TeknolojininElektronik

Bulaşık makinesi Bosch SPV 40E10RU - yorumlar. Bosch SPV 40E10Ru: İnceleme, görüşler

20. yüzyıl bulaşık sonunda müşterilere sadece seçilmiş erişilebilir egzotik bir şey, sağlarsa, bugün böyle bir cihaz hiç de şaşırtıcı değil. Tabii ki, biz bu teknik neredeyse her daire değerinde olduğunu, ancak bunun için talep yeterince yüksek olduğunu söylemek mümkün değil. ekipmanı seçme sorusu umutsuzca, her zamankinden daha fazla müşteriye maliyeti nedeni budur. Hangi marka tercih? Ne iyi olan veya modeli ve nasıl diğerlerinden farkı nedir? seçim karşılaşan birçok marka "Bosch" nin çamaşır makineleri dikkat edin. Bu firma iyi kanıtlanmış ve adını alıcılar geniş bir yelpazede bilinmektedir.

Puanlama bulaşık farklı modeller başkanlığında farklı kaynaklardan bu şirket. Ancak, liderler listesinde değişmez Bosch SPV 40E10RU özellikli.

Genel özellikler

9 setleri için tasarlanmış bu dar müstakil bulaşık makinesi,. Bu buluş, bu nedenle, cephe ve duvar kulaklık montaj esnasında bütünüyle gizlemek tamamen gömülü kategori ile ilgilidir. onun ferahlık bulaşık makinesinde 3-4 kişilik bir aile için uygundur. Cihaz elektronik kontrollü birlikte gelir: Güç ve kapatma düğmesi ve programlar kapının üst kısmında bulunmaktadır ayarlayın. Ekran eksik, ancak program ve seçilen modun adımları izleyebilirsiniz LED göstergeler vardır.

Sınıf yıkama, kurutma ve enerji tüketimi

Tüm dünyada Çamaşır makinelerinin Üreticileri etkili ve ekonomik bir şekilde kendi ürünlerini yapmaya çalışıyoruz. istisna ve bulaşık Bosch SPV 40E10RU mi. Yanıtlar her üç gösterge maksimum sonuçlarını gösterir göstermektedir. Yıkama özel kirlenmiş aletleri sonra kalan yemek artığı miktarı ile belirlenir yıkama sınıfı, - bir (var olanların en yüksek). Kurutma sınıfı - da A. Bu çevriminin sonundan sonra, tabaklar, su damlacıkları ya da yoğunlaşma tamamen kuru kalması anlamına gelir. Enerji sınıfı A, mevcut olanların en ekonomik. Bir normal kirli yıkama ürünleri yaklaşık 0.8 kW geçirdi.

Su tüketimi temizliği için

Tüm anketler su sayaçları olduğunda Şu anda, alıcılar bulaşık makinesi Bosch SPV 40E10RU çekebilecek su akışı, önemli göstergeleridir. Yorumlar da bir durulama dahil yıkama döngüsü başına sadece 11 litre, kullandığı anlamına gelmektedir. biz yemeklerin 9 setleri içerdiğini düşünün ve bir set çatal, kupalar dahil 11 öğelerden oluşmaktadır, bu bir kova su içinde bu teknik neredeyse 100 deneğe yıkamak mümkün olduğu ortaya çıktı. makinede su sürekli olarak bir filtre sistemi ile sirküle edilebilir ve tekrar tekrar yemekler okatyvaya edilir, çünkü bu tür düşük tüketim değerleri elde edilmektedir. Taze sadece durulama sırasında beslenen.

ses düzeyi

Bu dar bulaşık bir sahiptir gürültü seviyesini apartmanda zamanki konuşma karşılaştırılabilir 52 dB ait. Aynı model, tamamen dışarı konacaktır kabine, entegre gelince onun neredeyse duyulmaz sırasında duyulur.

programlar

Birçok program bulaşık makinesi Bosch SPV 40E10RU övünebilir. Yorumlar, ancak bu modlar etkin çalışması için oldukça yeterli olduğunu göstermektedir.

