ÇirkinlikInşaat

Panel PVC Kaplama: sağ onarım banyoyu yapması!

Küçük banyo - birçok aile için sorun. Doğru onarım nasılsa bu sorunu yardım etmek mi? Belki PVC paneline dönük kullanılırsa!

Dairelerin Tipik inşaat banyolar boyutu çok küçük kapsar. onlar bile her zaman en gerekli şeyler için yeterli alan, her zaman genişletmeye çalışırken bu alanı yok çünkü. Çoğu zaman, bu durumda insanların fikri banyo ve tuvalet birleştirerek yolda. Bunun anlamı nedir, bu iyidir incelik nedeniyle, konuşmak için değil, karşı cinsten biriyle temizlemek için zaten orada eğer, sık sık tuvalete gitmek için imkansız sabit koku söz ve edemez. Ve nedenle başka bir yol, merkezinde paneline dönük olacak bulmak için daha iyidir.

Bunu yapmak için, ve onarım başlatmak için hangi duvarlar ve tavan, uygun terbiye düşünmek gerekir. İlk olarak, madde deposu daha PVC çeşitli paneli uygun bir kalite doku, uygun olarak seçilir. Doğru renk kullanarak, büyük ölçüde görsel odanın hacmi genişletebilirsiniz.

Çoğu zaman malzeme veya mozaiğin bir ışık gölge bitirme prmienyayut. Şimdi böyle bir panelin banyo duvarlarını hazırlamak edenler arasında özellikle popüler karşı karşıya. Modern inşaat piyasasının çeşitliliği göz önüne alındığında, bu çok zor değil.

Tavana gelince, bu görsel yüksek yapmak da mümkündür: Astar paneller, ayna ışıklarla birlikte parlak renkler mükemmel onunla baş. aydınlatma armatürleri kesinlikle zarar veremezler nemli ortam önlem olduğu gibi yüksek kaliteli yeni kablolama sağlamak için Tabii ki, bu daha iyi olurdu. Tabii ki, paneller altında gergin teller, su ile doğrudan temas tehdit değil, risk almak gerek yoktu.

O tematik fotoğraf yüzeyle kaplı streç tavan kullanmak yer olduğunu belirtmek gerekir. Örneğin, siz ve misafirleriniz üzerinde harika izlenim banyo, yapacak tavan yerine hangi - İçinde martıları uçan ile mavi gökyüzü! Ancak, Samanyolu ve yıldız dans da kalıcı bir etki yapacaktır. Bu durumda Dikkate değer bir kontrast etkisi koyu renk (düşük fiyat olan) paneline dönük olacak.

Şimdi, banyo girişinde aslında büyük bagajları kaplamak için gerekli değildir büyük bir oda görebilirsiniz. Tesisat, asgari boyutunu seçmek birkaç daha kompakt mobilya kullanmak en iyisidir. Buna ek olarak, özel olarak banyosu altında niş tasarlanmış küçük eşyalar için profesyonel tasarımcılar ve kullanılan ek dolap öğrenmek mümkündür.

Bütün bunlar onu boşaltmak için daha da yardımcı olacaktır, yeni bir geniş oda yerini bulmak kolaydır. Sonuç olarak, oda daha rahat ve geniş olacak, güzel olacak. Ancak, hatta PVC inanılmaz çok yönlülük kanıtlamak cepheler için kaplama panelleri vardır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.