BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Hyde Diablo 3 "Cehennem cihazı"

Diablo 3 oyunun yayınlanmasından C sevinçle evren Sanctuary kendileri hayranları bir sürü - oyun çok atmosferik heyecanlı ve güzel oldu. eski dünya yeni bir şekilde yeniden doğmuş: canavarlar pikselli fotoğraf yerine üç boyutlu, yüksek kaliteli dokular kaplı modeli geldi, fizik yasalarına uyarak. Ses ve müzik, zengin, renkli ve canlı oldu. Arkalarında iyi ileriye gitti ve oyunun mekaniği: oyun boyunca birçok kez daha karlı hale gelir. Her geçen oyuncuyla daha yeni fırsatlar ve hoş bir ödül aldı. Ancak, en ateşli taraftar hızla görevleri ile baş ve hatta en yüksek zorluk seviyesinde üstesinden. muazzam gücün sahibini veren efsanevi "Halka Hellfire" - Buna karşılık, oyunun şirket geliştiricisi o oyunda hızlı bir şekilde kullanılabilir en güçlü sanat eseri toplamak mümkün olduğu en öfkeli ek moduna eklemiştir. Ama fanlar bir vampire içinde kan için susuzluk olarak doyumsuz olduğunu ve geliştiriciler Eğer ertelemek olamaz fark var: o reklamlar bakılırsa, büyük ölçüde oyunu değiştirdi, ilave Souls Reaper ( "Reaper Duş") açıklandı.

Ruhlar Reaper - Diablo 3'e eklenmesi

Nitekim, Diablo 3 dışarı eklentilerin sürümü ile tanınmayacak kadar dönüştürülmüştür: tanıdık menü karakterlerin her biri için oyunun mekaniği işlenmesini tamamlayın. lütfen başarısız olamazdı tanıdık arayüzü, sadece vardı - neredeyse hiç kimse tanıdık oyun yeniden gözden istiyorum. Eh, bunu yapmak zorunda değildi - olsa da, Blizzard oyunu iyi güncellenen, ancak tamamen yeni bir şeyle dışarı yapmadı. yenilikler olarak, bu tür elemanlar edildi: tüm karakterlerin fazla yükseltilmiş seviyesi (70, 60); Bu iyileştirme, maksimum düzeyde kısıtlama çıkarıldı; Bu üretim elde etmek sistemi yeniden dizayn edilmiştir; fırsat klana (Warcraft oyunun Dünyada benzer filolar) katılmak için; Oyunda zorluk ve diğer birçok detay seviyelerinin yeni bir sistem. onlar geliştiriciler yapmak gibi Ve son olarak, yeni bir efsanevi sanat eseri bir araya yeteneği ekledik. Bu kez kendi gücü oranında bir önceki versiyonu olan daha güçlüydü "Muska Hellfire" idi.

Efsanevi "Muska Hellfire"

Bu yapıyı sahibi artık canavar öldürmekten yaşamaya bir bonus verir (hem yüzüğü verdi) - bu karakter sınıfına bağlı olarak, ona değerli pasif yeteneği verir. Ve olsun yeteneği ne tür karakter olacak kadar güçlü olmasına bağlıdır. Ve bütün oyuncular muska almak isteyen, 70 seviyesini kahramanın (veya kahraman) aldı. Ve gerçek şu ki - kim sahibine fantastik bir kuvvet vererek gururla efsanevi sanat eseri giymek istemiyor musunuz? Bu sonuçta övünme böylece Ne yazık ki, bu muska zaman ve çaba harcamak gerekmektedir giymek "yeni elbiseler." Ve her zamanki gibi, çok az insan olsun tam olarak nasıl ilk başta biliyoruz objeyi. Bu yazımda Gerekli tüm yönleriyle anlamaya yardımcı olacaktır.

Diablo 3'te Konusu "Cehennem cihazı"

Şu anda web üzerinde olabilir en sorulara cevap bulmak için. Giderek İnternetin popüler sorgular, siz ": cehennemi cihazı Diablo 3" de görebilirsiniz. o gitti ve benzeri diğer arama ifadeleri vardır değil uzakta. Örneğin, "Diablo 3: cehennemi cihaz kılavuzu". Cihazla oyuncuların çoğunluğu büyük sorunu olduğu açıktır. İstenilen efsanevi muska oluşturmak için, bu malzemelerle toplamak - oyun Diablo 3'te "Infernal Aygıt" (Über diğer oyuncular tarafından denir ya gibi) öldürme superboss mutlak kötülük krallığı için bir portal açarak, tabidir. Hala bunun için gerekli anahtarları toplamak gerekir bir cihazın bir cehennem yaratmak çünkü Ders, basit değildir. Ama bu yine de burada bitmiyor: muska açmak mutlak şer farklı yerlerde bulunabilir malzemelerle 4 tip gerekli toplamak için (ironik, değil mi?) Farklı cehennemi cihazlar. Eğer daha net ve netleşecek yardımcı olmak amacıyla, baştan başlayacağız.