 1. Durulama. Büyük gıda artıkları çıkarmak için tasarlanmıştır. Yemekler hemen olmaz yıkamak için zaman kokusunu önlemek için kullanılır, fakat bir yıkama etkinliğinin artırılması için emmek olarak belirli bir süre sonra ya da kullanılır.
 2. 45 derecede programı yıkayın. Bu mod hemen yedikten sonra yemeklerinden yiyecek artıklarını çıkarmak için tasarlanmıştır.
 3. 50 derece programı yıkayın. Bu biraz inatçı yiyecek artıklarının çıkarılması ekonomik bir moddur. Düşük su sıcaklığına enerji tasarrufu ve yıkama kalitesi döngüsünün süresi artırılarak azalmaz.
 4. 40 derecede hassas yıkama. Program yıkama kristal, cam ve diğer kırılgan malzemeler için tasarlanmıştır.
 5. 65 derece normal yıkama. sürekli hafifçe çatal bıçak ve diğer mutfak eşyaları için tasarlanmıştır. Program günlük kullanım için uygundur.
 6. 70 derece yoğun. tencere tava gelen yüksek inatçı ve yanmış gıda artıkları çıkarmak için tasarlanmıştır.

motor

Nominal bulaşık ile düşük gürültü kafa modelleri invertör motora. Bu bulaşık makinesinde bu kümesidir. EcoSilence Sürücü - En gürültüye neden, hiç karbon fırçalar vardır ki motorudur. Bunun yerine, rotor kendisi güçlü mıknatıslar ile donatılmıştır. özel tasarım motoru değil ısıtılır ve yıpratmaz nedeniyle, sırasıyla ömrü artar. Güvenilirlik EcoSilence Tahrik üreticisi ona on yıllık garanti ayarlar o kadar büyüktür ki.

Sensör yarım yük

Sensör yarım yük - Bu bulaşık makinesi Bosch övünebilir başka kullanışlı bir seçenek. Talimat çamaşır döngüsünü başlamadan önce sahibi tam yük uzay cihazı gerekli olmadığını belirtir. Bu özelliği etkinleştirmek ve tek sepette doldurmak yeterlidir. Makine, su miktarı ve optimizasyon işlemi için yıkama süresini yeniden hesaplar.

Gecikmeli başlatma

Bu modelde, hiçbir gösterge olarak, böylece daha pahalı ve fonksiyonel bulaşık makinesinde saat gecikmeli başlangıç yapmak mümkün değil. aralığı kesinlikle sabit ve 3, 6 veya 9 saattir. Kullanım kolaylığı için, her doğru zamanı seçerken yanar bir LED'in bir gecikme ile sağladı.

"Aquastop" Sistem

Bu sistem, bir bulaşık makinesi, Bosch,% 100 kaçak korumasıdır. Eğitim kavite bir ulaştığında su üzerinde yayılan iç tabakası içinden kırılma, su, alt yüzer karter içine alır ve perde örtüşür, bir şamandıra, ve bir çift hortum oluşmaktadır gösterir güvenlik valfi üst üste, aynı zamanda ve. Bundan dolayı, cihazın gövdesi ve hortum sızıntı korunmaktadır. Ancak bu teknoloji benzersiz değil. Her üç bulaşık makinesi Whirlpool, "Ariston" ve "Electrolux" aynı sistemin övünebilir.

tasarım Özellikleri

Bu model, çıkarıldı ve bir çalışma alanını optimize etmek için değiştirilebilir edilebilir üst olan iki sürgülü sepet ile temin edilmektedir. Plastik bağlı üst kanal bardak simgelemektedir. Ancak böyle bir stand bu türdeki tüm aletleri yanı sıra çatal kaşık sepetinin ile donatılmıştır. Hemen hemen her bulaşık makinesi Whirlpool, "Beco" veya "Indesit" derhal 2-3 böyle tavır tamamladı.

Ama DuoPower teknolojisi her yerde değil karşılar. Aslında bu çift boyunduruk, farklı yönlere dağıtma su jetleri yıkama kalitesini artırmak için. Büyük ölçüde nedeniyle üst bulaşık sepetinde tür bir sistem, sınıf A uyarınca kalıntılarının serbest yıkanır

Bu model özel bir kilit ServoSchloss yakın birlikte yüklenir. O'nun sayesinde makine kendisi tamamen açısı 10 derece veya daha az ise kapı kapanır kapatılmamış. Birçok onun ihtiyaçlarına göre bulaşık makinesinin boşluk taklit sağlayacak Vario kutuları çekti. alt sepete metal kılavuzları katlanabilir. Geleneksel bulaşık makinesi olarak, sabittir, bu yüzden (28 cm, beş litrelik saksılar bir çapa sahip olan bir tava) büyük tabakları bir açıda yer alır ve yüksekliği alanı kaplar. katlama kılavuz cam sayesinde düz düşer, bu nedenle az yer ve daha iyi yıkanmış kadar sürer.

