Ev ve AileGençler

Varya Stefanova - Rus youtube yıldızlarından biri?

Son birkaç yıl içinde bloglar her türlü artan popülaritesi gözlemlemek mümkündü. Yani, sağda 2013 yılında farklı letspleerov 2014 zirvesi olarak kabul edilebilir - güzellik blogcular ve şimdi daha sıradan hayatın Başarılı kanalları olma. Yetişkinler ek olarak, YouTube'da, kanallar ergenler vardır. Birçoğu popülerdir. Bu genç yıldızlardan biri - Varya Stefanova.

Biyografi kızlar

Kural olarak, çocuklar ebeveynleri blogcular vardır. Yani YouTube'daki bu videoların ana nedenidir. Bazı insanlar bu para kazanmak veya çocuklarının başarılı olması için iyi bir yol olduğunu düşünüyorum. Her durumda, çocuklar blogcular veliler operatörleri ve hikayeleri editörler rol oynadığını. Onlar Oldukça genç yeteneklerinden velileridir. Bu nedenle Varia Stefanova'ya, Internet popülerlik rağmen, gizli kişilik kalır.

Kız 2000 yılında sıfır başında doğduğu bilinmektedir. Onun adı gün, Ağustos, 29 sayı kaydetti. Moskova, o bugün yaşıyor - Doğduğu. kız kendini ebeveynleri hakkında neredeyse hiçbir şey. hayatlarının veya iş veya ücretlerin yerin ne. Eğer temas yakından sayfasını bakarsanız, ebeveynlerin aile yeniden dağıtmak için onu haram açıkça görülür. Onların korkular oldukça doğal. Sadece ülke düşmanı var mı? Bu nedenle, şimdiye kadar internet adresini Wari Stefanova'yı bulmuyorum. Ebeveynler ağda kişisel bilgilere değildi rahatsız.

Varya Stefanova: günlüğü ne?

Temelde Varia onun en komik performanslarının video çekiyor, seyahat, konserler ve kukingam geziler. Onun blogun hedef kitlesi - gençler. Fanlar özenle hareketini izlemek ve gardırop güncellemek. Varya kendini Stefanova'ya diyor ki: filme ek olarak, o ciddi dans devreye girer. Bu arada, ekibi bünyesinde yarışmalar defalarca ödül kazandı.

Biz genç yıldızı ve medya ettim. Kız aktif çocuk etkinlikleri için davet etti. Örneğin, radyoda gerçekleştirmek için. Bazı şirketler kendi ürünlerini test etmek sunmak ve bir yorum bunu yapmak.

Kanalda bir kar var mı?

Birçok kişi gibi bir işgal aptal ve yararsız "videosu ateş" olduğunu düşünüyorum. Onlar sadece olası gelir farkında değildir. Örneğin, teşekkürler geniş bir kitleye Varia Stefanova'yı bin dolar yaklaşık bir ay içinde kazanır. Hatta Moskova için iyi para. Özellikle kanal geliştirme, çünkü bu miktar artacaktır. hayranlık ve yaş kızlar layık Bireysel. yaşıtları azı övünebilir "yetişkin gelir."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.