Sanat ve EğlenceFilmler

Mariya Smolnikova: kült filmi Fedora Bondarchuka gelen Katya

Smolnikova Maria Alexandrovna, Rus tiyatro ve sinema oyuncusu, Sverdlovsk (şimdi Ekaterinburg) 17 Aralık 1987 kentinde doğdu. Masha sevgi ve anlayış atmosferinde büyüdü. Ebeveynler sevilen tiyatro ve kızının sevgisini aşılamak için çalıştı.

Mariya Smolnikova: biyografi

Bu şekilde, Maria bile onu bebek karakterleri bir ev sinema sahnesi var ve o oturma odasında katta oturan çocuklar için doğaçlama gösteriler koymak, yaratıcı sanatsal çocuk büyüyordu.

Masha sekiz yaşında iken, o dram okula gitti. Okulda Çalışma gelecekteki aktris verildi kolaydır ve bir kız dersler ve balo salonu dans sahnesi adamış bütün serbest zaman. finallerde önce, o dansçı Maria Smolnikova ana rollerden birini gerçekleştirilen hangi oyun "Batı Yakası Hikayesi" bir üretim aldı. Klasik müzik Leonarda Berstayna, Masha kaderini karar o Moskova'ya gitti ve GITIS belgeleri yayınlandı. Ancak, işe yaramadı ilk girişim, kız kabul edilmedi.

Nizhny Novgorod

Ertesi yıl, Mary Smolnikova yine boşuna tekrar sermaye tiyatro okuluna girmeye çalıştı, vb. Sonra genç Smolnikova Yekaterinburg okul kültürünün gitmeye karar verdi ve bu o yaptı.

O zamanlar umut veren bir aktris Masha biliyordu ve bunu kabul Sverdlovsk Seyirciler Vyacheslav Kokorin, sanat yönetmeni, Nizhny Novgorod çalışmıştır. Birkaç konserlerini vermeye evine Mary davet etti.

GITIS Kabul

Ancak, Mary Smolnikova GITIS hayal devam bir yıl sonra, yine Moskova'ya gitti ve o nihayet tabii Dmitriya Krymova kayıt başardı. grubu deneme işe beri, giriş sınavı Masha ateş, az, tasvir sunulan bir Kalaşnikof saldırı tüfeği, ve o görev ile başa.

2011 yılında, Maria Smolnikova GITIS mezun yönettiği tiyatro "Drama Sanat Okulu", çalışmaya başladı Dmitry Krymov. Roller Mary bazen en beklenmedik, örneğin, oyun "Gorki-10" in, o Lenin oynanan vardı. evre on Shida Deneyler sadece çatı geçiyor, ama yaratıcı bir atmosfer böyle herhangi Moskova tiyatro onun gıpta söyledi.

Mariya Smolnikova: Filmografi

Aktörün çevre Masha zaman filmlerde zaman her zamanki gibi.

Mary Smolnikova sahip filmlerin listesi:

  • "Kızım" - 2012.
  • "Tanrı planları var" - 2012.
  • "Melisende" Kısa - 2012.
  • "Stalingrad" - 2013.
  • "Kuprin" serisi - 2014.

Film "Kızım" direktörleri Natali Vadimovny Nazarovoy ve Aleksandra Kasatkina - ilk dramatik deneyim Smolnikova. Karakteri - Bir on altı yaşındaki Inna, zor bir hayat durumda idi. Kız arkadaşı bir manyak eller tarafından öldürüldü, bu kahraman için gerçek bir şok olur. Sonra İlya, bir din adamının oğlu ile bir araya geldi ve kız kardeşi aynı manyak öldürüldüğünü öğrenir. Ortak keder gençleri bir araya getiren, ama o acımasız bir darbe kader onu hazırladı bilmiyor ...

2012 yılında, Maria Smolnikova Dmitry Tyurin yönettiği film "Tanrı planları var," içinde Vickie rolünü oynadı. Bu yaşayan bir taşıyıcı annelik kazanılan 35 yaşındaki bir kadının trajedisi bir resmidir.

Aynı yıl o Natalia Taradina yönettiği kısa film "Melisende" filminin çekimleri katıldı.

aktris yaratıcı hayatında ana rolü

Tüm 2013 burçta Maria Smolnikova'ya gitti filmi "Stalingrad" nin o tarihe önemli bir film rol oynadığı. Bu Katya, savaşın dehşetini kaçmadı Volga, kıyısında bir evde yaşayan bir kızın rolüdür. Onun karakterin psikolojisi yaratıcı tasarım yönetmeni Fyodor Bondarchuk içine tamamen uygundur.

Ekim 1942, Wehrmacht 6. Ordu başlangıcı ve sevgi olan ve üzerine ölüm gücü yok. Bu resimde, "Stalingrad" Rus sinema tarihinin en çok gişe yapan filmi konusudur.

Mary Smolnikova'ya kaderini Fyodor Bondarchuk

Genç oyuncu Maria Smolnikova arkasındaydı, aslında, filmi "Daughter", "Stalingrad" bir derin psikolojik resimde sadece bir karakteristik rol yüksek oyunculuk talep etti. Smolnikova ama asla bir an için göreve o kadar şüphe. o güven verdi Katie zaten başarı elde etti dökme bilerek, genç aktris yaşadı öfori. Maria annesiyle birlikte sevinç paylaşmak istedim telefona koştu.

Aktris durmadan tek bir ayrıntıyı kaçırmamaya çalışarak "Stalingrad" senaryosunu tekrar okudum. O film, savaşın Rus kadınların rolü, kırmadım sadece trajik kaderi geleceği en önemli rollerden biri var biliyordum, ama buna rağmen aşkını verdi. Bu sivil hayatta yüksek bir anlamda oynamak ayrı bir şey. Oldukça başka bir şeydir - sıkıntı ve sürekli bir tehlike durumunda sevmek. Zor bir görev, ama asil. Ve Mary sonunda zekice işlenmiş.

çekim Smolnikova sinir anda, tam anlamıyla kendi sorumluluk bilincinden salladı. Neyse ki, yönetmen Fyodor Bondarchuk zamanlı Masha durumunu fark etti ve çok kibarca onu güvence verdi. deneyimli sinemacılar, aktörler ve yönetmenlerin tüm mürettebat, oybirliğiyle onun için zor bir anda genç oyuncu destekledi. "Stalingrad" her iyi zamanlarım oldu, Mariya Smolnikova popülerlik kazandı. Gelecekte, minnettar bir seyirci onun oynadığı rolleri, tanıma ve sevgi bekliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.