DosageAssist

Bu, bu bulaşık övünebilir başka kullanışlı seçenektir. Kılavuz bilinen deterjan kabı ek olarak, bir cihaz tabletler için özel bir bölme ile donatılmıştır, bu içerir. basılı araç yıkama özel dağıtıcının hücre içine indirilir sırasında, gıda artıklarının girişinden korunur. Bu nedenle, bir tablet yıkama istenen aşamada, eşit çözünür. o bölmenin dışına, kamera açısı içine sürülür uçar ve sonuna kadar tüketilmeyen zaman durumu önler.

Bulaşık makinesinin cihaz

Bulaşık makinesinin herhangi birine göre cihaz, aşağıdaki bileşenleri içerir bilinmektedir:

 1. Hortumlar yükleme ve su boşaltma.
 2. giriş valfi.
 3. Elektronik kontrol kartı.
 4. enjeksiyon pompası.
 5. Pompayı boşaltın.
 6. Isıtma elemanı.
 7. Puşbutonlu su spreyi.
 8. İyon değiştirici.
 9. Sensörler (su seviyesi, su tüketimi, kirlilik).

Özel dikkat eşanjör gerekir. Aslında bu yumuşatmak için özel bir tuzu ile doldurulmuş bir kaptır. Çalışma sırasında, sodyum iyonları ve tersi ile kalsiyum ve magnezyum iyonlarının yerini alır. Bunun bir sonucu olarak, yumuşak suda yemekler yıkama olup, durulama - en etkili kabul edilir, sıkı.

Sürüş bulaşık makinesi "Bosch" en küçük ayrıntısına kadar ayarlanır. farkında bile tüketici olmayan çeşitli yenilikler, sel ve güç dalgalanmaları karşı korumak için, su ve elektrik tasarrufu, maksimum verim sağlar.

fiyat

Marka "Bosch" ucuz farklılık olmamıştı. Herhangi bir teknik, bu firma tarafından serbest bırakıldı, bu bulaşık makinesi Bosch dahil bir çok değer. Fiyat böyle yedek parça, görevleri, taşıma maliyetlerinin maliyet gibi faktörler, çeşitli oluşur. Şirket "Bosch" kontrol etmek ilgi çok malın kalitesini, sırasıyla, aynı zamanda paraya ihtiyaç vardır. Uygulamada görüldüğü gibi, bu markanın kusurlu aletleri sayısı çok düşüktür, tek hatta şirketin adı kalite mallar ile eşanlamlı hale geldiğini söyleyebiliriz. Yaklaşık 20 bin ruble model olmalıdır.

tamirat

Hatta en güvenilir yöntem bazen başarısızlık verir ve bulaşık "Bosch" bu konuda bir istisna vardır. Küçük şehirlerde, asıl sorun yetkili servis merkezlerinin olmaması ve bulaşık makinesi için herhangi bir parça elde karmaşıklığı olduğunu. modelin kendisi ucuz olmadığından ek olarak, bileşenlerin yedek da güzel bir kuruş mal olacak. (Yaklaşık 20-25 bin fiyat olan. Ruble) Bosch SPV 40E10RU Almanya'ya doğrudan gidiş, firmanın ev aletleri çoğu gibi, sırasıyla Rusya'da bu tip çamaşır makineleri için parçalar bulunmaz. Çoğu zaman, servis merkezleri yurt dışından, bu onarım ve maliyeti süresini etkileyemez bunları sipariş gerekir. Ancak, üreticiden bir yıl garanti bulaşık makinesi Bosch SPV 40E10RU ile birlikte. sahiplerinin Yorumlar da bu model hakkında şikayetler oldukça nadir olduğunu göstermektedir.

yorumlar

sahiplerinin çoğu satın alma, operasyon başladıktan sonra bile aylarca ile karşılanır. Bunlar makine, iyi yıkar ise az yer kaplıyor iddia, bağlanıp işletmek kolaydır. 5-6 kişilik geniş aile bulaşık makinesi yemekleri çok sayıda küçük oda olduğunu işaret etmektedir. onları daha uygun bulaşık makinesi Bosch SMV 60 cm genişliğinde nedenle,. Bu modelde, bir orada bip, yıkama, popüler program "kat Ray" sonunu gösteren eksik. Sahibi, sinyal duymak döngünün sonuna öğrenmek olmasaydı nedenle, o sadece biraz bulaşık makinesini açtı ve göstergelere bakabilirsiniz. Ayrıca bir kapı kullanmak için bazı rahatsızlık dikkat yakın - Kapı hala otomatik olarak kapatılır gibi küçük bir boşluk bırakarak sarma arabanızı terk edemez. Ancak bu eksiklikler, hatta belki dezavantajları ve bu modelin özellikleri - arıza bulmak mümkün olduğunu tek şey. Diğer tüm öğeler para büyük bir ünite vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.