GüzellikSaç

Saç curling kıvrılıp nasıl

Muhtemelen dünyada hayal değil tek kadın dünyanın en güzel olmamaya. amacımız, insan ırkının uzantısı yanında ve hatta çevredeki gerçekliğin güzelliğini taşımak çünkü o, oldukça doğaldır. Güzel haklı temiz ve taze bir yüz, ince rakam ve büyüleyici saç modeli vardır kadının düşünülebilir.

Her kadının en çekici saç modeli istiyor, ya da en azından iyi olduğu açıktır. Seçeneklerden biri kendiniz yapmak kolay bukleler ve lüleler, için, ve onlar güzellik ve çekicilik hemen hemen tüm bayanlar ekleyin. Böyle dekorasyon daha genç ve daha çekici hale dokunaklığı kadını ekler. Ama nasıl saçını kıvrılıp?

Birkaç kaydırmak için yollar ve araçlar vardır. güzel bayan aracı arasında en popüler bugün tüm elektrikli kıvrık demir bilinmektedir. Farklı boyutlarda güzel bukleleri oluşturmak için kullanabilirsiniz ve özgün kompozisyonlar ile geldi. Kadınlar uzun süre kullanmak, ancak birçok saç curling kıvrılıp nasıl bilmiyorum.

çok iyi tamamen ana kadın takı engelleyebileceğimizi, bir elektrik alet ve şiddetle yeterince ısıtılır çünkü bu tür bilgilerin gerekli sahiptir. Bunu önlemek için, saç maşası kıvrılıp nasıl iyi bir anlayışa ihtiyaç ve dalga başlamadan önce özel bir koruyucu krem kullanmaya dikkat edin.

maşası vidalanan ipliklerini temiz ve kuru olmalıdır. Yıkama sonrası kullanılabilecek maksimum - Bu merhem. Farklı şekillendirme ürünleri, köpükler ve mus her türlü uygulayamazsınız. Onlar sadece curling için sıcak takıma sıkışan pryadok katkıda bulunacaktır. Ayrıca ıslak veya nemli saç rüzgar mümkün değildir: bu durumda dalga hiç çalışmaz.

Biz basit kurallar ve saç maşası kıvrılıp nasıl iyi bir anlayış sopa, bunu kullanmak çok kolaydır, özellikle çünkü mükemmel bir sonuç almak. dar iplikler en fazla 30 saniye olmalıdır enstrüman tutmak için daha iyi kıvrılıp çünkü sadece biraz parıltı o olmalı, düğmeyi açmak ve geniş olmamalıdır saç küçük bir sarmalını, rüzgar basın. Eğer elastik bir saç elde etmek istiyorsanız, o zaman herkes birkaç kez kıvrılmış olmalıdır. Oldukça kıvırma kullanım vernik veya sprey sonunda onları düzeltmek için. Saç curling kıvrılıp nasıl şimdi açıktır.

Bu bukleler Modern utjuzhkom üretme bu yöntem biraz farklı. Ama nasıl saç demir kıvrılıp? sürecini başlamadan önce kıvırma saç yıkanmalıdır, kurutuldu ve hasara karşı korumak için özel bir araç ile muamele edilmiştir. Biz parçalar bölün ve her bir ayrı fiksatsini kullanılarak tedavi.

tabanında, elde edilen telini al ve bir kez çimdik ütüleme, özellikle alt etrafına sarın. kendi üzerine kendi ekseni etrafında utyuzhok büküm, böylece dikey utyuzhok tutmak. Güzel bukleler elde etmek istiyorsanız, iplikçik sonuna kadar durma, köklerine ve yarım daire şeklinde olan demir çevirerek saç çimdik deneyin.

İşte bu lüks bukleler ve lüleler sırrı yatıyor. Biriniz ipliği 30-35 saniye gidecek. bukleler artık güzel görünümünün kalıcı için döşeme ve saç sabitleme için olanaklara kullanmak gereksiz değildir.

Şimdi tüm modern fashionistas için uygundur biraz hatırlatmadır. güzelliği korumak için en iyi yolu hala doğal ve "doğal". bunu kötüye eğer perma kabul edilebilir ne herhangi zorla müdahale, bizim saç için zararlı olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.