TeknolojininCep telefonları

Telefonu İnceleme Nokia 6233: açıklama, karşılaştırma ve yorum

Bu telefonun anda piyasadaki en iyi biri haline gelebilir. Bu cihaz çok ilginç özelliklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Nokia 6233 - Symbian üzerinde çalışan bir akıllı telefon. işletim sistemi, diğer satıcılardan yazılımın kullanılmasına izin vermez. Belki de, bu temel dezavantajı var. Ancak, Java kısıtlamalardan uygulamaları empoze edilmez. Nedenle, telefon özellikleri açısından değil iyi, ama genişletilebilir işlevsellik iken (etkileyici bir hafızası vardır, bellek kartını destekler ve mükemmel bir ekrana sahip) olduğunu söylemek güvenlidir.

Görünüş ve yorumlar

Nokia 6233 oldukça etkileyici, güzel ve prezentabl görünüyor. Bu kullanıcılarının birçok kişi tarafından belirtilmektedir. Aslında, görünüm klasik renkler ve şekiller yapılır. Bu metalden yapılmış duman renkli plastik parçalar Çerçeveleme. arka panel - plastik, ama lastik gibi hissediyor. hafifçe Bozulmuş: parmak izleri varsa hemen hiç ama hiç önemsiz yağ çizgileri olabilir mendil vardır.

Bir metal çerçeve ön panelde yer almaktadır. Vücudun üst kısmı, cam kaplı arkasında - ekranı. Aşırı son konuşmacı delik bulunur. stereo hoparlörler yanağında da yer almaktadır.

Nokia 6233 güç düğmesi muhafazasının üst yüklenir. Sol - PTT düğmesine basın. Sağda hacmi vardır. Alt kısımda kamera düğmesine bulabilirsiniz. Basıldığında, telefon bir kamera ve yatay daha spesifik vizörü sunmaktadır.

Telefonun tuş takımı alıcıların değerlendirme bakılırsa, keypad dahil en uygun Nokia cihazları biridir. anahtarlar küçük metal çubuklar ile ayrılan bir konveks şekle sahiptir. İş yerinde, onlar vurgulanır. düğmeleri de yanlış tamamen dışlanmış sıkıştırılıp şekilde düzenlenmiştir. Kumanda metalik malzemeden yapılmış temel olan plastikten yapılmış küçük bir çerçeve olup.

pil

5'ten fazla gün boyunca şarj etmeden İşlet - Pil cihazda yüklü olan bu tuhaf Nokia 6233 mümkün Şarj 300 dakikadan fazla olmalıdır internette 340 saat oturmaya, 4 saatten fazla söylenecek yapar .. Kural olarak, pil için zamanın böyle bir eksikliği işlevselliğini yeniden başladı. tam deşarj cihazının bekleyin tavsiye edilmez.

ekran

Ekran Nokia 6233 yeterince büyük - 2 inç. Onun çözünürlüğü 240 x 320 piksel. Yeterli Parlaklık; Güneş "kör noktalar" görünmez. Metin de okur, ancak yazı çok küçük. Tüm görüntüler bu şekilde hayır, bu konuda hiçbir telefon sahipleri olduğunu iddia oldukça parlak ve sulu.

ses

Kulaklık Nokia 6233 - Stereo. Müzik çalarken, ses radyo veya kaset çalar verir birine benzer. Ses yeterince güçlü olduğu; Kulaklık da hayal kırıklığına. Bu fiyat kategorisinde içindir - Cihazın en önemli avantajı.

menü

menüsünde Nokia için klasik bölümleri görebilirsiniz, ama geliştirilebilir ve güncelledi.

