BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Cam yapmak hakkında ayrıntıları "Maynkraft"

Bugün bahsedeceğiz cam nasıl "Maynkraft" in. Çok hassas, şeffaf bloktur. Hatta elle kırabilir. Pencere ve cam çatılar için bitirme malzemesi olarak inşaat kullanılır. Bu malzeme canavarlar onu koruyucu olarak kabul edilebilir olduğu anlamına gelir bizim karakteri, görmesine izin vermez.

gölge

başlamak için, vitray, yeni sürümde "Maynkraft" Böyle bir imkanı sunar nasıl bildirin. Aslında oyunun son sürümlerinde boyalar eklendi olmasıdır. camına bunları kullanarak, rengin çeşitli elde edebilirsiniz.

talimat

Şimdi cam "Maynkraft" nasıl sorusuna ayrıntılı bir inceleme doğrudan açın. Biz ocağa kum yakmak için gereken malzemeyi oluşturmak. Üst hücre bileşeni yerleştirmek ve yakıt yere konur, bir kepçe dolu lav olabilir; panoları, kömür. Fırını yapmak için, biz de buna göre tezgah parke taşı üzerinde yerleştirin. Yani, bir daire içinde, merkezi bir serbest yuvası bırakır. Gerekli malzemenin oluşturulması sırasında, herhangi bir komplikasyon yok ve bunun kullanımı açıktır.

kullanımı

Biz neredeyse cam "Maynkraft" nasıl anladım söyleyebiliriz, ancak özellikleri hakkında bilmeli. Örneğin, bu malzeme kullanılarak, bir su şişesi oluşturabilir. Biz tezgâh solda ve sağ alt sıranın ortasında cam bloğu 2, ve bir merkezinden koydu. Biz bir şişe olsun. dikkate değer Sonraki ilginç ürün - cam panel. ana ünitenin - kalbinde. Bu elemanı oluşturmak için tamamen yatay bir üst üste dışında cam bloklar tezgah ile doldurulur. Biz bir cam paneli elde ederiz. en bir sensör yaratalım gün ışığı. Onun için de camı gerekir. Üst yatay düzey tezgah onları doldurun. Buna ek olarak, kuvars ortalama sayısı yeri tahtalara kalan hücrelerde, alt dünyadan koydu. sensörünü alın. Cam fener denir başka ilginç ve nadir blok oluşturmak için bize yardımcı olacaktır. Tezgahın tabanında obsidyenin oluşan yatay bir çizgi yapıyoruz. ortada Underworld yerin yıldızı. Daha sonra, P harfine benzeyen kalan boşluk, cam doldurun. Bir deniz feneri oluşturun. biz inanılmaz güzel bir yapı inşa ancak hayal gücünü kullanmak gerekir bu birime teşekkürler. Bu yüzden cam "Maynkraft" in yanı sıra, uygulandığı hangi amaçlarla nasıl çözdüm.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.