TeknolojininGadgets

Tablet Lenovo IdeaTab S6000: açıklama, ortak özellikleri. tablet Bellenim

Şirket "Lenovo" hayranlarının on tablet memnun etmek. Birim 2013 yılında üretilen olmasına rağmen, dünyayı şaşırtacak. Kuşkusuz, S6000 tablet oyun için değil, aynı zamanda iş için sadece uygundur.

dizayn

Cihaz oldukça sade ve çok boyutlu ortaya çıktı. Lenovo IdeaTab S6000 tasarım ve boyut seçici kullanıcılar için uygundur. 10 inç uzunluğu 26 ve genişliği 18 cm de olsa da - 8,6 mm ile parameiry beklenebilir, kalın overkill tespit ettik. Cebinize bu dev sığdırmak mümkün değildir, çünkü kullanıcı, tam olarak taşıyan çantayı gerekecektir.

Ayrıca, cihazın tasarımı geniş bir renk tayfı yoktur. Alıcı sadece Lenovo IdeaTab S6000 Siyah sunulacak. Diğer renkler üreticisi verilmemektedir. Renklerin Sınırlı sayıda dışardan genel izlenim kötü etkilendi edilmiştir. Plaka düşük anahtar oldu ve tanıdık siyah renk buna özel bir sağlamlığa vermedi.

Cihaz, tamamen plastikten imal edilir, bu durum çalışan gelen beklenebilir. operasyonun konforunu artırmak için yapılır Oluklu Malzeme arka panel. El levha, emindir bu şaşırtıcı ve 560 gram ağırlığında. Kullanım kolaylığı - tam oluklu arka hak.

Bothered üreticisi ve oleofobik kaplama. Koruma, ve daha da önemlisi parmak izleri ufak çizikler önler. Daha büyük azından ekran boyutlarına parmak izleri bir kabus olurdu. Ancak, makinede düşmelere karşı en iyi koruma değil.

Montajlı plaka iyidir, ama bazı yerlerde çizikler hala kullanıcı için kafa karıştırıcı olacak. Kayda değer aralıkları çok iyi olan, gözlenmez. Hoş an esnek biraz geri döndü. Kamu çalışanlarının için, prensip olarak, cihaz her ne kadar küçük kusurları ile iyi görünüyor.

Ön kısmı, tabii ki, şirket logosu frontalku, geniş ekran, sensörler için ayrılmıştır ve kapanır. Ana kamera, parlak bir işaret şirket ve dinamikleri arkasına yerleştirilmiş. soket üst kısmında kulaklık ve güç düğmesi için tasarlanmıştır. Üretici anlamlı sol tarafta haşiyeler aşırı yüklendi. İşte çabuk çıkarılan kaplinler USB, ses kontrolü, HDMI bağlantı noktası, SIM kart yuvası ve USB flash sürücü bir yer vardır.

Bir tarafta yuvalarının en koymak için garip bir karar. Sağ bokovushka tamamen ücretsiz, düzen sadece karışıklığa neden olduğunu düşünürsek. Kullanım aşırı konforunda üzerinde hakkı olmamalı, ancak, hoş olmayan bir izlenim etkiler.

ekran

Lenovo IdeaTab S6000 10-inç ekrana takıldı. Çapraz tablet belgeler üzerinde çalışmak için idealdir, ve eğlence için olduğunu göstermektedir. Pleases ve sensör on dokunuşları algılar. Kullanıcı muhtemel olmakla birlikte yeterli ve beş.

Çözünürlük tamamen devlete tekabül ve piksel sayısı güzel yedi inç görünecektir 800 tarafından 1280 olmakla birlikte, büyük bir ekranda görebilir. 149 ppi azından şaşırtıcı değildir. Kullanıcı "küpleri" göreceksiniz rağmen kabul edilebilir düşünün.

Lenovo IdeaTab S6000 IPS matris teknolojisini kullanır. Bu çözüm ekran daha aydınlık yapar ve anlamlı güneşte davranışını geliştirir. Tabii ki, parlak ışık parlama biraz taramak, ama durum kritik değildir. Teknoloji ve artan görüş açıları. Ekran anlamlı bir bozulma olmadan herhangi bir konumda görüntülenebilir.

maliye devaysa ekranı için çok başarılı olduğu ortaya çıktı. İyi çözünürlük ve matris hissedilir. Seçici kullanıcı kusurları tespit etmek zor olacaktır.

kamera

Silah - bu bir tablet güçlü bir noktası değildir. İstisna yok, ve Lenovo IdeaTab S6000. Ana kamera "gözü" olarak belirlenen Üretici 5 megapiksel olduğunu. 2592 1936 piksele - en benzer matrisleri gibi Çözünürlük. Aslında, zorunda değildir kalitesine güvenirler. Fotoğraflar silik ve küçük parçalar olmadan gelir. nesneler ve kesim görünüm biraz belirsiz çizgiler.

