Sanat ve EğlenceFilmler

Aktris Anastasia Vvedenskaya eşine, anne. Modern Rus aktris Biyografi ve filmografisi

Anastasia Vvedenskoj adı bazen dergilerde sığar. Ve kocası Vladimir Epifantseva, Rus aktör, söz ile, her şeyden önce, bağlanır. Ancak, aktris sürekli yeni eserler onun sicili genişlemektedir.

zafer için yolda Basit kız

Şimdi öyle - talep aktris, başarılı bir tiyatro ve sinema çalışmalarını birleştirerek. Anastasia Vvedenskaya, biyografi aktör Vladimir Epifantsev ile evlilik ek olarak, gelecek vadeden genç yıldızlar arasında ise, ilginç olaylar o kadar dolu değildir. 14 Kasım 1984 doğumlu edilmiş olması, o bir oyuncu olacak çocukluktan biliyorlardı. Ve onların sebepleri nelerdi - annesi Tatiana Vvedenskaya, stüdyoda "Mosfilm" Uzun bir süre makyaj sanatçısı-ressam için çalıştı. Biraz Nastya zaten ne kamera ve film setlerini biliyordu.

Liseden sonra, 2006 yılında mezun Shchukin Theatre School düz gitti. Onun sanat yönetmeni Vladimir Poglazov oldu. Kurum doğumlu aktris Anastasia Vvedenskaya ait duvar arasında. Ve en hoş dernekler ile ilişkili "pike" ile - okurken, onun film için ortak arayışı içinde okula geldi Vladimir Epifantsev bilinen yerli aktör ile bir araya geldi. Sonuç olarak, o bir oyuncu ve eşi değildi bulundu.

"Bir ömür boyu Gecesi"

Ekranda İlk maç görünüm kısa film Epifantsev vuran "Angelo Yolu" düzenlendi. 25 dakikalık noir tarzında sermayenin hayatını anlatıyor. Yine bir çerçevedeki birleşmiş "Gece a Lifetime" Savaş dram eşler vardır. Aktris Anastasia Vvedenskaya cephe için ayrılmak zorunda kaldı genç subay, aşık bir köy kızı Zina, oynadı. O ondan sonra gider ve bir Alman askeri hastanede alır. "Oyunculuk için." Ödülü - Uluslararası Film Festivali "Radiant Plajı" diye Bryansk'daki askeri festivalinde hayatında ilk film ödülüne vardı ve resim de Seyirci Ödülünü kazandı festivali "Amur Sonbahar", katıldı.

aktris Anastasia Vvedenskaya kariyerinin en iyi işlerinden biri "Bir ömür boyu Gecesi" diyor. Zina rolü birçok iç klişeleri aşmak için gerekliydi, kolay değildi. Buna ek olarak, filme Genellikle alanda yer değil iyi koşullar olduğunu sürdü. Filmin Yapım kocası ile Anastasia onu dadı ile evi terk çocukların doğumdan sonra başladı. Ama Kaleci sıcak karşılama bilerek yapmaktan çalışmak söyledi.

televizyon değil, aynı zamanda tiyatro oyuncusu Sadece

Anastasia Vvedenskaya başarıyla iki yön birleştirir. Onun tiyatro "Ördek avı" ve tespit edilebilir arasında "All My Sons". ikinci eser Polonyalı yönetmen tarafından sahneye kondu Kshishtofom Zanussi Arthur Miller tarafından oyun üzerinde.

Sadece favori kaldırmak!

Vladimir Epifantsev periyodik rolü oynayan değiştirir ve bir sandalye üreticisi oturur. tam uzunlukta suç gerilim "Flint" ve onun gerekçesiyle dizisi "Flint filme - 2012 yılında, o iki projeyi sürer. Kurtuluş. " Her iki resimlerinde eşi kaldırıldı. Kendisi de kaçıranlar dindar eller özel kuvvetler bir grup ölümünü araştırmak ve tasarruf zorunda kalır emekli Binbaşı Andrew Shamanov, içinde reenkarne olup.

2012 yılında, Anastasia o Lara küçük bir rol alır melodramatik TV dizisi "Roots", içinde geri çekildi. Aynı yıl, kocası ile birlikte, o kanalı "Kültür" konulu "Polyglot'a" iletilmesinde ilgilenmektedir.

2013 yılında seri "konulu yaşa." Yayınladı Marii Mashkovoy kızkardeşi arayan bir kız Faith rolü var. Anastasia ve Vladimir Vvedenskaya Epifantsev Tekrar film setinde görünür.

Takip çalışmaları daha az ilginç değil - Anastasia Vvedenskaya farklı türlerde kendinizi denemek için tekrarlayan projeleri seçmek için değil çalışır. 2014 yılında onun katılımıyla "Ölümcül miras" ve dram çıktı "Bana güven." 2015 askeri dizisi "Fighter 2" nin çıkışını planlı. Buna ek olarak, aktris koyar yeni uyarlaması "Sessiz Don Akışları", içinde meşgul Sergei Ursulyak. Anastasia Daria rolü var. Birlikte onunla filmde meşgul Sergey Makovetskii Darya Ursulyak Eugene Tkachuk Lyudmila Zaitseva Artur olan İvanov, Nikita Efremov ve diğer aktörler.

Tanıtım - tek cevap!

Modern medya doğru her sanatçının özel hayatında herhangi bir değişiklik izler. Çoğu zaman, ne yazık ki, yanıltıcı bilgi veren. İstisna yok Anastasia Vvedenskaya oldu. Biyografi, bir yıldızın özel hayatı medyada tartışma sıkça karşılaşılan bir konudur. aktris cevap hazır: o onu çevreleyen tüm mutlu! Kocasıyla birlikte onlar, çekim zamanlama planı hepsinden birer kariyer için yeterli özeni gösterin. Gururlu ve Orpheus - Bu arada, onlar olağandışı isimleri verildi iki oğlu, yükselterek daha meşgul.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.