BilgisayarlarEkipman

PC yükseltme ve türler

Er ya da geç, bir PC her sahibi, elektronik yardımcısı olarak daha önce olduğu gibi kısa olmadığını fark etmeye başlar. Yeni programların yavaş çalışan veya başlamaz; tüm "ekstra" silinirken daha sık sabit diskinizde boş alan eksikliği konusunda bir mesaj vardır. Eh, büyük olasılıkla bilgisayar yapmak yükseltme zamanıdır.

Eski bir dostun ikinci hayat

Çoğu zaman konuşma bilgisayar kullanıcıları garip kelime "yükseltme" duyabiliyorum. Bu İngilizce Ruslaşmış "iyileştirme, gelişme, modernizasyon" anlamına gelen "Yükselt". Yani, bilgisayar yükseltme eski bileşenleri yok zorlukları çözmek için izin yeni bazı eski üniteleri değiştirmek demektir edilir. Yükseltme tüm sistemin ünitesinin bile işlevlerini yerine getiriyor anlaşılabilir altında böylece evrensel bir kelime.

tek kelimeyle ya da herhangi bir konfor konusunda konuşamıyor - Muhtemelen, birçok önerilen en iyi arkadaşı oyun seyirmesi de görüntü, bir an için donuyor bir durumla karşı karşıya. Ama onun arkadaşı her şey iyi çalışıyor! Hiçbir mucizeler vardır. Sadece bir bilgisayarda başka gerçek zamanlı bir oyun uygulama tarafından oluşturulan veri akışını işlemek için yeterlidir gücünü hesaplamak, daha verimli bileşenleri yüklü. bir çözüm yoktur. Adını - bilgisayarınızı yükseltin. Tabii ki, sadece oyunu silmek ve unutun, ancak yalnızca "ilk işareti" olduğunu olabilir - Sistemin performansı artık yeterli bugünün uygulamaları için bir işaret ve yakında iş ve diğer yeni programlarla ilgili sorunları olabilir. Bir yolu var.

iki seçenek

Bu sorunu çözmek için çeşitli yollar vardır. Bir nokta yükseltme - ilk sistem biriminin tamamen yenilenmek ve ikinci kapsar. çok az finansal giderlerini gerektirdiğinden ikincisi, daha mantıklıdır.

komple değiştirilmesi ile bilgisayar yükseltme 3-5 yaşından büyük sistemler için mantıklı. Ancak, çok bireysel ve görevlerin sınıfına bağlıdır.

Bu mağaza bilgisayar teknolojisi danışman gidip uygulamalar yavaş çalışıyor tam olarak hangi açıklamak için en iyisidir (böylece oyunun adını ve.). Sadece yeni bir model seçmek zorunda kalacak monte sistem birimi en iyi performans için bileşenlerden. Bu fazlalaştı bilgisayar oyunları en üretken arasındadır ve bu nedenle pahalı. Aslında, gelecekte bir yatırımdır.

En üretken bileşenini belirlemek ve tam olarak yerine Ancak, daha uygun. Oyun yavaş çalışır yüzden, eğer o (öncelik sırasına göre listelenmiştir) ekran kartı, işlemci veya bellek yükseltme gereklidir. boş disk alanı eksikliği kolayca büyük bir sabit disk satın alarak çözülür. İlk örnekte olduğu gibi, bir bileşeni seçin etmek üzere bir danışman sorabilirsiniz (Kitabını anakart gelen talimat getirmek gerekir).

Birçok şirket "Yükseltme ve PC'ler tamiri" hizmeti sunuyoruz. Onları iletişim kurarak, düşüncelerinizi daha rafa koyarak daha eski satmak için de (deposunda) Yeni bir bileşen satın ama olamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.