El kamerasıyla daha gelişmiş bir cihaz değildir ve varsa S6000 uyacaktır, ancak sonuç uygun olacaktır. uzaktaki nesneleri çekerken Özellikle zorluklar ortaya çıkmaktadır. Kamera iyi sonuçlar göstermektedir ki yaklaşık mesafe - 1-2 metredir.

Cihaz sağlanan ve frontalka edilir. Sahibi 0.3 MP sıradanlıktan ile "göz" mevcuttur. Resim kalitesi korkunç, nedenle bu özellik hakkında unutmak daha iyidir. Ön kamerayı yöneten tek şey - Bir video çağrısı.

donanım kısmı

Lenovo IdeaTab S6000 H Dolum kamu sektörü çalışanları için hem çok güçlüdür. Cihaz MTK-işlemci tarafından desteklenmektedir. Aslında, Çin ucuz araçların üreticisi ve diğer beklenmemektedir. Düşük maliyet güçlü işlemci rağmen. yüksek performans nedeni MTK 8125 tabanlı Cortex-A7 yarattığıdır.

Cihaz 4 çekirdek 1.2 GHz her üreticisinden aldı. İyi bir performans toplam aldı. Çoğu cihaz görevleri 'klik' olacaktır.

RAM Çok daha kötü şeyler. Cihaz RAM tek gigabayt ile donatılmıştır. RAM operasyon yeterlidir için ise, oyun gerekmez gerçekten güçlü başlayacağını düşünüyoruz.

yerli bellek Lenovo IdeaTab S6000 16GB ve 32GB çeşitli varyasyonları vardır. Olmadan, büyük miktarda takviye ve kart olabilir. Tablet flaş mikro SD ile çalışır. Kullanıcı 64GB genişleyebilir.

sistem

Bellenim S6000 Tablet yenilik sahip değildir. Cihaz "Android" sürümü 4.2 kullanır. Sistem tüm alaka kaybetmemiş olsa da, birçok yeni ürün kullanıcıya sunulacak. Standart sürümünün üzerine Üretici ve eklemeler yapılmış. Bu klasörler, anımsatan widget'ları ile belirgindir. Bu büyük ölçüde sahibi için dosya ve uygulamaların sıralamayı kolaylaştırır.

İsteğe bağlı olarak daha yeni bir sürümü ile değiştirilebilir Lenovo IdeaTab S6000 firmware yüklü. Kullanıcı kablosuz ağ üzerinden sistem güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, internet daha uygun meclisleri bulunacaktır.

Artı özel firmware yararsız uygulamaların eksikliğidir. Standart versiyonda, kullanıcı kaldırılamaz uygulamalarla karşı karşıya gelecek. Ne yazık ki, bu sorun tüm resmi sistemlerinde vardır.

özerklik

Herkes bilir ki tablet firmware çok obur ve üretici durumunun iyileştirilmesi karar verdi. pil mekanizması 6300 mAh hacmi ile yüklendi. çalışma süresi önemli ölçüde artmıştır.

4-5 saat boyunca pil "yerleştirilmiş" cihazda maksimum yük. Bu bu özelliklere sahip bir rekor devlet çalışanları olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik kullanım 9 saate makine ömrü up süresini arttırır.

enerjinin ana "yiyiciler" Bir görüntüleme sistemi ve Wi-Fi. Gereksiz programları ve kablosuz ağ kapatarak Ekranın parlaklığını azaltmak, biraz işin süresini artırabilir.

Seçenekler

Cihaz orijinal kutu beyaz geliyor. kit Lenovo IdeaTab S6000 H ek olarak talimatlar, garanti, USB kablosu, AC adaptörü, çıkarılabilir fişi içerir. Bu ekipman bekleniyor, ancak yararlı şeyleri unutma.

plastikten yapılmış tableti "Lenovo" için Kılıf hasar miktarını azaltacaktır. Ve edinimi yararlı HDMI adaptörü olacaktır. Tabii ki, bu tür bir kablo durumu gösterilir, ancak yine de yararlı değildir. Flaş kartına sahip olacak komple bir set tamamlayın. yanlış ve koruyucu film olmamalıdır. Oleofobik kaplama çizilme ve parmak izlerine karşı koruyabilir, ancak görünen düşme karşı bağışık değildir.

