Kendini yetiştirmePsikoloji

Bu istemsiz çizimleri kişiliğinizle ilgili söyleyebilirsiniz?

notlar yönelik kitapların sayfalarında, herhangi kayıtlarından daha bizim çizimlerin daha vardır. Çizdiğiniz sembolü sizin psikolojik portresinin açıklamada büyük önem taşımaktadır.

Küçük resim açın ve ruh hali olabilir. makalede, en sık rakamlar açıklanır ve bunların psikolojik şifre çözme verilen.

gözleri

gözler, bildiğimiz gibi, çoğu zaman şekillerde tasvir edilmiştir. Onlar ruhun aynası, bu nedenle alışkanlığı var insanlar, gözleri çizmek insanlar onları izliyor hissediyorum ve onların mahremiyetini ihlal etmek. gözlemci ve başkalarının şüpheli doğası gereği böyle bir insan.

Göz görüntünün farklı türleri vardır. Büyük gözler o adamın bir içine kapanık konuşan ve toplum tarafından üzüntü veya reddini sembolize kapattı.

çiçekler

çiçek boyalar adam - mutlu ve pozitif kişi, aile odaklı. O da sadece görevden alınmalıdır çiçekler gibi, kendini farkındalık ve kişisel gelişimini gösteren başkalarının önünde duygularını açığa istiyor.

Sivri yaprakları kişi ruhunun sıcaklığını vermediğini göstermektedir.

kalıntıları Çiçekler yükünü bize sanatçı hisseder söylemek ve dikenli gül aşık ihaneti canlandırıyor.

isimler

Kendi ismini yazma ilgi odağı olmayı seven bir kişi olduğunu söylüyor. Bir erkek sürekli onun adını gösteriyorsa, bazı iç sorunları veya kendini tanımanın çalışıyor gösterir.

Hiç başkasının adına yazılı ise, sen kötü veya takıntılı bu adamın iyi bir anlamda olduğu açıktır. Büyük imza İleride büyük bir ölçüde hissetmek olduğunu gösterir. Küçük imza bireyin zayıflık ve görünmezlik gösterir. imzaların farklı türleri kullanarak Kişi, kendini arayışı içindedir.

kalpler

Kalp aşkı simgeler, bu yüzden onun kişiyi gösteren veya vospevatelem sevgidir veya tutkulu duygu onu ziyaret etti.

Genellikle alev merkezinde tasvir. Bu rakam sevginin ilahi ışığı yorumlar. Kalp bir okla yaralanmış ise, sevgiden kaynaklanan ağrıyı sembolize eder.

Booms

Hayatta hırsı ya da amacı betimleyen, en popüler karakterlerden birini - Ok. Oklar simgesi belirli bir amaç için etkin operasyonda olduğu anlamına gelir. keskin iğne, daha önemli hedefi bilinçaltı düzeyinde ayarlanır.

Bir sembol olarak boyar kim düşünmek, net bir görüntü aşık işaret ederek, sık sık Eros bir oktur kesin olarak söylenebilir. Bu desen kalbin resimle desteklenmiş edilebilir. Ama basit ok hayatında karar bir insan olarak yazar karakterize etmektedir.

Küba

Çizimler 3D-şekiller veya küpleri resmeden - Bu yapıcı çalışmaları. Üç boyutlu küp Çizim yazar analitik düşünme sahibi olmanın yanı sıra, durumun tüm tarafların görür düşündürmektedir. Böyle bir görüntü kişi şimdiki zamanda olduğu gibi bazı eylem üzerinde solan duygusu olarak yorumlanabilir, ancak gelecek için bir şeyler planlıyor. Eğer küpleri çekmek istiyoruz, o zaman organize ve hayatta pratik edilmektedir.

düşebilir kutuları dengeli yığını, stres dolu bir varlığına işaret etmektedir.

Basit bir kare Çizim, bu sadece 3D rakamları gösteren, insanlara karşı, önünüzde ne olduğunu görmek söylüyor. Bu kişi her yönden durumu görür.

ev

Evde Çizim hayatın güvenliğini sağlamak zorunda olduğunu söylüyor. tepede Ev yalnızlık hissi gösterir. evde Kapılar veya pencereler bir kişinin diğer insanlar onunla edildi olması gerekir söylüyorlar.

Yazar, hayata karşı olumlu bir tutum olduğunu belirten baca yükselen duman.

yapışır Şekiller

İnsanın doğası öylesine basit görüntüler bir gülümseme ya bir çubuk üzerinde üzgün ifadesi küçük yüzüne şekilde ayrıntılı olabiliyor Yargıç. Bazen bu rakamlar kişinin soruna çözüm bulmaya çalışıyor olduğunu ya da sıkıcı bir ruh halinde olsun, sonuçta kırmak için arzu edilir olan her durumda, sıkışmış hisseden.

Ayrıca şekiller çizmek eğilimindedir insanlar, odaklanmış ve hayata dönük ve duygularını kontrolü her zaman olduğu söylenir.

kişi

kişinin zihinsel durumu, yüzünü tasvir, o verir duyguların analizinden, tahmin edilebilir. Ortalama yuvarlak yüz bir kişinin bir çocuk gibi mutlu olduğunu söylüyor.

güzel yüzleri boyalar adam, sosyal düşündü.

çirkin yüzünün görüntüsü kötü karakteri ile ilişkilidir veya yazar o etrafındaki dünya tarafından tehdit hissediyor olduğunu gösterir. Bu kişi bir içine kapanık olduğunu gösterir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.