SağlıkTıp

Ne depresyon ve buna karşı nasıl

Neredeyse hayatımda her insanın hiç ezilen ve depresif hissettim etti, ne zaman bir şey istemiyorum, dünyanın gri görünüyor. Kötü ruh hali günlük çalışma ve rahatsızlıklarına gerçekleştirmek uğratır. Bu anlarda, o Depresyon oldu gerçekleşmesini geliyor. Bu durumdan kurtulmak etmezsek, her gün kötüye gidiyor. Bize depresyon ve onunla nasıl başa ne düşünelim.

tanım

Depresyon - yol açan bir ruhsal bozukluk , depresyon ve uzun bir süre tutmak için yeteneği. Bu, belirli bir zaman süresinden sonra tekrar, bir tek, iki veya sabit olabilir. İkinci seçenek o ruhunda ciddi bozukluklara yol açabilir, en tehlikelidir. Genellikle insanlar böyle bir durum kesinlikle tıbbi gözetim altında hastanede tedavi edilecek gelir içindedir.

Hastalığın nedenleri

Dövüş depresyon sorununun nedeninin belirlenmesi sonrasında başlatılmalıdır. Birkaç olabilir:

  • Bir kaybı veya ölüm sevilen biri;

  • çıkartılması;

  • aile çatışmaları;

  • mali zorluklar;

  • sağlık sorunları;

  • çocuk davranışı;

  • Bir aşık ile aynlan

  • özelliği kaybı;

  • görünüşlerine ve yaşam memnuniyetsizliği;

  • Soğuk hava.

ortadan kaldırmak depresyon

depresif bir halde çıkmak için, başa depresyonu başladı ne ve nasıl, anlaşılması gereklidir. nedeni sevilen bir kişinin ölümü olsaydı, kayıp zihinsel ölünün gidelim geçmesi gerekecekti. Tabii ki, bunu yapmak zor, ama hayat bitmiyor inanmak gerekiyor, yardım ve desteğe ihtiyacı diğer yakınları uğruna ileri gitmek gerekir. Ve böylece her bir sebeple. Bu durumlar ve daha kötü olduğunu anlayan anlamak ve kabul etmesi gerekir, daha güçlü olmak için izin sadece bir test, bu.

Hayatı seviyorum önemlidir

Bir kişinin o depresyon vardır ve onunla nasıl başa ne düşünüyor, bu iyileşmenin ilk adımıdır. Sadece o seviyor ne, çok hızlı bir şekilde dilerseniz depresyon ile deplasmanda yapabilirsiniz. Bu spordan olabilir, orman, balıkçılık ya kısa bir gezi yürümek. yardımıyla depresyon hayvan ve çocukları kavga. Onlar bu pozitif enerji ve diğerleri ile tahsil edilir, bu yüzden olumlu. Sen planetaryum gidip galaksinin güzelliğinin tadını, stresli düşüncelerden takımyıldızları ve biraz kaçış görebilirsiniz.

Sen için üzülüyorum edemez

Depresyon sırasında, kendine acımayı başlar. Bu yapılamaz. o depresyon nereden geldiğini fark etmez. Nasıl başa? Güçlü ol! Zihinsel "Ben, ben, ben yönetmek, ben kırmak olmaz edebilirsiniz (güçlü) güçlüyüm." Deyin O bir vurgu yaparak, zamir "Ben" tekrarlamak mümkün olduğunca sık olmalıdır. Bu prosedür sadece o duyguları kontrol beyni temizlemek yapar.

psikolog

Ancak çalışmıyor yalnız bunalımdan Eğer bir psikolog ziyaret etmek. O, daha söylemek depresyonla ilgili ve onunla nasıl başa. Bunu yapmak çok önemli olduğunda ilk belirtiler, gelecekte bir psikiyatri hastanesinde dört duvarı içinde olmak değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.