HobiDikiş

Ne yürütülmesinde en özgün ve basit kalay kesmek?

Her gün, her ortalama aile gıda paketinin önemli bir bölümünü oluşturan evsel atık etkileyici miktarda üretir. Tipik olarak, şişeleri ve kutuları bile kullanışlı ve derhal çöpe gönderilen şey olarak kabul edilmez. Eğer önemsiz malzemeden istiyorsanız evde güzel ve kullanışlı bir çok şey yapabilirsiniz. eller tarafından yapılan kalay Her eşya, senin içine mükemmel bir uyum ve hatta en sıradan nesneler büyülü bir şeye dönüştürülebilir bir hatırlatma olarak hizmet verecek.

Biz toplamak ve temellerini hazırlamak

Zaman zaman kutularda Konserve Gıda herkesi alır. içindekiler yemiş sonra paketleme atmak için acele etmeyin. Bankalar iyice yıkanır, kurutulur ve çeşitli dekoratif öğeler ve kullanışlı ürünler haline getirilerek de kullanılabilir. Bu "anahtar", kendini açma ile bir zanaat uygun kaplar oluşturmak için en iyisidir. Onların kenarları yeterince pürüzsüz ve özel işlem gerektirmeyen, risk kesmiştin az. Eğer konserve modern açacağı kullanıyorsanız Ancak, sorunsuz herhangi bir "mutfak eşyaları" sığdırmak kapağı kesti. İstenirse, derhal yaratıcılık devam edemez ve kendi elleriyle teneke kutular dışarı el sanatları yapmak istiyorum gibi aynen anına iş parçasının en uygun boyutu ve şekli tutun.

Kalem sahipleri veya Evrensel ayrıntıları Standı

konserve gıda teneke kutular mağaza kırtasiye, çatal, ya da başka ayrıntılara çok rahat bir stand-fincan yapabilirsiniz. Uygun büyüklükte bir temiz kütük alın ve beğeninize zadekoriruyte, hediye sarma, kağıdın üzerine yapıştırın yapışkan film, kumaş, duvar kağıdı kalıntıları. Alternatif bir seçenek - boya veya DECOUPAGE yapmak. Kavanoz sarılmış kablo, kabloları, örgüyü bakmak ilginç. tutucuları-kalem Standı - hatta bir çocuk yapabilir kalay kesmek. yuvarlak taban hamuru, yapıştırılan kabukları veya yapay çiçekler, boncuklar ve düğmeler sopa çocuğunuzu teşvik edin. Gerekirse, kuru, bitmiş el sanatları boya kapsayacak ve zevk başlayabilirsiniz! Ancak birkaç kutular ya, detay büyük miktarda depolama organize seçilen stilde tüm kapasiteyi zadekoriruyte ve yan veya tutkal ile onlara yan koymak gerekirse, gerçek organizatör olsun.

Duvarda Orijinal raf

Aynı boyutta yeterince teneke toplamak, kompakt ve kullanımı son derece kolay asılı duvar organizatör yapmak mümkündür. onun üretimi için uygun herhangi bir tarzda kapların dış kısımlarını zadekoriruyte ve onları bir arada tutkal. Bir daire veya bir piramit şeklinde en uygun yer bankalar. Ama daha karmaşık ve ilginç bir model ortaya koymak mümkündür. Bitmiş tasarım duvara asılır. İçeride ne saklanır? Evet, her şey - küçük şal ve eşarp, el sanatları için malzemeler ve yeterli uyku almazsınız herhangi küçük şeyler. Böyle bir cihaz için sac dekoratif eşyalar çok daha kullanışlıdır ve güzelce asaletiyle süslemek için çok tembel değilseniz her iç mekana uyum sağlayacak.

Vazo ve yetiştiricilerinin

Saksı bitkileri ve kesme çiçekleri iyi çerçevenin ihtiyacı her zaman vardır. tencere ve vazo yapmaya çalışın, bu tasarım nesneleri çok basittir. istenirse Ve, tek kendi elleriyle teneke kutular tür el sanatları oluşturabilirsiniz. bitmiş ürünlerin Fotoğraflar Bu makalede görebilirsiniz. Eğer yanı sıra kalem sahipleri ile sürümünde gereken tek şey / standı - Bankaların dış kısmı süsleyin. varyant tasarım ve su ve nem ile temas korkmuyoruz malzemelerini seçin. Eğer bir vazo el sanatları olarak kullanmayı planlıyorsanız, derhal paketler içindeki koyabilirsiniz. tencere çiçeklerle tencere yerleştirilir. Eğer tankın dibinde istiyorsanız güzel kavanoza doğrudan delikler ve bitki houseplant yapılabilir.

atık maddeden Mum

Hala elleri ile yapmak denemek için teneke kutular yapılmış herhangi bir makaleyle düşünüyorsun? İlginç bir fikir - şamdanlar. Ama seçilen iş parçası içine sırasıyla bitmiş ürünler en iyi refrakter yüzeyine yerleştirilir yanan mumlar ile ısıtılması edilebileceğini unutmayın. Yani, mum üretimi için size kutu boya ya beğeninize boyamak gerekir. Duvarlardan nüfuz ışık için, ince bir matkapla bir matkap kullanarak, küçük bir delik yapmak. Bu noktalardan itibaren, bazı kıvırcık fotoğraf ya da sadece dekoratif bir süs yapabilirsiniz. kalay tür bir artefakt çok sıradışı ve etkileyici görünüyor. Farklı renk ve boyutlarda şamdanlar bütün bir grup yapıp dinlenmek ve rahatlamak için bir alanda yerleştirmeye çalışın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.