Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

"Beyaz" (kaçak içki): Özellikleri ve yorumlar

Evde alkollü içeceklerin hazırlanması, uygun ekipman ve doğru formülasyon gerektirir oldukça karmaşık bir süreçtir. tek yolu kaliteli ve güvenli bir ürün elde etmek için. Bu nedenle, kullanımı kolay birimler arıyor, kendi başlarına bu ürünleri üretmek isteyen birçok kişi, özel bilgi ve süreçleri gerektirir ve düşük maliyeti yoktur. Bu göz önüne alındığında, pek çok "Beyaz" tipi cihaz seçin.

bu model imalat inceliklerini delving olmadan kendi güçlerinin asgari maliyetle ürünlerini almak isteyen acemi üreticileri için mükemmeldir Moonshine.

Seçenekler

Ne "Beyaz" markasının birimi ile dahildir? Bu model genellikle ürünlerde standart yayın doğasında var Moonshine:

 • Kapasite damıtma için, çoğu zaman bir küp olarak adlandırılan. Onun hacmi 12 litredir.
 • Buhar davul. Bu ürün, son ürünün saflaştırılması için tasarlanmıştır.
 • Cooler.
 • Su kaynağına bağlı iki gıda hortumu.
 • İspirto.
 • Garanti kartı ile Kullanım kılavuzu.
 • Tarif kitabı.

tasarım Özellikleri

Bize moonshine (üretici Beyaz Rusya, yani OOO "BEYAZ METAL CİHAZI") ele alalım. Bu durumda, bu ürün için karşılık gelen bir sertifika ve orada garanti beş yıllık bir süre için.

Cihaz 2 mm kalınlığında kalite çelikten yapılır. Yani pek çok uzman bu, en iyi seçenek size yaprak daha az kullanmak çünkü eğer, Braga yanmış başlar ve kalınlığını ve maliyetini arttıkça yükselir inanıyoruz.

Soğutma sistemi bir metre çapındaki bir tüpten yapılmış olan bir sarmal, yapılmıştır. Bu tasarım musluktan su kullanılarak evde çalışmak için optimum olarak kabul edilmektedir.

Çalışma prensibi

Basit operasyon moonshine - Derhal o "Beyaz" olduğunu belirtmek gerekir. ek öğeleri bir sürü kontrol etmek veya gereksiz manipülasyon yapmak gerekmez çünkü onların Operasyonda, hatta bir acemi, işleyebilir.

kutunun dışında birimini alarak, ilk iyice yıkanmış ve hatta haşlanmış olmalıdır. Daha sonra işe başlayabilirler. Her şeyden önce, tamamen şeker revize etmektir Braga, koydu. başlayan kaçakçılar gazların ve tat yokluğunda dayalı hazırlık belirlenmesi, seçimi geleneksel yöntemlere bağlıdır rağmen bu süreç, özel bir cihaz daha iyi kontrolüdür.

Braga ateşe koyun bir kap ünitesi dökülür. aynı nokta bağlama aygıtları kullanılarak sıkın yakın Kapak ünitesi olması gerekir. Sıvı ısı makine gövdesine karşılık gelen bir cihaz ile kontrol edilir, 90 derece, ulaştığında, damıtma işlemi başlar. alkol buharları sistemine girmek ve ilk buharlı tambur geçecek. Bu çöktürülmüş fusel yağları ve diğer zararlı unsurlar. Buhar daha sonra bir soğutucu içine beslenir. Onun şu anda su temin sistemi için bir hortumla bağlı olması gerekir. bunun sayesinde ve ünite üzerinden sıvıya dönüştürülür buharı soğutur.

Doğru tarifi ve yüksek kaliteli içecek imalatı için gelen teknik sürecini seçmek önemlidir unutulmamalıdır. Gerekli oranlarını ve modlarını açıklar özel bir bildiri, yapım birimine verilen nedeni budur.

haysiyet

 • orijinal "Beyaz Rusya lüks" - kaçak içki, gözden çoğunlukla başlayanlar bırakılır. Bu nedenle, ana avantajlar arasında kullanım kolaylığıdır.
 • inşa kalitesi ve metal çok iyi. Bu fermantasyon ürünleri ile reaksiyona girmeyen ve ısıtma esnasında zararlı maddelerin yaymazlar.
 • Hatta özel eğitim veya kullanıcının uygulama yokluğunda evde kaliteli ürün teslim edebilen çok yönlü bir üründür.
 • Garanti kullanılabilir.
 • neredeyse tamamen sadece bu sanatını öğrenmeye başladığı Modern moonshiner, tatmin olduğu iyi teslimat,.
 • biriminin kapasitesi kullanımdan sonra yıkama kolaylaştırarak, oldukça geniş bir boyuna sahiptir.

