BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Call of Duty: İleri Harp: sistem gereksinimleri ve çıkış tarihi

Duty bir dizi Çağrı atıfta ilk oyun, İkinci Dünya Savaşı ayrılmış oldu. O doğduğunda, video oyunları bu tema inanılmaz popüler, yüzden proje başarısını kazanmış olması şaşırtıcı değildir. Çok kaliteli, orijinal, büyülenmiş bir hikaye yaptı ve oyun memnun olduğu gerçeğini göz önüne alındığında, ilk bölümü büyük bir serinin başlangıcı oldu. Önümüzdeki birkaç bölüm Dünya Savaşı tahsis edildi, ama sonra geliştiriciler bu konu tükendiğini fark, bu yüzden yavaş yavaş mevcut ve kurgusal askeri çatışmaları hem anlatan, şu anda dizi taşındı. Ama of Duty şimdi Çağrı Atıcı polufuturistichesky olduğunu. Call of Duty ikinci bölümünde: İleri Warfare, aşağıda açıklanmıştır sistem gereksinimlerine göre, askeri kurumlar arasında sürekli bir mücadele olan, 2054'deki gitmek için davet edilir. Sen dış iskelete aşınma ve ileri silahlar ile savaşa gidecek.

işletim sistemi

Gelişmiş Harp sistem gereksinimleri zaten hatta Windows Vista desteklenmemektedir düşündüğünü yazıyor: Oldukça yakın zamanda bilgisayar oyunları Windows XP işletim sistemi desteğini terk etmeye başladı ve Call of Duty için ilan gibi görünüyor. şimdi bu projenin sadece iki işletim sistemlerinde başlatılabilir çıkıyor gibi bu, çok hızlı bir ilerlemedir - Windows 7 ve Bir yandan 8., kesinlikle başka sistem gereksinimleri kadar kaydedilen ilerlemenin gitmiş sadece nasıl size gösterecektir, çünkü haklı . Ama diğer taraftan, nispeten genç bir işletim sisteminin böyle keskin bir ret biraz kafa karıştırıcı. Büyük olasılıkla, geliştiriciler iyi bir nedeni vardı, bu yüzden daha ayrıntılı olarak bu noktayı dikkate almak hiçbir neden yoktur. İleri: Özellikle Çağrı of Duty gerçeği göz önünde Harp sistem gereksinimleri OS seçimi ile sınırlı değildir.

işlemci

Yani, bir kez bu ürün için sistem gereksinimleri çok yüksek olduğunu söylemek gerekir. Yani kesinlikle bir ihtiyaç , bilgisayar yükseltme yakın zamanda bunu yapmadıysanız. Sen işlemci ile başlamalıdır. Call of Duty için: Bu konuda Gelişmiş Harp sistem gereksinimleri iki çekirdek düzeyinde ve en az üç gigahertz performansına ayarlanır. En oyunlar daha önce aynı iki çekirdek için iki gigahertz alanında ihtiyaca uygun şekilde, zaten etkileyici. Bu durumda belirtilen gereksinimleri - tavsiye hakkında çok az, hiçbir şey söylemek. Burada dört çekirdekli bir işlemci almalısınız, sıklığı en az 3.3 GHz olacak. Genel olarak, kolayca sahip bir bilgisayarda projeyi çalışacak olasılığı son derece azdır. Gelişmiş Warfare: Call of Duty diğer yönlerini göz önüne alınırsa bu, daha da teyit edilir ve. PC'de Sistem gereksinimleri çok yüksek, ama geliştiriciler mümkün olduğunca gerçeğe oyuna getirmeye çalıştık dikkati çekiyor.

rasgele erişim belleği

Gelişmiş Warfare: Beklendiği gibi, dört gigabayt ile konsolda depolama kapasitesi sahipleri bile of Duty oyunu Çağrısı çalıştırmayı deneyin olamaz. açıkça RAM minimum, sen başlatmak ve projenin işletimi altı gigabayt gerekir belirtilmektedir beri PC'de Sistem Gereksinimleri Eğer izin olmayacak. Bu oyun en yüksek ayarda çalıştığı göz önüne alındığında söz buysa, yukarıda sekiz GB ve bellek artırmak gerekecektir. Şimdi, Call of Duty için gördük muhtemeldir: PC'de Gelişmiş Harp Sistem Gereksinimleri nedeniyle ekranda sinematik olay yanı sıra diğer önemli faktörlerle inanılmaz yüksektir.

ekran kartı

her durumda bir video kartına ilişkin Gelişmiş Harp Sistem Gereksinimleri PC sürümü olmayacak: Bu proje dağılımının sürümü Ayrıca DirectX 11 daha düşüktür desteklemeyeceğini Hiç şüphe yok ki oldu, Call of Duty durumunda kuşku yoktur 512 MB - tek gigabayt ve asgari gerekliliktir. Sadece üç gigabayt gerekli ultra ayarlara oyunu çalıştırmak için bile azılı İzle Dogs - Ancak, sürpriz grafik kartında azami talepleri dört gigabayt oluşur olmasıydı. Eh, oyunun görünüm böylece, büyük olasılıkla, bu tür şartlar haklı, gerçekten harika. Ancak bu rakam hala şaşırtıyor ve heyecanlandıran. aynı hızda oyun dünyası en ne gelişecek? Kaç oyunları bir veya iki yıl gerektirir? Gerçekten de, Call of Duty durumunda: İleri Harp Sistem Gereksinimleri üç yıl önce yayımlanan oyun için maksimum olarak bakmak.

Sabit disk alanı

endişe Sayı hala pek çok olduğunu - oyun için gerekli ne kadar bellek sorusudur. Bütün oyun en az yirmi gigabayt tartmak gerçeği alışmış, ancak otuz alabileceği de var olması. Projenin bu yönüyle çok yüksek oranlarda geri kalanından sistem gereksinimlerine çok geride değil. Sen 55 GB sabit disk alanı serbest bırakmak gerekir, bu nedenle bu oyun üzerinde kurulabilir. Etkileyici rakam ve bir o dev yüklemeye sürer ne kadar zaman sadece tahmin edebilirsiniz.

Çıkış

Birkaç gündür çıkış tarihi dağıtmak çoğu bilgisayar oyunları, aksine, of Duty oyunu Çağrı: İleri Harp belirli hesap kesim tarihine serbest bırakıldı. Çoğu zaman farklı platformlarda proje atma farklı günlerinde - PC'ler, farklı konsollar. tarihleri de oyun görünümünde bir coğrafi açıdan çıktı yere bağlı olarak değişebilir. 4 Kasım 2014 - Ama proje tüm platformlarda eş zamanlı planlanan tüm ülkelerde geldi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.