Sanat ve EğlenceFilmler

En güzel Rus aktör - o? Rusya'nın en güzel aktörlerin Değerlendirme

Bizim kişisel Pek çok zaman mavi de geçer titreyen ekran TV. Ve filmlerde bazen hayatın en keyifli ve tatlı anları yaşanır. Ana erkek karakterleri en sevilen ve sevilen bir hale gelir. Biz onların arasında daha cesur, daha iyi daha güzel kim kendi aralarında görüşüyorlar. Savunuyorlar yemin ve görüşler ifade birbirlerini gücenme ama sonunda güzellik ortak bir görüş gelmek - sadece görünüş değil.

en yakışıklı aktör Rusya - genç kadın milyonlarca için bir idol ve birçoğu için sonsuz taklit ve rekabet tesisin bir örneğidir genç erkekler. Sonuçta, "güzellik" kavramı doğası gereği insana verilen görünüm ve parlaklık, sadece yatırılıyor. Yakışıklı aktör, adam da, düzgün çerçeve içinde ve hayatta kendilerini uygulama yeteneği belli cazibesi, karizma olması gerekir. Bu özellikler üst düzey pozisyon, zaman ve süre tutmak için çok uzun zaman tekrar projelerde çeşitli görünür ve kadınların kalpleri fethetmek için izin verir.

yayın ve şirketlerin çeşitli en güzel Rus aktörleri reytinge edildiğinde nedenle, kadınların görüşleri büyük ölçüde yakınsama. Ve bu hepsi çok farklı olmasından ve çağdaş erkek güzellik hakkında kendi fikirleri rağmen.

Sovyet sinemasının en ilginç aktörler

Zamanla, her şeyi değişiyor. güzellik bile fikir. Modern yakışıklı aktörlerin listeye geçmeden önce, birkaç yıl önce inebilir, ve güzel Sovyet erkek aktörler bak.

Yıllardır Sovyet mavi ekranlar ile sıradan bir işçinin imajını terfi. Ancak, çerçeve hemen her zaman insanlara çok zeki bir görünüme vuruldu. Sovyet en popüler aktörler arasında aşağıdaki kişilikleri vardı.

  1. Vasiliy Lanovoy. Onun "Scarlet Sails" rolü ile "memur" mutluluk ve kadın erkek milyonlarca görünümleri hayran zincirledi.
  2. Vyacheslav Tikhonov. Parlak aktör çok erkek için sabit bir örnekti.
  3. Oleg Yankovsky. Bu adam birçok Sovyet hayalleri ve sonra başka ve Rus kadınları karıştırıldı.
  4. Alexei Batalov. Moskova ve diğer büyük şehirlerde her kraliçe böyle güzel, nazik ve ekonomik adamla tanışmak istedim.
  5. George Yumatov. Bu "memur" kolayca tüm Sovyet güzellikleri kalbini esir.
  6. Nicholas Eremenko (Jr). Bu güçlü, yapılı bir adam uzaklaştı yetenek ve yaşam biçimi oyunculuk baharında. Onun korkusuzluk ve cesaret bu güne kadar takdir edilir.

Rusya'nın en güzel aktörlerin Değerlendirme

Şimdi Vogue cesur, pervasızca cinsel ve biraz acımasız aktörler Sovyet idealleri, aksine. Ancak, hepsi aynı üniforma değerlendirme kriterleri yoktur. dıştan ve içten erkekler çok çeşitli - Bu nedenle üst en güzel Rus aktörler olduğunu. Her biri kendi lezzet ve kendi tarzı vardır. Aynı zamanda her modern erkek aktör popülerlik değerlendirmesi, bir oyuncu olarak, bir kadın medya ve televizyon projelerinde çeşitli görünüşe sayısına tamamen bağlı olduğunu belirtmek gerekir. Bu nedenle, bir tepe ya da birçok kişi popülaritesi yeni bir turu bir film veya TV dizisinin başarılı galası için gereklidir. aktör erkek Sonra kopyalayan yüz ve yetenek sadece inanılmaz boyuta ulaşır. Bu durumda kahramanı üst ve farklı üst sıralarda ve grafikler en prestijli hatları yer almaktadır.

Sovyet ve Sovyet sonrası dönemde tersine, bugün değerlendirme sokaklarda editör veya bir ankete harflerin temelinde sadece oluşturulur. Şimdi yardım etmek araştırmacıları bilgi toplama kaynaklarının her türlü sağlanan: .. SMS oylama vb Ancak, bu nedenleri (sinema, güzellik, vs Hakkında ..) sosyal ağlar, bloglar, ilgili siteler ve üst yaprak, birden çok sürümünü popülerlik aynı aktörler-erkek başında ve listesi veya eksik sonunda ikisi de olabilir.

Bu nedenle aşağıdaki gibi "en güzel Rus aktör" üst listesinde küçük hatalar olduğunu.

