Spor ve SağlıkAtletizm

Atletizm için Standartlar - büyük zaman spor ve askere okullardan

Atletizmde Standartlar farklıdır: onlar sadece, aynı zamanda yaş grubunda bir sporcu eğitim düzeyine değil bağlıdır. Örneğin, böylece öğrenciler, öğrenciler, meslek sporcular ve için atletizm bilinen standartları. Doğal olarak, sporcular için kayış, normal öğrencilere göre çok daha fazladır. Tablonun standartları, bir test hazır seviyesini belirlemek mümkündür, buna göre vardır. Buna ek olarak, atletizm için biraz standartları vardır. Onlar spor okulları öğrencileri dikkat Yani resmen yeterliliğini teyit edebilir önemli yarışmalar için hazırlanırken. Sonuçta, belirli bir spor kategorisi var - sadece prestijli, aynı zamanda umut verici. Spor haberlerinde üniversiteler sadece önsel sporcuların performansını arttırmak için çaba neden, sigortalar alır.

atletizm standartları için modern gereksinimler

Eğer bazı önlemlerle, onlar Atletizmde modern standartları birkaç yıl önce yaşamış olarak gördüğünü daha yüksektir. Örneğin, 800 Metre atın: bugün ilk yetişkin konuma gelmesi, atlet 2.02,0 yılında mesafeyi koşmak zorundadır. 2.00,0 için - CCM için. Eğer Atletizmde standartlarda yakından bakarsanız, bir tren gerek sonuçlara ulaşmak için ortaya koyuyor vücudu yırtılma veya anabolik steroid kullanımı olabilir. 4-5 idmanlardan hafta rejiminin başına - - anlamlı durumunu artırabilir Modern eğitim yöntemleri olası değildir. Bu arada, Atletizmde düzenlemelere uymak, rakiplerin önemli sayıda, hepsi değilse, o zaman çok. Şimdi kimse genç sporcular gıda tozlarının her türlü eklenir gerçeği sürpriz olacak ve egzersiz arasındaki hap veya daha ciddi bir şey kullanmak için tereddüt etmeyin. Tabii ki, bu kütle dağılımı almadı, ama durum. beş ila yedi yıl içinde, genç erkekler yarı geçersiz dönüşür, ayrıca spor kariyeri için uygun değildir. Ama cebinizde veya MMR arestörünün bir lisansa sahip. Sadece bununla ne yapmalı?

Modern gerçekliğe biz ortaöğretim öğrencileri için atletizm referans standartlarını dikkate varsa, bunlar, aşağı yukarı. Ancak, öğrencilerimizin genel sağlık durumun daha kötüye gitmesini göz önüne alındığında, yönetmelik önümüzdeki yıllarda azalacağını tahmin etmek kolaydır. Aksi takdirde, öğrenciler sadece olumlu bir değerlendirme almaz. Gerçekten de, çocukların çoğu dergi fiziksel uygunluk seviyesi bir hazırlık grubu vardır.

orduda Yönetmelikler

ordu atletizm için kendi standartlarını vardır. Çoğu askeri bot veya yarım bot vazgeçmek dikkat etmek önemlidir. Tabii ki, belirgin çünkü özel üniforma süresi (run) mesafe artar geçit. Ordu düzenlemeler yeterince ciddidir değil, her lise öğrencisi ne olursa olsun, bir öğrenci ilk beşte teslim etmek mümkün olacak olunuz. Genel olarak, ordu - yansıma için özel bir tema. (Rakip, geçişi ile mücadele diğer etkinlikler için güçlerini tutmak için - Örneğin, bir "bordo bereli" o hız öncelikte çalıştırmak için önemlidir oldukça farklıdır standartlarını geçmesine engel benzeri ve benzeri). değil her sporcu profesyonel savaşacak gücü ve maksimum gerilim gerektiren diğer faaliyetleri korurken tamamen engebeli arazide, dışarı atarken, on ya da on beş kilometre çalışacak, Katılıyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.