BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Varfeys" in kredi kazanmak için? Nerede ve nasıl "Varfeys" kredi almak için?

İnternetin geniş dünyasında Online nişancı "Warface" oyuncuların çok sayıda tanınır. oyunda tek başına mücadele veya klanlar halinde diğer oyuncularla ekip tutabilir. Diğer çevrimiçi oyun gibi, bir shareware olduğunu, bunun ücretsiz oyna, ancak herhangi ulaşmak için olabilir - herhangi bir başarıları, oyun bazı yatırım fonları, sözde kredileri gerektirir. "Varfeys" in kredi kazanmak için çeşitli yolları vardır.

Donata kimlerdir

Bahis hesabınıza para koyarak üyeleri, diğer oyuncular Donato aradı. Bu isim "bağış" anlamına İngilizce kelime "bağışlamak" gelmektedir. oyuncular arasında hiç para yatırımı yapmadan kendi üstleri doğru ilerlerken olurdu çok zayıf oyuncuların toplu olarak bir klişe Donato yoktur. çoğu durumda aslında o kadar olmadığı zaman.

Neden kredileri

Oyun kredileri yeterli sayıda hesabı olması, çok kısa bir süre içinde hesabınızı büyümek popüler çevrimiçi oyundaki en iyi savaşçılardan biri haline gelebilir. hesaba - Bu para birimi, onun sahibi VIP verir tüm faydalarından yararlanmak için de daha iyi ekipman, silah satın almak ve hangi için para, oynamak. Gerçek hayatta ekstra mali kaynakları yok Tüm oyuncular, oyunun nasıl özgür kredi kazanmak için "Varfeys" öğrenmek istiyoruz. bunlar en hızlı ve herhangi bir zamanda geçerli olduğu için, ancak öncelikle bazı parasal yatırım gerektirir yollarını düşünmeye değer.

hazırlama oyunu para Ücretli yöntemleri

Temel ve en kolay yolu kredi almak için, size artık merak edebilir, hesabınıza belirli bir miktar transfer, onları gerçek para ile satın çağırabilir kredileri nasıl "Varfeys" in. Kredi çeşitli şekillerde oyunda oyun hesabı: hemen her ödeme terminali üzerinden bir plastik kart ödeme elektronik ödeme sistemi Webmoney üzerinden para aktararak. Şu anda, oyun döviz resmi döviz kuru bir Rus rublesi için iki kredidir. Örneğin, hesabınız 500 ruble yatırmak için, daha sonra böyle devam mağaza, iyileştirme veya silah restorasyonu ve gerekli malları satın almak için kullanılabilecek 1.000 oyun kredisi almak. D.

Popüler oyunun idaresi az parayla yatırım kredileri önemli ölçüde daha fazla sayıda yapmak mümkündür katılımın olduğu özel paylaşımlar tutan olur. Genellikle bu tür eylemler herhangi bir tatil veya önemli tarihler oyunun varlığı üzerinde yürütülmektedir.

Örneğin, sık sık olduğu gibi, böyle bir hareket gerçekleştirilir "Russian Roulette". hesaba fon Ne zaman oyun içi para müteakip karşılığında yapılan tüm gerçek para üç kat artış kadar verebilir oyun davul Colt, döndürmek gerekir.

"Varfeys" oyun ücretsiz kredisi almak için nasıl

Ekseriyetle olur oyunun idaresi serbest kredisi sağlamasıdır. Krediler hergün zamanla maçına gitmek bu oyunculara verilir.

"Dolandırıcı" olarak adlandırılan özel programlar, - Ayrıca bazı çok sahtekâr oyuncular yasadışı yöntemlerle kredi almak için. yönetiminin böyle kötüye farkına vardığı Ancak, hesap kalıcı bloke ve oyuncular tekrar kayıt yaptırmaları gerekecek böylece, oyuna devam etmek için olduğu dolandırıcılığı.

"Varfeys" in kredi kazanmak için nasıl

oyun içi para kazanmak için çok ilginç ve yaratıcı bir şekilde oyunun kendisi hakkında ilginç ve ilgi çekici bir hikaye yazmak. Yazınızın e-posta idaresi tarafından gönderilen ve zihni dürüstçe kazanılan kredi almak gerekmektedir. o telif bir tür olarak kredilerini almak, idare gibi eğer onun tutma süresi boyunca bu eylem, yani herhangi bir zamanda kesinlikle yazabilirsiniz bir hikâye, belirsiz ve. Bunlar oyun para oyunda ihtiyaç kesinlikle her şeyi harcanan edilebilir.

Ayrıca "Varfeys" oyun topluluklarının çeşitli katılarak elde edilebilir bağlıyor. Örneğin, resmi web sitesinin ana sayfasındaki oyun ve çeşitli örgütsel yönleriyle hem soru ve cevap kendine özgü bir sistemi vardır. az deneyimli oyuncularla uğraşmak, sen puan belirli sayıda kazanabilirsiniz ve oyun kredileri değiştirmek için kullanabilir.

"Varfeys" kredi kazanmak için bir sonraki yolu çeşitli yarışmalara katılmak etmektir. Oyunun uygulanması genellikle "VKontakte" gibi online ve sosyal ağlar gibi ilginç yarışmalar gerçekleştirildi. Bu durumda serbest kredisi almak için tek yapmanız gereken topluluklar düzenlenen bir yarışmada yer almak ve haberleri takip etmek gerekir.

Kredi oynamaya alınıyor

kredi kazanmak için harika bir yoldur "Varfeys" günlük bonus puan ve oyun para tahakkuk kendisi için ayrı heyecan verici misyon geçiştir. Başlamak için, oyuncu bu koşul kampanyasının oyunu karşılamak için gerekli tüm geçmelidir. Mühimmat ve oyunun başında elde edilen silahlar, aşınma ve dönemsel "varbaksy" adı verilen özel bir para birimi için yapılır biraz bakım gerektirir eğilimleri vardır. Daha fazla varbaksov için seçenek "fırtına" ya da "helikopter" etkinleştirilmelidir savaş statüsünde görev değil gerçekten sadece bir oyun seviyesi, yani. E geçmeleri gerekiyor. Çal neredeyse imkansızdır özellikle yeni başlayanlar için çok zor olacak, ama aynı zamanda önemli ölçüde daha hızlı çok gerekli varbaksy ve gelişmiş oyun saflarına ve başlıklar toplayacak, ekstrem durumlarda bir beceri oyunu orada elde edilir.

"Varfeys" kazanmak için nasıl kredi oyun sürecinde, oyunun idaresi sürekli yeni bir şeyle geliyor ve tüm oyuncular için iyi vakit geçirmek için fırsat verir gibi, çok farklı yolları vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.