Biz bir yolculuğa gidiyoruz

Her şeyden önce, biz gerçek oyun istemcisi gerekir. Diablo 3 ROS (Ruhlar Reaper) - Üzerinde biz "Infernal cihazı" toplayacaktır. Bu oyun kendisi ve eklenmesidir "ruhların Reaper." Ardından, mevcut karakterlerinden biri 70 seviyelerini olması arzu edilir. Sonra iyi bir fikir kahraman için iyi bir mühimmat almak için - bir yolculuk kolay olmayacaktır, ve gelecekteki düşman çıplak elle odoleesh değil. Eh, giyinmiş? Eh - daha sonra yürüyüşe çıkmak!

Diablo 3: Tuşlar - "Infernal Aygıt"

Her bir "Infernal Aygıt" şeytan veli bulunabilir dört anahtar bir araya getirilmiştir. bu canavarlardan dördü - Her madde için bir tane. Yani, en azından on altı iblisleri öldürmek gerekir. Bu anahtar kendilerine sahip olan her zaman gerçeği en az değildir. Hayır, şaka yapmıyorum - sadece oyunda her şeyi hamle için bir şans olarak, böyle bir "harika" özelliği yoktur. Daha yüksek düzeyde, daha fazla olasılık - Çoğu zaman bu oyunun karmaşıklığına bağlıdır. Bu, balta deri daha güçlüdür o kadar kolay üzerinde öldürmek için uzun ve zor gerek (ve "bu sefer düşecek" umut) veya bir yumruk irade toplamak için, zırh daha güçlü o yumruk koymak ve umut demektir iblis.

engin sanal dünyada - Sanctuary - her anahtar kaleci belirli yerlerde dolaşır. Tuşlar Odigo Twisted Koruyucusu oyunun ilk eyleminde alanına bir fantezi aldı. kendisi azından anahtar Kemikler olduğunu. Sokar Muhafazı ikinci düzenleme ile Dalgurskom vaha bulunabilir. Bu iblis - Oburluk Anahtar kaleci. üçüncü perdenin taş kale Za'Rita bulunabilir. O - Anahtar savaşa sorumlu Guardian. Ve oyunun dördüncü eyleminin Gümüş kubbenin parlak salonları Nekarata görülebilir. O anahtar Evil bulabilirsiniz. Ve bunların her biri sadece seni vermek olası değildir "cazibesini". Eğer dört anahtar her mülkiyetinde olacak zaman azim ve çalışkanlık ile Ama türlerin (kemikler, oburluk, savaş ve kötülük), sonra güvenle istenilen muska oluşturmaya başlayabilirsiniz!

Şeker hastalığı 3 "iğrenç cihazlar" oluşturma işlemi

Bu muska oluşturmak için, hala eserler her türlü üretimi için bir tarif bulmak gerekir. Ancak, büyük olasılıkla, sadece onunla oluşabilir bu tarif için, bir kez daha Nekarata mağlup ceplerinde sürüsü şeyler arasında bulacaksınız. Var mı? Mükemmel! Şimdi biz kasabada demirci bulmak ve dikkatli tarifi incelemek için ona sorun. O zaten kutuları sırt çantasında baygın olan aynı tuşlar olduğunu gerektiğini söyleyebilir. Biz güvenle ona vermek ve istenen cihazı üretmek için sorabilirsiniz. kötülük, kemikler, savaş ve oburluk - Toplamda, biz Diablo 3 "Infernal Aygıtı" eserler dört türleri oluşturabilirsiniz.

aygıtları oluşturma

(Örneğin "Infernal cihaz" kemikler,) Diablo 3'te eserler her biri için unutmayın dört anahtarları, Guardian her birinden birini gerektirir: bir anahtar kötülük bir kemik anahtar bir - oburluk, tek - savaş. Bu gerekli olacak her seferinde istenilen eser için bütün seti hazırlamak anlamına gelir. Tüm eserler Diablo 3 "Infernal Aygıt" (özellikle savaş) için formülasyon devam etti. Bu işi kolaylaştırır. Aynı oluşturmak ve "Infernal Aygıt" oburluk için yapmanız gerekmiyor. Diablo 3, görünüşe göre, bu malzemeyi sever. Ve her zaman, her biri alma, çalıştırmak yapar.

Diablo 3 "Infernal Aygıt" - Hyde

Geliştiriciler pek büküm yapmak ve yukarıda belirtilen objeyi nasıl oluşturulacağı açın. Yine de, oyun Diablo 3 "Infernal Aygıt" tek oyuncu gerekli tüm malzemeyi toplamak için elde edebilirsiniz. Tüm mekaniği aynı tip ve istenen cini yakalamak için gerekli yerin basit temizlik çalışmaları düşürülür. Ve ardından hemen piyango açık - canavar yeni bir çevreye tekrar bir anahtar bırakın veya olacaktır. kime size Muska Hellfire araya getirmek için efsanevi malzemelerle alabileceği öldürülmesi için, superboss gizlidir, mutlak şer yer Şimdi bekliyor: Eğer hala yeterli sabır ve ünitenin her dört toplamayı başardı Ama eğer iyice hazırlamak için iyidir! Unutmayın! Eğer bir cihazın (dört toplanan birinin) Diablo 3 cehennemde etkinleştirdikten sonra, bir portal açıp kaybolacaktır! bunu şu portal yeniden keşfetmek için, ne var bir cihaza ihtiyacınız! Basitçe söylemek gerekirse - baştan toplamak için gereklidir. Ama bunu nasıl - Bildiğiniz! İyi şanslar! çok muska toplayın zor değil!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.