OtomobilArabalar

BMW 750 en iyi bakış

Yeni model BMW 750 iyi dinamikleri, konfor ve işlevsellik bir araya getirir. Sedan , BMW 750 ondört santimetre artarak, böylece daha rahat olabilir aracın içinde kalmak olduğunu.

Bir test sürüşü günü, bu modelin hareketi rahat kolaylığı ile karakterizedir bulunmuştur motor çalıştırma güç anahtarı ve gelişmiş bir iç tasarım. Bu arabanın sahibi bile arabayı açmak ve motoru çalıştırmak için cebinden anahtarları çekemez. Akıllı elektronik sistem anahtarlıktaki bir düğmeye basarak cevap verecektir. lüks ve zarif bir görünüm iç BMW 750 verir dashboard, yüksek kaliteli ahşap ile kesilmiş. Bu arada, bazı modellerde klima kontrolü, otomatik vites seçici, kontrolör ve seramik ses öğelerinin var.

BMW 750 yılında Koltuklar, fiyatı birçok sürpriz olacak, uzun ve yorucu yolculuklar sırasında dinlenmek için sürücü yardım etmek için masaj ekleri ile donatılmıştır. multimedya sistemi ön koltuklar ve arka hem yönetebilir, böylece kabinde konumlandırılmıştır. Üstelik kolay önce sistemin tüm bile acemi panelde BMW 750 üzerinde sensörler ve düğmelerde karıştırılmamalıdır olmayacağını kullanımı.
Makinenin Özellikleri birçok sarsacak! Tek başına hangi bir uydu navigasyon değer! Sürücü dünya çapında ağ ulaşabilir Gerekirse, rotanızı trafik tıkanıklığı dayalı. Ön camın üzerinde bulunan monitörde görüntülenen göstergeler,.

BMW 750 daha rahat hareketi için bir gece görüş sistemi ile donatılmıştır. Bu arabadan 300 metrelik bir mesafede (yayalar dahil) yabancı cisimler hesaplamak için sürücü yardımcı olur. Arabanın nerede yer hesaplar BMW 750 monte Güvenilir alarm sistemi.
Sürücüler memnun ve teknik özellikler olacaktır. Motor kapasitesi yeni modelin 4.4 litredir. İki türbinleri çöküşü monte. Yakıt enjeksiyon turbo bölmesi şirketinden 200 barlık bir basınç altında gerçekleştirilir. Bu nedenle, BMW 750 sahibi iyi yakıt ekonomisi ve maksimum güç alır. 4.8 litre tutarındaki nin öncekinden daha iyi Motor. seviye ve çıkış torku bile en zorlu sürücünün etkileyecek. Tamamen en sıkı kalite şartlarına uygun olduğunu söylemek şüphe yoktur.

BMW 750, sorunsuz hangi hızla araba sürmek de olursa olsun hızlandırır. Otomatik şanzıman kendisi bile yüksek viteste hızını azaltarak, sürüş şekline göre ayarlanır. Dağılın BMW 750 sadece üç buçuk saniye olabilir saatte yüz kilometre kadar iki ton ağırlığında.
BMW 750 Alış, kişinin, zarif, hızlı, güçlü ve konforlu araç iş sınıfını alacaksınız. Dinamik bir sürüş tarzı ile, bu model yüz kilometre başına yakıt ondokuz litreye kadar tüketir. Ve sessiz ile - yaklaşık onbeş. Böylece sürücü hareketin dinamiklerinin olacak en özelleştirebilirsiniz. Örneğin, iyi bir spor araba gibi bir sedan gitmek için sertlik ve amortisör pedalları artırmak (veya azaltmak) mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.