HobiDikiş

Çiçek Crochet başlayanlar bir dekor olarak kullanmak için

Çiçekler - Bu doğa ile geldi en güzel şeydir. Ama bu kadar çabuk güzelliği ve çekici bir görünüm kaybetmek olduğu üzücü. Yani, dolap veya parçaları çalışmaz taze çiçekler ile süsleyin. Ama bir yolu vardır - kravat tığ çiçekler. Yeni başlayanlar için, basit bir modelini seçebilir ve deneyimli Örgü sofistike ve özgün versiyonlarının güç olacaktır. Orada birçok farklı düzenleri olan çiçekleri tığ, ancak bu bile bunların hiçbirini bilmiyorum, başka insanlar gibi değil, farklı bir şey elde edebilirsiniz. Bu beceri ve hayal size yardımcı olacaktır. Başlamak için, en basit çiçek örgü düşünün.

Çiçek Crochet Başlayanlar İçin

Bu şekilde bağlanmış olan bir çiçek gibi kapaklar gibi herhangi bir örme ürünler, dekore etmek için kullanılabilir. Yani, bunu gerçekleştirmek için size enkaz küçük arapsaçı alacak kadar iplik büyük miktarda gerekmez. yeter ki senin fikrin karşılamak ve kanca boyutuna uygun olarak ve yün ve pamuk: Konular şey olabilir. Sonra, tığ çiçek örme nasıl düşünün.

Diyagramlar, açıklamalar ve dekor için fikirler

Örgü beş dikiş ile başlayıp halka onlarla bağlantı. Daha sonra, elde edilen daire sc olmayan sütunlar bağlanır. Sütun sayısı yaprakları sayısının bir katı olmalıdır. Bizim durumumuzda bu sc olmadan 15 sütun olduğunu. Bir sonraki satırda yaprakları temelini kravat. Bu hava döngüler. 4 dikişlerin bir zincir örgü ve sc olmadan iki sütun geçirerek ekleyin. Sen hava döngü 5 halkaları olmalıdır. yaprakları sonraki satır örgü başlar. 3 sütun, sc olmadan 2 sütun ile sütun 3, iki sc ile sütun 1, sc, bu amaçla, sc olmayan halka 2 provyazyvaem kolonu, sc için. Bir taç yaprağı hazır. Bu prosedür ile sonraki dolambaçlı tekrar örgü anda. Geçen yaprağı bağlayarak, iplik kesme ve sabitleyin.

hazır başlayanlar için Çiçek Tığ! Bu bitmiş ürünün planlanan yerinde yerleştirmek için sadece kalır. böylece ceket, bolerolar, üstleri ve - Ve çok sayıda bu çiçekleri bağlama ve bunları birbirine bağlayarak, şeylerin eşsiz güzelliğini oluşturabilirsiniz.

Çiçeğin başka bir sürümü, bir kanca yapılmış

Çiçeğin Bu model çok yürütülmesinde karmaşık değil. Onu örgü tekniği önceki sürümden çok farklı değil çünkü yeni başlayanlar için böyle bir kravat çiçek tığ, zor olmaz dikkat çekicidir. iç parça (seredinka), yukarıdaki şemada dayanır, ama bu örgü kesilmez. Bundan başka, çiçek alt tarafında daha önce olduğu gibi aynı şekilde ilmek halka gerçekleştirerek örgü devam edecektir. fark, sadece hava döngü sayısı olduğu (daha fazla olmalı) ve sabitleme için bir yöntem. İlk durumda, şimdi iki zaten ilişkilendirilmiş yaprakları kavşağında sabit olacak, sc olmadan çubukların hava döngü sabit. birinci örülmüş ilmek anten ve sonra kanca çiçek altında uzanır ve polustolbikom orada provyazyvaetsya parçacığı çalışma yakalanan bir komşu doku içine delik alt yan lob sokulur ve indirilir: Bu, aşağıdaki gibi yapılır.

Bir sonraki seride çıkan yaprakları dolduracak. Aşağıdaki Şema - sc olmayan 3 kolon, 4 kolon ile sc, iki sc 2 kolon, 4 sütun, sc olmayan 3 sütun ile sc. Alt yaprakları ve bunlardan altından geçen gözetleme daha elde etti. yaprakları üçüncü sıra ikinci benzer provyazyvaem. Bu aşamada, örgü bitirme ve yanlış tarafında iplik sıkın.

Çok basit ve orijinal versiyonu

Tığ çiçekler - çok heyecan verici bir deneyim. Sonuçta, onlar eşsiz şaheserler yaratmak için de kullanılabilir. Böyle yastıklar, battaniyeler, havlu ve daha fazlası gibi çocuklar ve yetişkinler, ya da bazı öğeler ev dekorasyonu için şık kıyafetler, olabilir.

Aşağıda ele alınacak İsteğe bağlı, çok gerçekleştirmek için basit ve farklı iplik tonlarını kullanarak bir çok özgün birleşimi desen elde edilebilir.

İlk iki seçeneklerinde olduğu gibi, bir çiçek tığ başlayanlar için de usta bir güç olacak.

İlk beş hava döngüler zinciri bağlayıp bir halka onlarla bağlamanız gerekir. Bu sc olmadan, barlar bağlayarak izlemektedir. Onlar genel renk şemasını yankılandı böylece örme işleminin rengini değiştirmek unutmayın.

Bir sonraki adım yaprakları için bir temel örüyor. Bunu yapmak için, 10-13 ilmekleri ve bitişik kolon üzerinde halka sıkıştırın. Bundan başka sc olmadan birkaç sütun provyazyvaem (miktar halka boyutuna bağlıdır) ve bir sonraki lob alan. Toplamda dört olmalıdır. onlar eşit orta halkanın etrafına aralıklı böylece özen gösterin.

Şimdi birçok olarak sığabilecek kadar, sc ile yaprağı içindeki sütunları örme. Önemli olan temiz bir lob elde etmektir, istim değil, ya da tam tersi, dalgalı. Ve çıkan çiçeğin son sırada sc olmadan sütunları bağlar. Renk yaprakları gibi aynı bırakılabilir ve kontrast ayarını değiştirebilirsiniz. Başka bir durumda bu ise ve de, çiçek çok güzel görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.