kısmında yaşayanlar vardır. Daredevils yalnızca meraklı dikeni sonuçları ve artık eski hayatına dönebilir çizgiyi çarpı işareti, konusunda uyarıda korkmuş olmadı. Bu alandaki araştırmalar adı "şeytan" taşıyan, yaratıklar üzerinde yazma ilmi yol açtı. Buer, Beelzebub, Abaddon, Belphegor - Ortaçağ edebiyatı 72 sahiptir , mistik yaratıklar simya ve büyü önemli bir rol oynamaktadır.

Ne terim "iblis" nedir?

Demon - mistik yaratıklar ve alkollü toplu görüntüsü. tanrılar ile karşılaştırılması durumunda, şeytanlar aşağı bir konumda tutun. Antik kavramlara göre, onlar sadece kötü değil, aynı zamanda iyi olabilir.

dönem "cin" Antik Yunan literatüründe var. "Melek" - Roma kültürümüzde, Hıristiyanlıkta "deha" anlamına gelir. Erken antik dönemde bu ışık veya şer tarafı ile sadece doğrudan iletişim değildi, tıpkı farklılıkları Mezhuyev "cinleri" ve "tanrıların" iz her zaman mümkün değildir. İnsanlar kesinlikle herhangi doğa olduğunu öne süren ve bazen yapmak ve kötü eşit olduğu kuvvetlerin birine ait değil ve iyi işler yapmak.

Hıristiyanlıkta, dönem "iblis" çok yakında bir değişiklik yapıldı ve kelime "iblis" ile eşanlamlı oldu. putperest tanrıları ve kötü ruhlar denilen Şeytanlar. Daha sonra bu kelime denir düşmüş melekler, sonra dönem "iblis" sadece Şeytan'ın görevlilerinin kötülüğü anlamaya başlamıştı.

şeytan ve cinlerin varlığını araştıran bilim

Şeytan Bilimleri - Çeşitli halklar arasında mevcut şeytanlar hakkında tüm mitlerin ve efsanelerin genel adıdır. vadeli diğer bilim alanlarına benzer şekilde kullanılır. Belirli bir yaratığın bir çağrı üzerine törene anlatan davranışlarını şeytanların çalışmada, karakteristik ile bağlantılı demonoloji ana dal, iblisler, bu varlıkların itaati mücadele ve güçlerini kontrol etmek için nasıl talimatlar. Buer, bir hayali şeytan da çalışmanın bir amacıdır.

Şeytan Bilimleri - Geleneksel din öğretisi bilime ve onun çalışma nesnelerinden olumsuz bir tutum olmasına rağmen birçok dini ve mistik geleneklerin deÔiÖmeyen. terimi okültizme değil, aynı zamanda yaygın olarak kullanılan bilimsel ve tarihsel yayınlarda da cereyan eder.

"Süleyman'ın Küçük Anahtarı"

şeytanlar "Goetia" in yanı sıra demonoloji ilgili ayrıntılı bilgi içeren neredeyse en ünlü devasa kitabım, - "Süleyman'ın Küçük Anahtarı". Bir iblis Buer yanı sıra diğer benzer yaratıklar gibi bu canlılar hakkında bilgi içerir, "Goetia" - Beş parça, bunlardan en meşhur oluşur. Kitap bir iblis, itaatsizlik durumunda astlarının çağırmak için nasıl talimatları içerir.

Buer - Lejyon 10 şeytan

Boşlukları ve iblisler ve alt ruhların elli lejyon sunulmadan vardı cehennemi kuvvetlerin büyük kumandan olarak bu konuda konuşmak. Görünüşü Yay pozisyonunda göksel bedenin çıkması ile işaretlenir. Demon Buer, felsefeyi öğretir, mantık hakim insan vücudu üzerinde otlar olumlu etkilerini anlamak için yardımcı olur. Hideously kirli ve ifadelerde kindar. materyal refah başarı eşlik eder. Buer - Yeterli miktarda bir iblis "şeytanların Hiyerarşi" Weyer sayfalarında parladı. Aynı zamanda kendi dallarında bulunur.

Booher (artalan) görüntü, dış görünümü

Başlangıçta Buer Archer, yay büyük centaur olarak tarif ve tam okları titredim edilmiştir. Daha sonra, Louis Breton, daha sonra, M. Zherrol kazınmıştır şeytan gösterim, yazarı. Onu şeytan istenilen yönde hareket olabilir, tekerleğin bir tür dönüştürerek, vücudu saran, bir aslan başı ve bir at beş ayaklı Buer tasvir edilmiştir. Ona büyücü dileklerini çağrıldığı takdirde Buer cin hiçbir gözlerle eşeysiz insanda canavar görünümünü değiştirebilir.

"Goetia"

(Yunancadan: büyü, zararlı olabilir sihirli) "Goetia" Tüm yetmiş iki ruhları, onları büyücü almaya neden olan katışıktır görünüşlerine, ayrıntılı bir açıklamasını içerir. Ayrıca sihirbaz, olağanüstü kendi kontrolü altında kuvvetleri, aynı zamanda başlık ve pozisyon için yararlı olduğu muhtemeldir yaratıkların yararlı özelliklerini açıklar. o kendiniz yapmak reddederse Bu bölüm, sihirbaz kendi ruhunu bastırmak mümkün olacak, ayrıntılı olarak işaretlenmiş doğru aramanın açıklamaları iblisler, tavsiye, aşağıdakileri sağlamaktadır.

"Goetia" yakından parfüm kataloğu bir tür benzer İçeriği, aynı zamanda "şeytanların aldatmacalara günü," tez Weyer bir ek olarak bulunmuştur. Yazar, bilgi kaynağı olarak tamamen farklı bir ürün el yazması gösterir. cinleri "Goetia" bölümünde tarif edildiği sırası öncelik önemli ölçüde farklıdır, Weier inşa edilmiştir. Buna ek olarak, "Goetia" içeriği böyle Dantalion, vassago, Andromalis ve CIIR olarak varlıklar tamamlanmıştır. Ritüel iblis "Süleyman'ın Küçük Anahtarı" bölümü çağrı farklı bir yol "Sigils" de belirtilen mühür esasen tamamlayıcı modellerine kitabında Weyer ve bilgilerin anlatıldığı çok daha karmaşık ritüeller haline gelmiştir. Dünya Zamanla M. Makgregoroma ve Alistair C çabalarıyla 1904 yılında "Goetia" tam sürümünü gördüğümüz ilk defa, bölümün adı çağrı iblisler ve çizim maskotlar ilişkin Ortaçağ tüm büyülü geleneğini, aramaya başladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.