IlişkilerDüğün

Maldivler görevlisine ve sembolik bir düğün: organizasyon, maliyet yorumlar

Sonsuz mavi gökyüzü, küçük adalar poddernutoe bulutlar, denizin masmavi bucaksız ufka dayanmaktadır. O bir bulut gibi, giyim onu karşılamaya gider, havada ve rüzgar onu güzel saçları geliştirir ... deniz onun buket gül yaprakları onun bir ve deniz köpüğü darbeler bekliyor kıyıda duran beyaz elbiseli oldu ... Bu ciddi gününde gizi tanık iki aşık sadece ateşli günbatımı ve sörf ve gökyüzü, mutluluk olarak sınırsız önleyecektir başka bir şey değildir ...

Hint Okyanusu üzerinde Romantizm

Giderek daha fazla genç çiftler uzak önemsiz hareket , düğün acele ve günlük yaşamın uzak bazı romantik macera tercih. Bugün, ihtisas kuruluşları çift klasik veya özel senaryo ile evli edilebilir gezegendeki en çeşitli yerlerde sunuyoruz. Maldivler'de düğün özellikle dalış meraklıları arasında, genç romantik çiftler arasında çok popüler.

hayattan zevk ve günlük sorunlardan ve heyecanlı unutmak için oluşturulan Maldivler eğer, Hint Okyanusu'nun sıcak sularında bulunan. Unutulmaz doğal manzarası, sonsuz okyanus, harika ılıman iklimi, nezaket ve ana misafirperverliği aile hayatı için mükemmel bir başlangıç olacak keyifli bir deneyim bıraktı. cennet bu köşede Düğün organizasyonu giderek ve sadece ünlüler arasında popülerlik kazanmaktadır. Maldivler'de Temnikova son düğün harika kamu yararına neden oldu ve faiz unutulmaz ailesinin kökeni ciddi bir gününü yapmak istiyorum Rus gelin ve damat binlerce dalgası karıştırdı.

sorun fiyat

Bu çok pahalı ve egzotik bir şeydir - ben Maldivler'de düğün sanmıyorum. mütevazı tören ev ortalama zafer ile karşılaştırılabilir olan yaklaşık 700 $, maliyeti. Profesyonel bir fotoğrafçı ile plajda kısa bir resmi parçası olalım, ama kaç cennet bu köşede aşık bekleyen harika saat! Tabii ki, tüm ek nitelikler, hizmetler ve yolculuğun diğer öğeler için ayrı ayrı ödemek zorunda kalacak.

Senaryo düğün olarak organizatörleri ve balayı çifti çanta hayal izin alınacaktır. bütçesinden müstechen pahalı resmi parçanın çeşitli varyasyonları vardır. Her durumda, bu etkinlikten en iyi temettüler unutulmaz bir deneyim ve aile hayatının en mutlu anları inanılmaz güzel bir fotoğraf olacak.

Sahilde Düğün

ayak sıcak kum, tören kemeri süslüyor egzotik çiçek, okyanus heyecanlı patlamaları ve halk müziğinin büyüleyici sesler hassas bir koku okşayarak. Bu Maldivler'de böyle bir plaj düğün en organize etmek kolay, ucuz ve balayı arasında çok popüler olduğunu. 700 $ arasındadır olayın maliyeti, renkli çiçekler kemer, profesyonel fotoğraf çekimi, Törenleri hizmetlerin Master, gelin ve damat için şampanya ile dekore içerir. renk katmak ister misiniz? Günbatımında töreni düzenlemesine mümkündür. O zaman, gökyüzünün yarısını tarif edilemez güzel ışık okyanus güneş tayaschego, ve birbirlerine romantik duygular genç taşma kalpler ile yanar.

Adada Düğün

beyaz kumlu plajda onların izleri yapacak, el değmemiş doğanın öncülerinden gibi hissetmek ister , ıssız bir adanın ardından Maldiv Adaları adalarından birinde bir çıkış töreni seçmekte özgür hissediyorum - uzakta anahtar kaynar turist gürültüsünden birbirlerine zevk. doğal noktalar ve unutulmaz görüntüleri Aşıklar, bu tören yaklaşık 2000 dolara mal olacak. Çiftler için spa erişimi - Issız bir adaya ayrılmasıyla Maldivler'de düğün servisi yeni evliler, aksiyon fotoğrafları, pasta ve şampanya ile alımı yanı sıra güzel bonus yere festivaller ve süslemeleri tüm üyeleri de dahil olmak üzere hizmetler, komple bir pakettir.

Su altında düğün

1.500 $ başlar mal Maldivler, Sualtı düğün, dalış severler tarafından zevk olacaktır. Daha zor orijinal töreni düşünmek. Gelin ve fırsat uygun bayram kıyafetleri, giymiş damat ve donanımlı dalış, Poseidon'un krallığına sadakat yemini okurlar. Böyle aşırı bir şekilde dalış sanatında eğitimli değil, ama kesinlikle brakosochetatsya istiyor olanlar için herhangi bir risk ortadan kaldırır profesyonel talimat sunmaktadır. unutulmaz töreni photoshoot sonra yeni eşlerin katamaran ve tekneler ve köpüklü şarap ve kek geleneksel büfe bekliyoruz.

