TeknolojininElektronik

"Philips" - Evde mükemmel bir temizlik için elektrik süpürgesi

Herhangi ev kadını için Toz kontrolü şart daire temizleme işlemidir. Bu süreçte yardımcı Instruments, çok çeşitli vardır. İlerleme durduğu yerde durmuyor - Ünlü firmalar her zaman, yeni modeller ve değişiklikler sunuyoruz. Onlar ürünlerinin son teknoloji üretiminde kullanılmaktadır. Temiz ilgilenen Ama eğer tanınmış üreticileri ve ürünleri tercih vermek. Daha temiz "Phillips-9174." Dikkat alıcılar hak Kuru temizleme için tasarlanmıştır.

ünitesi, dört litre kapasiteli, klasik toz torbası vardır. çok kolay bir şekilde kaldırın. yıkanabilir filtre HEPA-13 ve ince temizlik Airsea vardır. Cihaz 500 watt bir toz emiş gücü sağlar. eserinde hava 47 l / s akış oluşturulur.

Hiçbir şey için hak ettiği tanıma ürünler "Philips" dir. bu şirketten Elektrikli Süpürgeler hep ek aksesuarlar vardır. küçük çatlak, Tri-aktif, turbo fırça: Kit genellikle özel enjektörler oluşur. Bu üreticiden Birim kolayca daire dolaşmak için. onun kablonun uzunluğu dokuz metredir. Buna ek olarak, taşıma için bir kulp vardır. Onlar biriminin üst ve ön kısmında yer almaktadır. Cihaz şebekeye bağlanır ve daha sonra 2200 Watt'lık motor tam kapasite çalıştığı. oniki metreye - kendi eylem yarıçapı.

herhangi bir modifikasyon "Philips" elektrikli süpürge ile üretilen bu iki parçadan oluşan bir arazi ve teleskopik metal boru yapmak lastik tekerlekleri vardır. cihazın ağırlığı tipik olarak yaklaşık 6 kg'dır. toz torbası dolduğunda, özel gösterge çok uygun olan yanar. temizleme cihazını bittikten sonra da vücutta mevcut olan bir ayak düğme vasıtası ile kapatılabilir. Burada bulunan ve güç regülatörü edilir. Güç kablosu otomatik sarılır.

"Philips" vakumlar On müşteri son derece olumlu gözden geçirmektedir. Tüketiciler kalitesi, kullanım kolaylığı, temizlik biriminin kapasitesinin zevk için geliyor. Yani, halı tedaviden sonra bunun bir kuru temizleyici olduğu anlaşılmaktadır. Bu toz, aynı zamanda hayvan tüyü sadece kaybolur. uygun bir elektrik süpürgesi tekerleklere sayesinde kolayca daire etrafında hareket ettirilebilir. Ancak, o zemin çizik etmez ve hatta parke üzerinde, herhangi bir yüzeye geçmek aynı derecede kolay. temizlik için idealdir - alıcılara göre, "Philips" elektrikli süpürge tarafından imal. Sessizce çalışır. Hasat onunla bile bir çocuk uyanmak etmez ve evcil endişelerini ifade etmezler sırasında. Bu özel HEPA filtre ünitesine, çok küçük toz yakalama yeteneğine sahiptir. Birkaç özel ipuçları en uzak yerlerden kiri çıkarmak için olanak sağlar. Çöp toplama için tek kullanımlık torba yanında, bir cihaz hangi iyi de yapabilirsiniz, yeniden kullanılabilir birlikte gelir.

markası "Philips" yı Alıcılar, bu üreticisinden herhangi modelin elektrik süpürgesi güçlü ve kullanımı kolay denir. Bu manevra kabiliyeti, toz toplama kabının kapasitesine sahiptir. temizlerken viraj gerekli değildir. Genel olarak, şirketin "Philips" satın memnun ve tavsiye ürünlerden ev aletleri sahiplerinin şüphesiz, satın almak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.