iki sürümü

Üreticiler genellikle farklı özelliklere sahip aynı cihazları bırakın. Tipik olarak, bir modele göre farklı parametreler olabilir. Bu çözüm daha düşük bir fiyatla birlikte bir "hafif versiyonu" olmasını sağlar. "Lenovo", aynı zamanda, bir yöntem başvurmak değildir.

standardına ek olarak, yayınlandığında ve Lenovo IdeaTab S6000 3G edildi. farklar çok az cihazlardır. 3G sahiptir Sürüm, GPS var. ufak farklılıklar vardır "doldurma". Standart bir S6000 işlemcisi 8125 ve 3G - 8389. performansta büyük bir fark değildir.

hafızanın cihaz da farklıdır. 16 ve 32 GB sürümü vardır. farklar küçük olmasına rağmen, önemli ölçüde fiyat etkiledi. Alıcı, seçim kaydetme veya biraz daha güçlü bir makine almak zorunda kalacaktır.

maliyeti

Lenovo IdeaTab S6000 fiyata dikkat çekiyor. Cihaz 11-12000 ruble mal olur. Çoğu müşteri için bu maliyet çok çekici ve tablet rakipleri vurgulamaktadır. Bazı küçük eksikliklere rağmen S6000 tamamen haklı ve onun değerdir.

Kim olmayan haberler karşıya gelecek birimini satın almak istiyor. Cihaz üretimden çıkarılır, raflarda bulmak çok zor olacak. Ancak, aynı zamanda artıları vardır. eskimiş eşya fiyatları keskin bir şekilde düşmektedir, ama bugün S6000 çok daha ucuz satın alınabilir çünkü.

pozitif yorumlar

Model kayda değer büyük ekran. Mükemmel dengeli ekran birden çok kullanıcı tat geldi. Tabii ki, orada küçük şikayetleri vardır ve güneşte davranışı gidermek için, ama artıları kusurları örtün. Önemli görüntüleme açısı ve parlaklık konforlu tutuş ve dokunmatik 10 bugün alakalı algılama bir sensör sağlamaktadır.

Donanım kısmı da bir mutluluk hayranı var "Lenovo." Devlet çalışanları arasında dört çekirdekli kadar çok araç değildir. Herkesin bildiği ve MTK ürünlerini güven çünkü işlemci, aynı zamanda oldukça iyi.

6300 mah de pilin takılması harika bir çözüm haline gelir. sahiplerinin çoğu nedeniyle çalışma süresi cihazı seçti. Üye ön sorgulama bağımlılığı önlemek için çalışıyoruz ve S6000 tablet fırsat sağladı.

Şaşırtıcı bir şekilde, ana avantajı fiyat olarak tablet. Features'ın tamamen maliyet haklı ve cihazların yeteneği. Bütçe birim sahiplerinin çoğu çekti.

negatif yorum

Hemen belli sevimsiz cihaz dış. Tablet kesinlikle "gri kitle" ve çok cazip değil arasında öne çıkmaktadır. Etki ve büyük boy ve cihazın kalınlığı. tabletin "Lenovo" için kapağı satın almak için ihtiyaç plastik gövde ipuçları yapılmış.

en benzer cihazlarda olduğu gibi, kamera zayıf noktasıydı. Belki imalatçı hiç geri "göz" kurtulmak ve diğer özelliklerini iyileştirmek gerekir. değil video görüşmeleri için en iyi çözüm - ön kamera da 0.3 megapiksel, mutlu değil.

onun yaratma doldurma bir iyi donatılması, şirket RAM tasarruf etmeye karar verdi. Sonuç olarak, kullanıcı belleği tek bir gigabayt ile güçlü bir cihaz alacaksınız. RAM tamamen açık sisteminin potansiyelini izin vermez.

Üreticinin Hayal kırıklığı ve arzusu neredeyse özdeş ürün yapmak için. küçük değişiklikler yaparak ve 3G ekleyerek, şirket cihazın maliyetini yükseltti. Böyle bir durum saçma. Ne zaman güncellenen çıkış tabletin radikal değişiklikler çok daha ilginç olmazdı.

Firmware 4.2 Birkaç yıl önce alakalıydı. Artık kullanıcılar 5.0 onların gadget'lar yükseltmek istiyorum. Ancak, S6000 özellikleri son sürümü ile başa çıkamaz. Böylece sahipleri böyle bir dezavantajı katlanmak zorunda kalacak.

sonuç

zamanda, S6000 tablet çok iyi görünüyordu. Ancak, önceki yıl tüm cihazların daha gelişmiş modellerin yayımlanmasından sonra unutulur. yeni öğeler S6000 üstün olmasına rağmen, hala oldukça tüm alaka kaybetmiş değil. Cihaz, eğlenceli çalışma veya seyahat ederken film izlemek için uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.