GüzellikSaç

Bang ile patlamalı bir bob ile saç modeli: fotoğraf

Hayat tarzı, hareket ritmi çok fazla etkinlik ve dinamizm gerektirdiğinde ve aynı zamanda görüntünün kadınsılığını korumak arzusundaysa, bob-kara'nın saç stili patlamalarla ya da olmadan patlama çoğu durumda uygun bir alternatif haline gelir. Saç kesimi, hem orta boyları hem de kısa saçları giymenizi, hatta her iki versiyonun tek bir çözümde karıştırılmasını sağlar.

Bakım ve ambalajlamadaki pratikliği, aynı zamanda yüz özelliklerini grafiksel olarak yapılandırma ve ayarlama becerisi nedeniyle, saç modeli, her yaştan kadın ve kız çocuğu arasında özellikle popülerlik kazanmayı hak etti. Bir sürü saç kesimi var, bunlar moda blogcuları ve dünya ünlüleri tarafından tercih edilir. Her yeni sezon bir veya daha fazla saç stilinin bu veya bir sürümü popülerlik dalgası verir. Patlamayla uyumluluk bağlamında saç modeli düşünün.

Bob-kare için bir yüz şekli ile bir saç kesimi seçme

Dörtlülerin çeşitli çeşitleri , yüzün herhangi bir şekli için bu veya bu stilizasyonun seçilmesini mümkün kılar . En popüler kitabı düşünün: oval, üçgen, daire, eşkenar dörtgen, bir kare. İlk varyantın sahipleri, kişisel tercihlerine bağlı olarak herhangi bir dörtlü stildeki saç stillerini deneyebilir. Üçgenin şekli uzun boylu bir fasulye ile boynunun ortasına kadar uzanır veya omuzların biraz altında olmalıdır. Bitirdiğiniz ekstra hacme dikkat edin.

Yuvarlak yüz için bir patlama ile saç model Bob-kara en iyi mezuniyet sürümü bakacağız. Yüzü düz yatay çizgilerle çerçevelemek önerilmez. Patlama aynı zamanda çok seviyeli, asimetrik olmalıdır. Aşırı ihtişam ve dalgalı istifler yasaktır. Sapan ayrılığa sahip patlamasız genişletilmiş versiyon en iyi seçim olacaktır. Elmas şekli, ipuçları düzenlenmiş olan dörtlülerle dengelenmiştir. Stilistler öğütülmüş eğik veya uzunlamasına düz (alnınız çok genişse) önermektedir. Kare yüz şekli, köklerde hacim olan asimetrik veya dalgalı bir kare yararlanacaktır. Düzgünlüğü ve doğrudan emmeyi önleyin.

Patlamasız klasik kare

İlk kez, kara'nın saç modeli, yaklaşık 100 yıl önce, tüm modellerin podyumda aynı saç kesimleriyle geldiği Chanel şovunda ortaya çıktı. O andan itibaren, yalnızca orantıların çeşitli teknikleri ve ayrıntılarıyla desteklenir ve değiştirilir. Paris'te kurulan tarz, tüm dünyada popüler hale geldi ve her yeni sezon herkes yeni ürünleri bekliyor. Patlamasız kare-bob saç modelinin klasik versiyonu, dikdörtgen bir kontur ve eşit bir kesim ile karakterize edilir.

Bu kadınsı ve aynı zamanda ticari imaj için en başarılı seçenektir. Klasik dörtlüler, ayrılma yeri, saçın dalgalanması ve bazal hacim nedeniyle değiştirilebilir. Dönüşüm yapmak isteyen herkes için ideal bir başlangıç olacaktır. Ayrıca, saç kesimi, kendiniz için ideal seçeneği seçerek, çeşitli teknikler nedeniyle değiştirilebilir.

Patlamış mezun Bobcade

Buna kare "merdiven" denir. Saç kesimi hem düz hem de dalgalı saçlarda iyi görünüyor, güzelce dokularını vurguluyor ve bir saç stilini oluşturmaya izin veriyor. Boynunu ve çenesini gizlemek isteyenler için idealdir. Bunu yapmak için, Bob-kara'nın geniş bir versiyonu (patlamalara sahip saç modellerinin fotoğrafı) önerilir. Şeritlerin kademeli olarak düzenlenmesi de görsel olarak gençleşerek hafiflik ve cesur bir görüntü kazandırır. Katmanlama, yüz ovalinin görsel düzeltilmesi için ideal bir seçenektir. Eğik asimetrik veya yırtık vuruşların varlığı, dikkati ideal olmayan oranlardan saptırır.

Patlamasız genişletilmiş bob-kara

Saç kesiminin bu sürümü eski zamanlara kadar uzanıyor. Kişi, uzun düz çizgiler pahasına doğruluk ve ifade gücü verir. Saç kesimi klasik dörtgenlerin bir varyasyonudur. Teller, oksiputtan yüze farklı kesim açılarında uzanır. Geçiş uzunluğu ne kadar keskin olursa, saç kesimi de o kadar etkili olur.

