OtomobilArabalar

"Chery INDIS". tam incelemeyi

Çinli avtomprom sistematik planlarını uygular "dünyayı ele geçirmek." Bu yalnızca üretimi artırmak değil kanıtlandığı, aynı zamanda Çin'den otomobiller için artan talep edilmektedir. tasarımcıların başka brainchild kompakt crossover "Chery INDIS".

Çinli otomobil Hedefleme - maksimum kullanılabilirlik. Ancak, daha pahalı Avrupa modellerin eski utanmaz bir kopyalama giderek kayboluyor. "Chery INDIS" bir klon denilen edilemez. Bu stili ile oldukça bağımsız araba. crossover tasarımı İtalyan şirketi «Tonno Tasarım» tarafından geliştirilmiştir. Ne Chery yeni oluşturmak için tasarımcılar güdümlü, tarih sessizdir ama araba oldukça güzel ve açık borçlanma gözlenmektedir.

dış tasarımı

Chery Firma tanınmış bir küresel otomobil diye bir bütçeye sahiptir, ancak her "Indies" yuan tamamen haklı gelişimi üzerinde geçirdi. Crossover parlak ve etkileyici bir görünüm oldu. Güçlü şehir trafiğinde kaybolmak etmemek için Bununla birlikte, bu yüzden, küçük küçük araba gibi görünmelidir.

65 mm platform tarafından kısaltılmış geçit biraz yalın bir bakış attı. oldukça dar (1621 mm) gövdenin ve yüksek yerden birlikte SWB mümkün superkompaktam için "indis" sınıflandırılmasını mümkün kılar. Diğer tüm açılardan, "Cherie INDIS" zaten oldukça çekici kompakt makinelerin ilgilenen taraftarlar, var fotoğraf: farların özgün formu, "silah" protivotumanok, küçük başlık, onun çizgileri yavaş yavaş dönüşüyor ile aynı hizada tampon gizli sütunlar, yükseltilmiş tekerlek kemerleri.

o Bavyera Kalite ile yapıldı Ama eğer "Cherie", Çinli değildi. çaprazlama bir zayıflık çok sayılır. Bu "seyrek" çürük kapı, aynalar ve küçük ve sadece yolcu kabininden bagajı aç yeteneğini yönetir.

iç mimari

Kabinde, işin garibi, tipik "Çinli" işaretleri tamamen ortadan kalkmaktadır. bazı arabalar Çin'den gelen plastik Hiçbir nahoş koku yılda aşındırmak yoktur. Plastik rağmen tamamlanması, ancak niteliksel korkunç boşluklar ve yarıklar olmadan yaptı. Genel olarak, iç tabanı gibi bir bütçe makinesi, basittir.

onun mütevazı boyutlarına rağmen, kabinde uzay boldur. ve herhangi bir sorun olmadan arka koltukta uzun boylu yolcular barındırabilir. Koltuklar rahat ve oturma altında iyi düzenlenmiş bulunmaktadır. pano gelince, bariz eksiklikler vardır. "Sitroenovskoy" tarzı paneline Yapılan tasarımcıları sadece tüm bunlar nasıl kullanılacağı hakkında düşünmeden, başkasının kararlarını kopyalanmış olduğunu göstermektedir. Takometre Onlar solda bulunan ve neredeyse düşer edilir görme alanında sürüş sırasında. Dijital hız göstergesi kontrastlı ve rakamlar arka plan ile birleşir. Geceleri, gözleri "zehirli" gösterge aydınlatmasının hızla yoruluyorum.

Özellikler "Chery INDIS"

Ne yazık ki, geçit zengin teknik donanım iftihar edemez. "Indies" 83 "at" güç rezervi ile 1.3 litre arasında tek bir motor ile donatılmıştır. İlk bakışta (1175 kg ağırlığındaki araç için) biraz. Ama yakıt tüketimi karma modda sadece 5 litre - kabul edilebilir ses seviyelerinde. Güç ünitesi sadece beş-ileri manuel şanzıman monte edilir. Fakat geliştiriciler yakın gelecekte crossover robotize şanzımanın emrinde alacak söylüyorlar.

geliştiricilerin belirli veri güvenliği düzeyine göre sunmadınız. Hayır, onlar geçit gerekli tüm parametreleri karşılayan ve kesinlikle güvenli bir makinedir, ancak ekranda çarpışma testlerinin videoları sunulmaz bildirdi. Ama ekipman bakılırsa, kimin fiyat tabanında "Chery INDIS", "paketlenmiş" 370 bin ruble işareti, oldukça iyi ile başlar. Hava yastıklarının bir çift cephanelik olarak, elektronik ayırma sistemi, fren pedalı ve FAA ile basınçtır. Buna ek olarak, gövdenin yatak elemanları, yüksek mukavemetli çelikten yapılır.

Bugüne kadar, "Chery INDIS" kendi sınıfında en ucuz araba. En yakın rakibi - "Renault Sandero" - Standart "Avrupalı" uzak "Çin" den olmamasına rağmen, neredeyse 3000 dolar onun maliyetini kaybeder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.