ModaGiysi

Erkek çorap doğru boyutu seçimi

Çorap - Bu erkeklerin soyunma odasında en önemli parçalarından biridir. Onlar her gün yıpranmış ve çok sık değişmez. Ancak, herkes tercih edebilir çorabın boyutunu doğru. Ve sonra insanlar sağlık ve kötü bir ruh hali bozulan bir sonucu olarak, nasır sürtme, rahatsız ediyor. Bu şeyi seçerek çok dikkatli yaklaşılması gerektiğini Yani. en bu durumda yanlış olması değil nasıl öğrenelim.

Kendiniz için alışveriş

Erkek çorabı boyutunu bulmak için, onun ayak üzerinde denemek gerekir ve her iki daha iyidir. Sadece bir cetvelle kağıt ve tedbirin bir levha üzerine daire. Ayrıca sadece ekleyebilirsiniz mezura durdurmak için. Sonuç olarak bu ürünlerin ambalajlanmasında belirtilir doğru numarası olacaktır. Bu üreticiden farklı çoraplar çok farklı büyüklükte olabilir gerçeğine dikkat değer. Bazı ayak uzunluğu ve göstermez ayakkabı numarası. Ancak, çok büyük tersine, malomeryat veya ürünler söz konusudur. Nedenle "gözle" doğru ürünü satın almak zordur.

satın alma mağazaya gidip için gerekli değildir. Doğruca eve size iletir çevrimiçi mağazalar için bu hizmeti kullanabilirsiniz. Yasa hala ölçü yasaklamaktadır. Satın almadan önce ne kadar yoğun malzeme öğelere dikkat edin. Her zaman kanıtlanmış marka var veya alışverişlerini zevk arkadaşlar veya akraba tavsiyesi dinlemek için tercih vermek için çalışıyoruz. çorap elastik tutmaya çalışın. Gerek tamamen pamuk satın almak. bunların bileşimde Lycra veya spandeks olmalıdır. Ve en kolay yolu ayakkabı için erkek çorabı boyutunu belirlemek için. Bu ürünün açıklamasında oldukça sık bu tür bilgileri karşılamaktadır. Aşağıda doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için bir tablodur.

Eşleştirme çorap ayakkabı numarası Boyut
ayakkabı numarası çorap boyutu
38-40 25
41-43 27
44-46 29
47-48 31

hediye Alış

Nasıl doğru boyutunu seçmek için , erkek çorabı bu doğum günü ile ilgili sormadan? Sadece onun ayakkabının boyutu bakabilirsiniz. Uygun durumda, göz önüne alındığında değilseniz Eğer ailesi ya da arkadaşları hakkında sorabilirsiniz. Onlar da bu tür bilgileri sahip olmayan? Ardından üst raftan bir şey almak isteyin. O razuetsya ve onun ayakkabı tabanına bakabilirsiniz. Yine hiçbir şey olmadı? oryantal restoranda davet et. Orada ayakkabılarını çıkarmak gerekir ve sadece o tercih ne renk bilecek. Sadece ten erkeklere bakabilirsiniz. 27 ve yalın - - 25. Ancak, bu rakamlar yaklaşık değerlerdir gerçeğini göz önüne almalıyız o büyük beden ise, o bir boyutunu 29 Erkek çorabı, ortalama giyer, büyük olasılıkla. Yani doğru boyutunu belirlemek için herhangi bir yol deneyin.

iyi germek bu ürünlerin, satın, bu yüzden ayakları kaymaz. Bugün, böyle bir satın alma kolaydır yapmak. Bir uzman üretici siteye gider ve ruh üzerinde olacak bir ürün seçebilirsiniz. Satıcı her zaman kendi seçiminde yanlış gereken bir fırsat verecek bir ürün hakkında çok detaylı bilgiler verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.