Şeritleri kesmenin bu seçeneği, genellikle uzun saç sahipleri tarafından kararlaştırılan ilk seçenektir. Görüntünün ön kısmını hemen hemen değişmeden bırakabilir ve aynı zamanda yeni bir stil denersiniz - Bob-kar'ın saç kesimi. Patlamasız fotoğraf saç stilleri son iki yılın trendini yansıtmaktadır. Görsel olarak silüeti uzattığı için saç stili en etkileyici görünüyor.

Patlamalı Asimetrik Bobcade

En cüretkar ve avangart seçenek asimetrik Bob-kar'tır. Kısa ve orta uzunluktaki saçlarda da yapılabilir. Asimetri lüks hacmi vurgulayan saç stilleri Bob-kar (patlama ile fotoğraf) genç ve kendine güvenen kızlara uyar. Kısa ve kalın kontrastın yanı sıra uzun ve ince şeritlerin yüzeyi oval ve hacim bölgesi ayarlanabilir. Meydandaki bu varyant, eninde sonunda inceltilmiş uçlarla uzun eğik bir patlama ile bakacaktır. Bir fasulye kuaförünün hemen hemen tüm varyantları etkili bir şekilde dekore edilmiş oksipital bölge önerir. Asimetrik varyant boynu bir taraftan tamamen açmak ve diğerini uzunluğunda tutmak için izin verir. Bir saç kesimi için uzun bir küpe seçebilirsiniz. Ayrıca, silueti görsel olarak uzatan, yüzün ve boynun açık kısmını vurgulayacak.

Patlamalı Bob-kar orta uzunluk

Bu uzunluk seçeneği ince düz saçlar için çok uygundur. Yırtık bir kesme çizgisi, hacim eklemenizi ve dokuyu vurgulamanızı sağlar. Yüzün şekline bağlı olarak, kulak memesinden çeneye kadar değişen uzunluk harika görünecektir. Orta saçlı saçları olan Bob-kar'ın saç şekli oval çerçeve içindeki deney imkânlarını genişletiyor. Uzunluk, yoğunluk ve doku seçimi bireyseltir ve kişisel tercihlere bağlıdır.

Kısa veya orta uzunlukta düz saçak yüzün netliğini ve ifade gücünü verecektir. Uzun veya geniş alnı gizleyecek, özelliklerini klasik ovalin yakınına getirecek. Eğik fileto vuruşlar çizgili teller ile iyi uyacaktır. Ayrıca, stilde dalgalı bir doku vermek de uygundur.

Doğrudan bölünmüş fasulyenin saç stili

Saç kesiminin bu sürümü pratik ve kullanışlı ancak hepsi klasik bir düz kesme değil. Oval ve yuvarlak yüz sahipleri ile denemeye değer. Diğer durumlarda, farklı türden patlamalarla düz bir ayrım yapabilirsin . Dikkat çekecek ve oranlar arasında denge kuracaklardır. Saç modelleri Bob-kara (düz bir patlamalı resim, makalenin başında verilir) yırtılmış, öğütülmüş ipliklerin varlığıyla dengelenir. İlgilenmeye, stratejik olarak yerleştirilmiş bukleler veya dalgalar da stilden kaynaklanıyor.

Bob-kary, patlamasız olarak düz bir şekilde ayrılmış olarak kesmenin düz kenarında pürüzsüz düz saçlarda en etkili görünüyor. Yüzü açmak için, bir tarafını kulak arkasına doldurabilirsiniz. Böyle bir saç dökülürken, ütüler ve pürüzsüzleştirici serum ekstra parlaklık vermek için ikame edilmeyecek.

Patlamış kısa kunduz

Saç kesiminin kısa versiyonunda patronlar saç stilinin genel uzunluğuna ve bu bağlamda onunla kontrasta ulaşabilir. Üç ana saç biçimi vardır:

  • Kısa kesik kesik kulaklarına saç kesimi. Kalın düz saçlı kadınlar için uygundur. Patlamalar bir saç modelinin homojen bir unsurudur.
  • Kısa saçlı bir patlama yapan bir bob ile kadınsı bir saç şekli. Bu sürüm yumuşak konturlarla karakterize edilir. Birleştirilmiş eğik veya düz bang görsel olarak yüz ovalini yumuşatır.
  • Tapınaklar üzerinde uzun iplerle kısa kunduz. Simetrik veya asimetrik olabilir.

Kenar ve eğik bölme ile Bob-kara. Şekillendirme Seçenekleri

Bu yumruklar yerinde (sol / sağ) ve yönlülüğe (çift / diyagonal olarak) değişir. Orijinal stilizasyon "merdiven", "satranç", "zikzak" gibi görünüyor. Genellikle eğik bir ayrılma, özellikle düşük olması halinde, tek bir yerde düzeltilmesi zordur. Bu gibi durumlarda, istifleme uygundur. Saç modelleri Bob-kara (patlamalar ve eğik bölme fotoğrafları, herhangi bir güzellik salonunda bulunan uzman dergilerde görülebilir), çeşitli örgü ve örgüler çeşitleriyle dekore edilmiştir. Diyagonal olarak bulunan iki eğik paralel kanala bakmak da ilginç olacaktır. Bunlara, dokuma veya koşum takımı unsurları katılır, saç modelinin tasarımında çeşitli özellikler sunar.