eksiklikler

 • Her şeyden önce, kaçak içki "Belarus paketi" sadece ürünün saflaştırılması gerçekleştiren bir buhar davul sahip olduğunu belirtmek gerekir. o belli bir tat ver ya çalışmaz kokusu.
 • Bimetalik termometreler, tankın üzerine monte, geniş hata işaretlerini veriyor.
 • 12 litrelik kapasitesi çok küçük olarak kabul edilir. Bu nedenle, uzmanlar bile acemi ustaları "Belarus" (20L) moonshine elde öneriyoruz.
 • Bu ürün, indüksiyon ocakları ile kullanım için uygun değildir.
 • zor özel bir meme musluk sıhhi tesisat yokluğu makine kullanımı.
 • Cihaz inşa edilmiştir. Bu tasarım daha hantal hale getirir ve bunun daha sonraki temizlik karmaşık. Ayrıca benzer teknik çözüm imkansız projeye kendi değişiklikler yaparak, eleman kapatmak için yapar.

kullanıcı yorumları

Moonshine "Beyaz" olumlu yorumlar vardır. Bu cihaz, başlayanlar ve düşük maliyet için tasarlanmıştır olmasından kaynaklanmaktadır. Tasarımın Basitlik kartonundan uzaklaştırılması üzerine hemen çalışma olanağı sağlar. Çok kaliteli ve teminat durumu da pek bootlegger'ların kaydedildi. Çelik kalınlığı, pürüzsüzlük ve eklem kelepçeler güvenilirliği, oldukça yüksek bir seviyede bulunmaktadır. inşaat oldukça hava geçirmez ve bira sürecinde doğasında neredeyse tahsis kokuları kullanıyor.

tavsiyeler yapılmış

 • Bu profesyonel moonshine elde etmek en iyisidir "Beyaz lüks." Onun maliyeti biraz daha yüksek olmakla birlikte, işçilik iyi bir düzeydedir. Aynı zamanda, diğer modellerde mevcut olan bazı yapısal çözümler vardır.
 • Son yıllarda pazar tür ürünler için sahtecilik her türlü gördü. Bunlar aynı niteliği yoktur ve genellikle bir depolama bulunan metalden yapılır. Bu tür ürünler, kaynak ya da duvar kalınlığı kalite tanıyabilir. Ancak, çok daha kolay sahte almak için olasılığını ortadan kaldırır direkt üreticiden sipariş yapmak.
 • Yeni bir cihaz devreye önce, yıkanmış ve hatta haşlanmış edilmelidir. imalat veya alabilir gönderirken yetenekli bazı bileşenler nihai ürün kalitesini etkiler.
 • Bu makine montajı sırasında kap ve kapak bileşiği yalıtılmasıdır amacı olan özel bir conta ile birlikte verilir. Ancak, sürekli ısı ve uzun süreli kullanımda bu tür ürünlerin hızla başarısız olduğunu hatırlamak önemlidir. Nedenle hazırlıksız yakalanmak etmemek için, yedek parçaları satın almak için önceden gereklidir.
 • Bu yapı kullanıldığında avantajlıdır temizleme püre bentonit. İçinde Yani kuru elemanları tankın alt yanmış ve onlara nihai ürün haline alma olasılığını azaltmak edilmeyecektir. Aynı zamanda önemli ölçüde kapalı bir buhar göbeği kullanırken çok önemlidir içki, tadı artırmak.
 • son ürünün kalitesi kullanılan bileşenler ve doğru formülasyona bağlıdır. Nedenle, varlığı hazır cihaz bir uzman yapmaz unutulmamalıdır. Her şeyden önce, sen içki güvenlik ve daha sonra onun tadı bakmak gerekir. Sen kuralları damıtma kırmak veya vücuda zarar verebilecek ürün bileşenlerini eklemek gerekir.

uyarı

moonshine "Beyaz" satın almadan önce, bölgenizdeki alkollü içeceklerin yerli üretimini düzenleyen mevcut mevzuatın, incelemek için ilk. Aslında bu tür faaliyetler için birçok ülkede idari ve hatta cezai sorumluluğu olmasıdır.

Sürecin ihlali durumunda kullanılamaz nihai ürün olabilir hatırlamak önemlidir. Bu zehirlenme veya sağlığa ciddi hasar görmesine neden olabilir.

Sonuç

Marka "Beyaz" gözden birimini özetlemek zamanıdır. Moonshine Bu model oldukça pratik ve kullanımı kolaydır. Onlar küçük bir maliyeti vardır ve herhangi bir özel bilgi ya da beceri gerektirmez. Ancak, yapının diğer benzer ürünler karakteristiği olan iyi teknik çözümler, iftihar edemez. Bu durumda, böyle bir cihaz sadece geminin temellerini mastering ve belirli incelikleri dikkatini çekmeyi de istemiyoruz başlayanlar kendini yarışçılar için mükemmeldir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.