Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Labirent koşucu": aktörler ve rolleri

Film üç bölümden oluşmaktadır: Birinci, ikinci, 2014 yılında yayımlandı - 2015 yılında ve üçüncü kısım 2018 yılında prömiyeri olacak. filmi "Labirent koşucu" ve ana rol oynayan aktörler, izleyiciler ve eleştirmenlerden iyi eleştiriler aldı. Yani daha fazlası.

filmi "Labirent koşucu" ilk bölümü. dökme

gençlere yöneliktir film, distopya türünde vuruldu. Film, ünlü Amerikalı yazar kitabından vuruldu James Dashner aynı adı. Filmin bütçesi yaklaşık 34 milyon dolar olduğunu ve dünya çapında ücretleri fazla 348 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Bu salgın bir çare üretmek amacıyla ergenlere yönelik bir test olarak tasarlanmıştır labirent, yaklaşık bir hikayedir. kahraman - Thomas. O hareketli asansöre uyandım ve gençler yaşamak bir açıklıkta gitti. bildikleri tek şey hükümlerine her ay o sadece onun adını ve başka bir şey hatırlar başka bir adam yükseltmek olmasıdır. Bütün sıkı kanunlarla canlı Bu takas, ihlal olan sadece onları ihlal edenlere öldürmek, ama hepsinden bir darbe yerine kullanabilirsiniz. çocuklar arasında labirent keşfetmek her gün bir çıkış yolu bulmak ve kaçmak için koşucular vardır. çocukları bulaşabilir grivery - Ama bir labirentte korkunç canavarlar tarafından iskan. onlar zamanından önce Teresa adında bir kız başka genç, yetiştirildik geldiğinde herşey karmaşıktır. Adını değil, aynı zamanda Thomas tarafından sadece hatırlar.

Film aşağıdaki kategorilerde MTV Film Ödülü kazandı:

  • "Yılın En İyi Çıkış Yapan";
  • "En iyi Kahraman" - Dylan O'Brien;
  • "En iyi Dövüş" - Dylan O'Brien ve Will Poulter.

filmi "Labirent koşucu" ve genç izleyiciler arasında çok popüler ana rol oynamıştır aktörler. Thomas Kaya Theresa Rose Scodelario rolünü seslendirdi Dylan O'Brien oynadı. Arkadaş ve meslektaşı Thomas Newt Tomas Sengster oynanan adında, sürekli rakip Galli aktör Will Poulter seslendirdi. Minho Lee Hong Ki oynadı. Dr Ava Paige büyük Amerikan aktris Patricia Clarkson oynadı.

filmi "Labirent koşucu" ikinci bölümü. dökme

Bu 2014 filmi "Labirent koşucu" yönetmen Ues Boll devamıdır. İki kez ikinci kısmının bütçesi. Ve daha kesin olmak gerekirse, 61 milyon dolar olduğunu ve ücretleri fazla 312 000 000. filmi "Labirent koşucu: yangın deneme" var "labirentte Running: Scorch Denemeler" kitabında dayanıyordu.

resim bunlar labirent çıktıktan sonra ana karakterlerin başına gelenleri anlatıyor. Onlar sorularınızı ve hayatta kalanların kalanını bulmak için çalışıyoruz. Ama bütün bu almak için, onların çöller, harap şehir ve zaten bulaşmış kişilerin kalabalık arasından çok tehlikeli ve zor bir şekilde geçmesi gerekecektir.

Aşağıdaki kategorilerde Teen Choice Ödülü 2016 Ödül ikinci bölümü:

  • "Film seçimi: Aksiyon / Macera";
  • "Videosu seçme: Kimya".

yeni filmi "Labirent koşucu" ve ona oynadığı aktörler: Thomas (Dylan O'Brien), Teresa (Kaya Scodelario), Minho (Ki Hong Lee), Newt (Thomas Sangster), ilk bölümü aşağı hiçbir şekilde.

Uzun zamandır beklenen üçüncü bölüm "Labirent Runner: Ölüm çaresi"

Filmin sürümü Şubat 2018 yılında gerçekleşecek. Orijinal çıkış tarihi - 12 Ocak 2018. Bununla birlikte, bunun nedeni filme sürecinde kahraman bir yaralanma ertelendi.

Bu üçleme, "Labirent Runner" son parçasıdır. Bütün hikaye örgüte karşı Thomas liderliğindeki çocukları hayatta kalma mücadelesi dayanmaktadır "Eastern Promises." adamlar temel amacı olacak - Dünya gezegeninin nüfusun büyük öldüren ölümcül hastalık için bir çare bulmak.

Oyuncular: Brenda (Rosa Salazar), Harriet (Nathalie Emmanuel), Teresa (Kaya Scodelario), Thomas (Dylan O'Brien), Sonia (Ketrin Maknamara) ve diğerleri önceki taksit tanıdık karakterler zaten.

Başlangıçta, filmi şubat 2016 yılında Vancouver çekimlerine başlayacak, ama daha sonra Mart ayı sonuna taşındı duyuruldu. Bir yaralanma nedeniyle Dylan O'Brien onları Mayıs 2016 ortasına tekrar ertelenmek zorunda kaldı. Ama ne yazık ki, ana aktörlerden birinin yaralanması, belirsiz bir süre için çekim ertelemek zorunda da, Şubat 2017 yılında başlamak üzere olduğunu tahmin edildiğini, ancak yine Mart ertelendi hangi beklenenden çok daha kötüydü.

Sonuç

Boyama kendisini "Labirent koşucu" ve ona oynadığı aktörler, ödüllerin çok sayıda ödül değil, ama iyi izleyiciler ve film eleştirmenleri hem tarafından alındı. Bu üçleme eski nesil için ilginç ve sıkıcı gelebilir, gençlere odaklanmıştır. Ama gençler için cazip ve heyecan verici.

üçlemenin ilk iki parça yakında üçlemenin üçüncü ve son parçası olacak öğrenmek iyi yorumlar izleyiciler aldık.

filmi "Labirent koşucu" ve dökme (fotoğraf) Poster, yukarıda görebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.