HobiDikiş

Nasıl kendi elleriyle kokoshnik güzel yapmak için?

Mesela bir dekoratif unsur Rus güzellik veya Snow Maiden görüntünün oluşturulmasında basit vazgeçilmez kokoshnik. Böyle başlık olmadan tiyatro veya karnaval kostüm tamamlanmamış. Bu nedenle, yılbaşı oynayacağı gidiyorum veya Kar kızlık Vasilisa Güzel rolü, sen kendi ellerini kokoshnik yapmak gerekecektir.

Böyle zarif güzellik dekorasyon farklı seçenekler çok kafa. Biz şirket çalışanlarının başvurmadan, sen kendi ellerini kokoshnik yapabilir bazı yönlerden bakacağız.

Rus picturized düzenlemede herhangi bir hikaye hatırlayın. Her prenses rengi mutlaka kokoshnik giydi. Her durumda, şapkasını, farklı yükseklik ve performans tarzını gerektiriyordu. Daha yüksek, daha ciddi bir fırsat oldu ve lüks dekorasyon bu unsur olmuştur.

Nasıl Maiden kokoshnik elleriyle

Headdress karlı güzellikleri kar doğal güzelliği benzeyen şeffaf ve parlak havadar olmalıdır. Bu nedenle bir tel kafes kullanarak kendi ellerini kokoshnik edilebilir. En kolay üretim seçeneği - kar taneleri yarısı formunda bir Headdress oluşturmak için esnek bir teldir. Hazır çerçeve kabarık sim ile kaplanır. kafasına monte etmek için kokoshnik renk sabitleme, geri bağlıdır iki şerit doğru rengi, ekleyin.

İkinci seçenek biraz daha karmaşık. Beyaz bir örgülü çerçevede Arch tel çeşitli jumper sertliğe sahip kokoshnik işaret etti. dantelli bezin üzerine Dayatabileceğini ve her iki tarafta üç santimetre ekleyerek detay kesip. Çerçeve zarf yardımı oyma detay empoze ve iğneler yardımıyla teli sabitlenir. kontur üzerinde el dikmek dantel. Bir kaç dikiş Jumperların katılık da tutturduğu. kontur boyunca mavi kuğu aşağı bir iplik dikmek kokoshnik.

Doğal desen dantel kumaş kullanılarak, pul, boncuk, pul veya boncuk ile süsleyin. Bunun yerine sabitleme arkasında bağlar geniş kurdele, dikmek. Bitmiş ürün pırıltılar ile güçlü sabitleme saçlar için vernik tabakası ile kaplanır.

Nasıl Rus kokoshnik yapmak

Başlamak için, karton çerçeve kesti. brokar, saten veya saten parlak yamaları seçim bitirmek için. altın brokar kesip iki parça dikişleri de 2 cm'ye kadar ekleyerek kokoshnik. Kırmızı, mavi ve yeşil yamaları kullanarak, desen bölümlerini kesip. sertleşmeye dublerin onları Tutkal. Bu tasavvur desen üzerine yayılır tek parça bazlar, al iğne düzeltmek ve zigzag dikiş kenarlarında nastrachivaem. Ancak o zaman iğneyi çıkartın.

kenarından 1 santimetre çıkış, içten dışa altın rengi ana parçaları katlayın ve üst kokoshnik oluşturan her iki tarafta düz bir çizgi açmıştı. Dikiş uzunluğu boyunca düzgün bir kesim yapın. Biz gut-burkan dışarı ayrıntı. karton çerçeve içine eklenmiştir. Diğer dilimler üzerinde de dikiş payı ile giyinmiş ve elle ayrıntıları dikmek. Aydınlık boncuk iplik sıkın kokoshnik kontur boyunca. Göre kristaller, bugles ve paetki modelini başarmak için.

özel bir çekicilik headdress ajur örgü alnına bağlı. Bu iplik ve dikmek sağ renkten bağlanabilir. Eğer boncuk dokuma becerileri varsa, bir bölümünü oluşturmak için kullanabilirsiniz. Kimin için önerilen yöntemin hem biz iyi saten kurdele yapılmış bir örgü yapmak için teklif bir sorundur.

Bunu yapmak için, şeklini almıştır eski sızdıran kokoshnik topa koydu. Bundan sonra, tahmini başlangıcından ön kısmında bir örgü oluşturarak onları birlikte büküm ince şeritler keser, empoze. bir top haline bunları yapışmasını ankraj iğnelerin Tüm uçları,. derzlerde birlikte şeritler diker ve boncuk dikiş altında gizlemek. Frontal kesiminde tüm gereksiz uçlarını kes elle kokoshnik sabitleyin. gibi davrandığından birleşme dekoratif bant veya boncuk dize. başlarına elleriyle yapılmış kokoshnik çözümüne yardımcı olması için geniş bant tarafta dikili.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.