ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Oluklu çatı - en ucuz malzeme

Profilli Şu anda özel geliştiriciler ve sanayide hem büyük ilgi görüyor. Bu modern bitirme malzeme ve bir çatı kaplama kaplama olarak üretilir ve bir dış duvar kaplama olarak.

Hatta daha büyük sertlik ve özel kaburga gücü profil paslanmaz çelik bir levha, temsil eder. yivlerin yüksekliği farklı olabilir. Oluklu kaplama, bu malzeme çatılar korumak için tasarlanmıştır ve bu nedenle, işlemi sırasında önemli bir yük maruz olduğu için profil yüksekliği. En az 2 cm kadar düşük bir nervür damgalanır olan duvar aksine. Ekonomi başladı Bu yükseklik, malzeme dayanımı ve önemli bir faktör optimum kombinasyonunu sağlar. Sonuç olarak, tasarruf tabakanın nihai maliyetini düşürür. Bugüne kadar, oluklu mukavva muhtemelen modern tüm kalite en pahalı çatı malzemeleri.

Çoğu zaman profilli galvanizli çatı çatılar için de kullanılır. Yüklemeden sonra geleneksel çelik levhalar boyama aşınma sürecini önlemek için gerekli olduğu gerektirir. önceden üretim sürecinde paslanma korur çinko tabakası ile kaplı olduğu için galvanizli oluklu karton, gerektirmeyen bu işin taşımaktadır. Bazen özel evlerin çatı korunması için belirlenen ve yapılan bir koruyucu tabaka içermeyen zeminini polimer malzemeler.

Oluklu çatı, yüksek mukavemet ve dayanıklılık ile, dayanıklılık, estetik görünüm gibi iyi niteliklere sahiptir. Buna ek olarak, kurulumu çok kolaydır. diğer popüler kıyasla Metal profil çatı malzemeleri, daha sonra aynı kalınlıkta, bunlardan herhangi çok daha güçlüdür. Çatıda, bu tür levhalar yapılmış korkmadan tamamen yürüyebilir.

Bu malzeme için bakımı çok basittir. Bütün bunlar tabi - bu bir hortumdan su ile yıkamak için yılıdır. Mevcut tipik parlak ve doygun renklerin çeşitli dam profilli. Nedenle dış duvarların rengi ile mükemmel kombine edilecek bir kaplamayı seçmek mümkündür.

Bu malzemenin kolaylığı, neredeyse her boyutta sayfaları seçmek için yetenek çatı çok basittir bağlamaya olanak sağlar. hızlı ve doğru bir şekilde yapmak için, herhangi bir özel bilgi ve beceri gerektirmez. Oluklu çatı uzunluğu en fazla 12 m olabilir. Evinizin sayfaların proje adı altında uygun Alış, bir çatı mükemmel performans, kolay ve güzel olsun, çok fazla çaba harcamadan değildir.

konut binalarının çatıları korunması için olduğu gibi bu malzemeyi sürün, hem de ek binalar kapsayacak. Hafif bir eğim rampası ile çatıda kullanmak daha iyidir. Mükemmel yağmur ve kar gibi bu olumsuz faktörlere içini korur. Nedeniyle profil sayfalarına kar çok yüksek basınca dayanabilir.

Evi Dekorasyon kapsamlı ve iyi her detay seçiminde düşünülmüş bir gerektirir. Özellikle olarak, böylesine önemli tasarım öğesi ile ilgilidir çatı malzemeleri. Oluklu saclar optimal kalite ve fiyat gibi önemli terimleri birleştirmek, mükemmel bir seçim olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.