Yan bölümleme, daha geniş bir alan oluşturulduğundan ince saçlara görsel bir hacim vermenize ve dikkati çekmesine olanak tanır. Etkili bir şekilde, saçın bu kısa aralıklarla veya tıraşlı bir tarafı ile kombinasyon halinde düzenlenişine benziyor. Buna ek olarak, genellikle algı kontrastını artırmak için farklı bir renkle boyanır.

Kıvırcık saçlı Bob-kar

Bu saç dokusu, kusursuz bir sonuç elde etmek için ana kuaförün önemli bir deneyimini varsayar. En popüler saç stili, uzunlamasına ön şeritlerle kıvırcık saçlı bir patlamalı Bob-kar'dır. Romantik bir görüntü yaratarak güzelce yüzünü çerçeveliyorlar. Patlamanın saç şekli dengelemek için eğik ve uzun olması gerekir.

Dalgalı ve kıvrımlı saçlar, özellikle yapılandırılmış saç kesimlerinde, ekstra çaba ve zaman harcamayı gerektirir. İplikçikleri ve kıvrımları yönlendirmek, istenilen desen oluşturmak, ipuçlarını çıkarmak ve şekillendirme araçlarıyla şekli çizmek gereklidir. Saç kesiminin dokusu ayrıca saç stilinin çevresindeki veya çevresindeki erimiş şeritleri vurgular.

Bobcade saç kesimi: arkadan görünüm

Saç kesimindeki saç uzunluğuna bağlı olarak taç, oksipital ve servikal bölgelerden farklı bir tasarım olabilir. Çok tabakalı öğütülmüş filaman dokusunda, hacmin yerini denemenizi sağlar. "Ayak" unsurlu boyun çok zarif ve şık görünüyor. Bu saç kesme çizgisini görsel olarak çizer bir parmaktır. Patlama ile bob-kar'ın uzatılmış saç şekli, kısmen boyun bölgesini açar ve yumuşak bir yarı daireye yayılır. Kesimin klasik versiyonunda kesim düz bir çizgi ile yapılır. Sadece saç stilinin uzunluğu değişir. Asimetrik dörtlü, arkadan bakıldığında, birtakım tasarım seçeneklerini bir araya getirir.

Saç kesiminin özellikleri Bob-kara

Saçlara bakacak ve statik çıkarmayı sağlayacak doğal malzemelerden yapılmış fırçalar ve taraklar stil için, yapacaktır. Yıkadıktan sonra ipleri silmek için acele etmeyin, ancak havluyla ıslatmak için nemden kurtulmak için birkaç dakika bekleyin. Daha sonra, saçları sallamak, onları köklerden kaldırmak ve yalnızca döşemeye devam etmesi önerilir. Önceden uygulanmış termal koruyucu ajan, çünkü iplikler saç kurutma makinesine değil aynı zamanda tesviye için de ütülemeye maruz kalacaktır.

Saç kesiminin dokusuna bağlı olarak, saç şekillendirmesi için araçlar ve aletlerin listesi değişir. Klasik düz otomobil ile termal koruma, ütü ve düzleştirici köpük gerekecek. Çalıştıktan sonra saç düzgün, pürüzsüz ve yoğun hale gelecektir. Kıvırcıkları yerleştirmek için bir kıvırma plakasına ve sabit bir köpük gerekir. Sonuç, vernikle düzeltmek daha iyidir. Patlamalı ve yan veya eğik kesitli saç model Bob-kar, bir satırda geniş dişlerle iyi çizilmiş tarak keser. Başın arkasındaki saçlar köklerden yükseltilmelidir. Yüzdeki veya tapınaklardaki ipuçları yapılandırma balmumu tarafından iyi çizilir. Parlatmak için özel pürüzsüzleştirici serumlar ve spreyler muhteşem bir saç stili katacaktır. İlave bakım ve sicimlerin sağlıklı bir görünümü sağlayacak ipuçları için özel beslenme maskeleri unutmayın.

Bob-kar'ın saçmalığı ve patlaması olmayan saç stili, imajı değiştirmeye karar veren herkes için bir takım avantajlara sahiptir. Bakım ve ambalajlama konusunda modern, genç, pratik görünmektedir. Bu, her gün ve ciddi olaylar için evrensel bir saç kesimi. Saçın periyodik olarak kesilmesi gerektiği gerçeğinden dolayı, farklı kesme açılarını denemek ve kardinal değişiklikler olmaksızın yeni saç biçimi çeşitleri elde etmek mümkündür. Bob-kar tellerinin saç kesiminde, özel kesim tekniklerinden dolayı yoğun, bakımlı ve yoğun görünüyorsun. Kendi stilinizi seçmek için farklı uzunluklar, patlamalar ve puflar denemeye değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.