  • "Mesajlar". Oldukça rahat bunları yaz. Yeter istenilen telefon numarasını yapmak ve sayım mesajı yazdırmak için şimdiden mümkündür. ifadeler de vardır.
  • "Rehber". Bu bölümde belli numarasına ses etiketi atanır. kontaklar sıralanır Grubu, hayır. Bir kısayol (düğmeler 3'den 7'ye mevcuttur) ayarlayabilirsiniz.
  • "Journal of". Burada, gelen ve giden ve cevapsız gibi tüm aramalarla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.
  • "Ayarlar". Burada her şey doğal. Zaman göstergesi, tarih vb hızlı erişim, aramalar - .. menünün bu bölümde her şey değişir.
  • "Galeri". Bu telefon fotoğraf, video, müzik, temalar, şablonlar ve başkalarına temin içerir.
  • "Multimedya." Bir kamera, oyuncu, ses kaydedici, radyo ve eşitleyici yoktur.
  • "Kamera". Bir telefonu yatay konumda tutarak, resim veya ihtiyacınız video çekin. uzun silindir 5 dakikadan daha fazla olamaz. MMS için 21 saniyelik bir video uygun. Bir beyaz dengesi ayarı yoktur; bluetooth üzerinden görüntüleri yazdırabilirsiniz. Orada navigasyon tuşuna basarak ulaşılabilir Otomatik Arama,. imkansız için kararsız olduğu gibi Ancak, umut. Bu, birçok kullanıcı tarafından belirtilmektedir.
  • "Düzenleyici". Çeşitli alt öğeleri vardır. Klasik tarzda dekore Takvim. Sütun "Saat" sinyali derhal zaman tekrarını düzeltilebilir. İç notlar ve oldukça yeterli ve temiz işler. Mühendislik Hesaplama. Kosinüs, tanjant, kotanjant, sinüsleri, kökleri hesaplamak ve diğer matematiksel hesaplamalar yapmak mümkündür. Zamanlayıcı ve kronometre de mevcuttur.
  • "Uygulamalar". Yüklü iki "ev" oyun "Yılan" ve "Sudoku".

Bu bölümlerin yanı sıra kabaca bir PC ile ayrı bir konu senkronizasyon bölünmüş olmalıdır. bluetooth üzerinden veya kızılötesi portu üzerinden, bir kablo aracılığıyla bir bilgisayara bağlanabiliyor.

yazılım

Nokia 6233 tasarımı S60 aynı biraz benzer. Telefonun başından yüklü ekranında, günü, buna ek olarak, saat verileri başka bir şekilde düzenlenmiş, hiçbir kısayolları vardır.

ayarlarını geri çağırmak için, sadece merkezinde bulunan joystick düğmesine tıklayın. Hareketli simgeler çoğu uygulamalar. Buna ek olarak, böyle bir alarm saati, kronometre, zamanlayıcı, hesap makinesi, takvim ve diğerleri gibi özellikleri bulabilirsiniz. Bir dönüştürücü ve dünya saati de bulunmaktadır. cihazlar şirketi tüm hat için programı ile karakterizedir Nokia 6233, insanların bir çevirmen (5 dil destekler) gerçeğiyle etkilenmektedirler.

adres defteri kadar 500 oda içerebilir. Her kullanıcı için sizin bireysel zil koyabilirsiniz.

Makinenin neredeyse hiçbiri üzerinde oyunlar. Flaş - Java, ikinci gözetiminde bir oyun yüklendi.

Nokia 6233 firmware kolayca sürekli çalışan ve nadiren tutuk, kullanıcı geribildirim göre, değişti ve güncellenmektedir.

multimedya

Telefonda oldukça kullanışlı ve kullanımı kolay bir oyuncu vardır. Ve kullanıcı tarafından yapılandırılabilir ekolayzır, ayarlayın. "yerli" oyuncu atıfta hangi bir "ama" var. Rus harfleri yerine onlardan bir kare veya karakterleri gösterir tanımıyor.

birlikte geliyor kulaklık hiçbir pozitif veya negatif duygular bırakır. Daha doğrusu, onlar nötr şunlardır: o "Çin" ve daha yüksek kalitede seçeneği arasında bir haç.

(Bir çalar ve radyo gibi) Müzik arka planda çalışabilir. Uygulamaya giriş yaptığınızda Program otomatik oynatmayı duraklatmak çünkü Ama, telefon üzerinden bir kitap okumak ve çalışmıyor aynı zamanda kompozisyon dinle.

Ses kaydedici birkaç saat kayıt yapabilirsiniz. Ve, Nokia'nın diğer modellerde olduğu gibi, bu kayıt icar, bir ses çıkarma çalışmalarını her dakika yapar.

Kamera 2 megapiksel genişlemesi olarak ayarlanır. Hiçbir flaş, etkileri de yoktur. Gece modu ve çerçeveler sürecinin bir dizi açmak mümkündür. Ayrıca ses "gizli" kamera kullanılırken çok yararlı olan kapatılır. Görüntülerin kalitesi etkileyici olmadığını mantıklı. Profesyonel video da alamadım. o zaman sadece kalkmayacak ana olay - Bu nedenle, kamera yolculukta veya tatile anahtar anları kaldırılması için daha uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.