OtomobilArabalar

Chevrolet Lacetti vagonu - uygun fiyata iş zarafeti

Stationwagon gövdesindeki Chevrolet Lacetti, bir otomobilin içinde güvenlik ve konforun mükemmel birleşimidir. Her şeye ek olarak - demokratik düşük bir fiyat.

Evrensel birleşme dönemi, otomotiv endüstrisini atlamadı. Modelin evrensel eğilimini yakalayan Chevrolet Lacetti, Mazda-323'ün ayak izlerini takip etti. Chevrolet şirketi, bir model otomobil ailesi çıkardı, ancak farklı bedenlerde - dinamik bir hatchback, geleneksel bir sedan ve üç boyutlu bir station wagon.

Zarif Chevrolet Lacetti vagonu, türünün ve hacminin işletme sınıfına yakın bütçe versiyonundan daha. Dışarıda çok uyumlu ve bir bütün olarak yaratıldı. Bu, kargo askısı tarafından uzatılan bir sedan değil. Bu, tasarım fikrinin ayrı bir uygulamasıdır. Dış tasarım Lacetti, otomatik tasarım tarihinde güvenle girilebilir.

Chevrolet Lacetti vagonu Lacetti ailesinin en büyük temsilcisi oldu. Her şeyden önce, yaratıcılara arabanın ferahlık gösterdiği yol gösterildi. Katlanmış arka koltuklar ile kabindeki boş alan miktarı 1400 litreye yükselir. Özellikle uzun yolculuklar için ideal bir aile otomobilidir .
Görünüşte heybetli boyutlara rağmen Chevrolet Lacetti station wagon çok şık görünüyor. Geniş, hafif eğimli farlar, geniş ızgaralar, vücudun düz çizgileri arabaya dinamik ve saygın bir görünüm kazandırıyor. İstasyon vagonu özel İtalyan zarafeti gövde rengi ile vurgulanır.

İç salondan hak ediyor. Keyifli aydınlatma cihazları, kaliteli kaplamalar, harika malzemeler kombinasyonu, dekoratif unsurların genel tasarımı ile organik olarak uyum - tüm bunlar, bir aile otomobilinden ziyade daha pahalı arabaların salonlarında daha doğaldır.

Chevrolet Lacetti evrensel ve entelektüel doldurmam için. Aracın tabanında elektrikli aynalar, klima veya klima kontrolü, hava yastığı, ABS ve diğerleri bulunur. Böyle zengin bir ekipman her modelden övünemez. Tüm kontroller şaşırtıcı derecede ergonomiktir. Herhangi bir düğmeye veya kola erişmeye çalışırken, gereksiz hareketler yapmanız gerekmez. Her şey mümkün olduğu kadar yakın bir yerde.
Chevrolet Lacetti'nin teknik yönü ile istasyon vagonu da tüm beklentileri aşıyor. 1.8 L hacmindeki motor şiddetle ve istikrarlı bir ivme kazanıyor. Çaba göstermeyen 122 beygir gücü ve gerginlik 120 km / saate kadar hızlanıyor. Lachetti için ne korkunç ne de yoğun bir şehiriçi akışı, trafik sıkışıklığı yok veya sokaklarda dolambaçlı değil. Dört vitesli otomatik, gaz pedalının komutlarına yanıt veren tek seferde tetiklenir. Bu araba, sürücünün otomatik kutusunun "engellenmesi" hikayelerini tamamen reddetmektedir.

Otomatik Chevrolet Laceti modları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir, makinenin yönetiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar.

Söylemeye gerek yok, Chevrolet'in yaratımı estetik anlamda hem de teknik açıdan hoşnut görünüyor. Bu harici veri ve teknik özelliklerle, Rus pazarındaki fiyatı 500.000 ruble'den başlayan pratik ve konforlu Chevrolet Lacetti station wagon, hem aktif kişiler hem de büyük bir aile için uygun bir araç haline gelebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.