Ev ve AileÇocuklar

Yaz aylarında doğan için Parası: ilk birkaç ay sürer?

Birçok bebek bekleyen anneler doğumdan sonra bebek için bir şeyler satın gebeliğin son günde en az gereklidir, ya bulmak. Önceden maddenin özen Aslında, daha sonra sürprizler olacak. Ve bu ebeveynlerin yeni rolüne kendini adamak için bir çocuğun yaşamının başlangıcında mümkün olacaktır. Yaz aylarında doğan için çeyiz kışın bebek için satın gerekenler farklı olacaktır unutulmamalıdır.

Gerekli tüm işler birkaç gruba ayrılır. Örneğin, uyku karyolası bir çocuğun ihtiyacı. yaklaşık üç yıl görev yapacak şekilde kendi seçtiği olarak, yeterince dikkatli ele alınmalıdır. bunlar ay sadece ilk birkaç gerektiğinden Mutlaka bir beşik veya karyola satın almak. İdeal düzenleme tabanının çok düzeyde sahip olan, katı ahşap Oda olacaktır.

Buna ek olarak, yaz aylarında yeni doğan için çeyiz asgari iki çocuk yatak levha de içermelidir. kenarları yatak altında sokmak verebilir böylece seçilmelidir arzu edilir. Lastik bantlar ile yatakta kağıda seçim durdurmak için tavsiye edilir. çocuk bezi ile ilgili olarak, yeni doğan yaz için çeyiz veliler basma ve bazı flanel yaklaşık 15 parça bulunmaması için tavsiye edilir yaşadı. yeri doldurulamaz şey - Onlar bebeğin başının altına konabilir, bunlar ısıya ve eğer doktor muayenehanesinde olan en çocukla kaplıdır. Bu nedenle, onlar gitmiyorsun bile, satın alınan bir yenidoğan swaddle için.

Biz nelerin gerekli olduğunu yeni doğan için giysi tür hakkında konuşmak, o zaman bu vücut elbiseler, yelekler, kızaklı içerir. Bebeğin ilk aylarında çok hızlı büyüyor çünkü gerekirse daha satın almak daha iyidir, böylece, çok fazla almayın. yelek pugovichkami veya düğmelerle kullanımı kolay. Yaz aylarında, daha soğuk havalarda yalıtılmış sürümünü satın alabilirsiniz için, ancak, kısa kollu giysiler seçmek daha iyidir. Caps yürümek gerekiyor ve sonrasında bebek banyo. İnce çorap ve patik kullanışlı bir kaç çift olarak gelir. Bazı anneler markalı çocuk giyim ucuz seçenek çok daha yüksek kalitede olacağına inanıyoruz. Aslında, iyi şeyler ve Rus üreticileri bulabilirsiniz, maliyeti birkaç kez küçük olacaktır. Her şey ebeveynlerin tercihleri ve finansal yeteneklerine bağlıdır.

bebek arabası ile yürüyüşe gerekecektir. Şu anda bebek oturmak öğrenmek sonra bile hizmet verecek modellerde dahil ve transformatörlerin oldukça çeşitli sundu. Yaz aylarında yenidoğan için çeyiz mutlaka yalıtımlı tulum yürüyen içermez. Bunun yerine, hafif bir kapak satın almak (bu arada, ihtiyaç ve ayıklamak için) daha iyidir.

çocuk beslenme için, ısıtıcı sterilizatör yıkamak için 2-3 şişe fırçası gerekir. Eğer emzirmeye bebeğinizi planlıyorsanız, bir satın arzu edilir hemşirelik sutyen. Sen gerekirse gerekli olduğu bir göğüs pompası satın (klinikte bir zam için, örneğin) ileride kullanılmak üzere süt ifade edebilir. emzirme arzu edilir olsa da, 1 -2 şişe olması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.