BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Buharda" önbellek bütünlüğünü kontrol etme hakkında ayrıntılı olarak

Bugün, Steam'de önbellek bütünlüğünü kontrol etme hakkında konuşacağız. Bu soru çok alakalı. Yanlış güncellemeler, virüsler, çakışan yazılımlar, vb. - tüm bunlar önbellek bütünlüğüyle ilgili sorunlara neden olabilir. Bu hata yalnızca Steam programı ile kolayca ortadan kaldırılır, ancak yalnızca lisanslı oyunlar kullanırsanız.

talimat

Buhar'daki önbellek bütünlüğünü kontrol etme konusunu çözmek için önce uygun yazılımı bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekir. Bunu daha önce yapmadıysanız. Resmi Web sitesinde Steam programını indirin. Sonra, kayıt bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Gerekli klavye düzenine sahip olduğunuzdan emin olmayı unutma, Caps Lock etkin değil. Buhar başlatın. Programda, şüphe ettiğiniz önbellek bütünlüğünde oyunu seçin. "Özellikler" bölümünü açın, "Yerel dosyalar" bölümüne gidin. Sunulan listede "Önbellek bütünlüğünü kontrol et" öğesini seçin. Oyunun başlatılamayacağına dair bir mesajınız varsa, önbellekteki bütünlüğünü açıklanan şekilde kontrol etmeniz gerekir. Bundan sonra büyük olasılıkla program gerekli dosyaları sunucudan indirmeye başlayacaktır.

Manuel temizleme

Bu adımlar Steam'deki önbellek bütünlüğünü nasıl kontrol edeceğinize karar vermede yardımcı olmazsa ve oyunu başlatmada hala sorun yaşıyorsanız, clientregistry.blob adlı sistem dosyalarından birini kaldırmayı deneyin. Buhar klasöründe bulunur. Clientregistry.blob dosyasını silmeden önce, farenin sağ düğmesiyle tıklayarak nitelikleri kontrol etmelisiniz. Önce, "Salt Okunur" un işaretini kaldırın. Sonra doğrudan kaldırma işlemine gidin. Değişiklik yapma sırasında, Buhar uygulaması kapalı olmalıdır.

antivirüs

Yukarıda açıklanan yöntem, Steam'deki önbellek bütünlüğünü nasıl kontrol edeceğinize karar vermede yardımcı olmalıdır. Uygulamayı yeniden çalıştırmadan önce, gerekli dosyaların indirilmesi otomatik olarak başlayacağından Ağa bağlantınızın etkin olduğundan emin olun. Oyuna başlama sırasındaki problemler büyük ihtimalle ortadan kaldırılacaktır. Sorun devam ederse, Truva atları ve diğer virüsler için kapsamlı bir bilgisayar taraması gerçekleştirin. Geri alma işlemini önceki tarih değişikliklerine de kullanabilirsiniz. Oyunlarınızdaki tasarrufu yedeklemeyi ihmal etme. Artık buhardaki önbellek bütünlüğünü nasıl kontrol edeceğinizi biliyorsunuzdur. Hizmetin kendisi birçok farklı işlev gerçekleştiriyor. Bunların arasında aktivasyon, internet üzerinden uygulamalar indiriliyor, otomatik güncellemeler ve haber.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.