Süslü bir otelde düğün

Hint Okyanusu dalış sıcak dalgalarına dalmak cesaret etmeyen yeni evliler ama deniz yaşamı yakından bakmak bakmak için rüya için, Maldivler'de sualtı restoranda unutulmaz töreni geçirmek için olağanüstü bir fırsat vardır. Olağandışı yemekhane beş metre derinlikte bulunan ve panoramik görünüm gelin ve damat verir ve okyanusun sessiz sakinlerinin sualtı güzelliğini tanık oluyoruz. Maldivler'de Böyle bir düğün en hayran yorumları olduğunu. Anın ciddiyet ve hatta en seçici gezginler etkileyecek muhteşem deniz güzellik: brakosochetatsya şekilde başardı edenler, ruhunu bunaltıyor olağanüstü ve heyecan verici bir duygu işaretleyin.

Özel teklif otel - balayı çiftleri için sualtı oda. egzotik duygusu - deniz yaşamının toplumda onların düğün gece geçirmek için. Daireler büyük talep vardır. Bu kitabın ışığında suyun altında oda peşin olmalı ve maliyeti $ 2,000 başlar. bir çift okyanus derinliklerde Akşam 150-250 bilinen birimlerin ortalama mal olacaktır. sualtı restoranda tören kutlamaları senaryoya göre, 1000 $ dan evliler mal olabilir.

yatta düğün

bir ittifak Suite başka sıradışı ve etkileyici bir versiyon ister misiniz? Rahat bir kabin bulunan lüks yatta düğün - hız yaşamaya isteyenler için, saçınızda sevgilisinin dudaklarına tuzlu deniz sprey tadı rüzgarı hissetmek ve tüm görkemiyle sınırsız okyanus düşünmek, özel bir teklif var. Maldivler'de bir düğün organize Böyle bir plan evliler 5.000 $ dan mal olacak. Pahalı, ama okyanus ile birlik hissi fantastik ve resim yatın kıç tarafına uzanmış kolları ile gelin ve damat incisi olacak aile albümü. Deniz hız yapan sınıf gününde hazır bulundurulur. Program geleneksel olarak okyanus bucaksız ve günbatımında düğün töreninde bir gün kayak içerir.

Olasılıklar sonsuzdur

Kural olarak, bu Maldivler'de bir düğün maliyeti ne kadar yeni evliler sorusu uzman seyahat acenteleri esrarengiz gülümsemesinin personel ve fiyat hareketi, ihtiyaçları ve gelin ve damat yetenekleri sınırlı olduğu cevap. bir düğün organize standart pakete ek olarak, bonus faydaların noktalarının herhangi birini seçebilirsiniz. Ek bir ücret karşılığında, profesyonel stilistler, makyaj sanatçıları, çiçekçi, şefler, müzisyenler ve yazarlar hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bütün bu yaratıcı ekip korkuyla çift evden alınan biri benzersiz bir proje düğün, anıları geliştirmek ve uygulamak yapabiliyor.

Gelin ve damat görüntü

Yeni evliler vestments kadar istedikleri gibi, geleneksel ada tarzında olabilir. hiçbir kısıtlama Sıkı. Ancak, Yunan tarzında gelin elbiseler tercih önerilir, kırpılmış ve hafif akan kumaşların geniş modeli. damadın Giyim gelecek eşlerin elbise ile mümkün olduğunca rahat, ama uyum içinde olmak. takım elbise isteğe bağlıdır, ancak şık açık renkli gömlek ciddi fırsat için ideal bir mühimmat olarak hizmet verecek tonda serbest kesilmiş pantolon ile eşleştirilmiş doğal kumaşlardan yapılmış. plaj düğün ayakkabıları gitmek ihmal edilebilir ancak çiçeklerin dekorasyon - Yeni evli bir özel renkli görüntü verir Maldivler, vazgeçilmez nitelik.

Maldivler'de düğün: Resmi ve sembolik

ile görüşmek isteyen tüm aşıklar Kızlık zarının bağları Maldivler'de, çok önemli bir gerçeği bilmek gereklidir. Düğün töreni, konumdan bağımsız, semboliktir. Maldivler'de Resmi düğün izinsiz evlenmek yabancı uyruklu sağlayan bu ada ulus gelen Lahey Anlaşması destek vermedi, çünkü imkansız olarak kabul edilir. Ve Rusya Federasyonu'nun en yakın konsolosluğu sadece Sri Lanka olduğunu. Bu nedenle, resmi bir evlilik evde imzalamak henüz.

Maldivler evliler sembolik düğün organize etmek için sadece kendi kimliğini doğrulamak için bir pasaport gereklidir. Törenin sonunda verilen belge göre, emin çift aile yuvasını tamamlayacak ve büyülü balayı sıcak bir hatırlatma olarak görev yapacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.