Fyodor Bondarchuk

"Kel" en popüler sanatsal hanedanının yakışıklı. Uzun yıllar dergi ve yayınların sürümleri çeşitli ilk on sıralamasında arasında kolayca oldu. popülerliği ve çekiciliğin sırrı nedir? Muhtemelen, o güçlü ve bağımsız bir adam olduğunu. Bu bir bakışta hemen görülebilir. O an o hayattan istediğini bilir ve bu Akılda kalıcı. Bondarchuk - vs. yönetmen, aktör, şovmen, yapımcı, Bu gerçekten çok yönlü geliştirilen bir kişilik ...

Vladimir Mashkov

Bu ulusal film endüstrisinin kazandı, ama aynı zamanda başarılı bir yabancı sektöründe girmedi sadece çağımızın birkaç aktörler, biridir. Onun gerçekten acımasız büyüleyici yolu ve bir girdap gibi bağımlılık. Mashkov defalarca başlığı ile doğrulanmıştır dahil çeşitli ödüller, büyük bir numarası vardır "En güzel Rus aktör." Birçok kız ve kadınlar o "Sınırı", "Kandahar", "hırsız", "Amerikan Kızı" gibi tanınmış ve ikonik filmlerinde muhteşem bir iş aşk sayesinde düştü. Adil seks yurtdışında "Alias " en acele yapalım"" ve benzeri, "Düşman Hattında" filminde Vladimir hayran olabilir. D.

Vladimir Yaglych

Bu muhteşem genç adam - Modern nesil temsilcisi. O, ukala öfkelisin ve sıcaktır. Ve dokunduğu. Ün ve kadınların kalbini O'nun yolu böylece, "Operasyon" Puppeteer "" ve "kisvesi altında", "Geleceğe geliyoruz" gibi ilginç filmlerin çalışmalarıyla, "Smersh" gitti. D. onun taşkınlıkla ve kıskançlık Sayısız raporlar değil sadece fanlar korkutup yoktur ve sadece kişisel ilgi ısındı. Bu yüzden "Rus sinemasının en güzel aktörleri." Adaylığı en popüler yeri yararlanır

Vasily Stepanov

Bu güzel ve parlak bir aktör "yaşadığı ada" filmi bir dizi mavi gözlü Dünyalı oynarken, çağdaş sinemanın taraftarların dünyayı havaya uçurdu. olağanüstü görünüm ve sıradan bir adam Bob hayatında "Rusya'nın en yakışıklı aktör" başlığı rağmen. O sadece bir öğrenci ve yakalamaya çalışıyorum bulunuyor yıldız hastalığı. Her iyi kızın rüyası - Buna ek olarak, gerçek bir aile babası yakışıklı rüzgarlı değil ama. Tüm Boş zaman Stepanov kız Dasha tutmaya çalışır.

Alexei Chadov

kahramanı her görünüşü büyüledi ve sadece kahraman Vera Brezhnev kalbi, aynı zamanda sayısız fanlar fethetti favori romantik komedi "City Sevgi" dir. Ancak, ana gençlik romantik komediye Chadov, istisnasız, bayanlar hepsi bir favori olmuştur. "Gece Nöbeti" olarak bu yıllarda katıldığını, "sokak yarışçısı", "isimsiz yükseklikleri", "Oyun güveler izleyicilerin kalplerini ve ruhlarında silinmez bir izlenim bıraktı. Şaşmamak sık sık top listesi açtı "En güzel Rus aktörler-men."

Danila Kozlovsky

dost ve basit bir adam. Burada daha önce onunla çalışmış Danilo, tüm hakkında söylenecek nasıl. O kolayca kazandı ve Hollywood meslektaşları, taslak Rachel Mead oynayan "Vampir Akademisi." Daniel bayat çocuğu görünmüyor. O mükemmel cesur ve sorumlu karakterin görüntüsünü uyuyor. Buna ek olarak, Daniel şarkı ve dans sanatında bilmektedir. Aynı zamanda bu Kronstadt Donanma Cadet Kolordu gelecekteki seks sembolü okudu gönderir. Şirin, ama askeri bir yatak olan bir adam - - bunda bir sorun yoktu, sadece güzel bir adam olduğunu kabul ediyorum. Kozlovskiy "Gelecekte geliyoruz" gibi canlı ve ilginç filmlerde hatırladı "Rasputin", "Dubrovskiy", "Ruh-az» ve «Efsane numarası 17" oldu. Bu filmler çok sayıda değerlendirmesi lider pozisyon almak için fırsat verildi "En güzel Rus genç aktörler."

Bu Rusya'nın tüm en güzel erkek aktörlerin tam listesi değildir. söylemek gerekirse ya da sadece hepsini listelemek için, birden fazla makaleye alacaktır. Buna ek olarak, üst sıralarda yer alan "Rusya'nın en yakışıklı aktörü" sürekli yeni ilginç ve gelecek vaat eden adaylar ile güncellenir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.