SağlıkTakviyeler ve Vitaminler

Biz canlılık ve enerji için vitamin gerekenler

Eğer sürekli yorgunluk ve ilgisizlik hissi biliyorsanız, sürekli uyumak istiyorum vücudunuzun vitamin yoksun büyük olasılıkla daha sonra, hatta günlük aktivitelere gücüm yok.

Nerede canlılık ve enerji için vitamin almak için?

Vitamin ve mineraller normal çalışması için gereklidir kendi vücudunu tatmin etmek için, ya büyük ölçüde günlük diyet değiştirebilir veya en yakın eczaneye gidip en uygun vitamin kompleksi satın. Eğer güçlü hissetmiyorsanız İdeal olarak, yorgunluk, iki yöntem birleştirmek için tavsiye edilir. Dahası, bizim organları bazı vitaminlerin en büyük ihtiyaç biliyorum sunuyoruz, hem de onlar içerdiği ne ürünlerini bulmak.

canlılık ve enerji için Vitaminler: B1 (tiamin)

böylece düşünce ve bellek açıklık koruyarak, sinir sisteminin sağlığı korumaya yardımcı olur beyin hücrelerinin yaşlanma sürecini yavaşlatır: Bu vitamin aksiyon çok geniş bir yelpazede yer almaktadır. Eğer tiamin olmadan, entelektüel çalışma başlattık nedenle, sadece yapamaz. Bu vitaminin eksikliği de uyku hali, huzursuzluk ve erken yorgunluğa yol açar. Vücutta tiamin eksikliği telafi etmek amacıyla, beslenme uzmanları düzenli olarak domuz (et ve karaciğerde), baklagiller, tahıllar, lahana, fındık, kalça, süt, patates ve yumurta gül olarak yiyeceklere öneririz.

canlılık ve enerji Vitaminler: B8 (biyotin)

Bu vitamin vücut enerjisi olarak gerektiği gibi gıda elde edilen proteinleri sindirmek için kullanılır. Buna ek olarak, biyotin, bir başka deyişle glikoz metabolizmasını uyarır kanımızdaki şekeri düzeyini kontrol eder. Bir glikoz, bilindiği gibi, beyin ve sinir hücreleri için bir besin maddesidir. Vitamin B8 Aşağıdaki ürünler içinde ihtiva edilmektedir: Sığır böbrek ve karaciğer, bira mayası, yumurta sarısı, pirinç, mantar, meyve, karnabahar, süt, fındık ve soya ürünleri (beyaz peynir , vs.).

canlılık ve enerji için Vitaminler: askorbik asit (C vitamini)

Bu içine çok hızlı bir şekilde "askorbinka" Vitamin adı altında bize tüm tanıdık sinir hücrelerinin hangi biz uyanık ve iyi bir ruh halinde nedeniyle bir maddedir norepinefrin gelişimini teşvik insan. askorbik asit ile vücudunuzu doyurmak amacıyla, narenciye, siyah frenk üzümü, biber, çilek, kivi, lahana (taze ve hem gül böyle vahşi olarak gıdaların günlük diyet dahil turşusu), domates, maydanoz, dereotu, yeşil soğan horseradish ve patates.

canlılık için en iyi Vitaminler: yorumlar

Birçok vitamin açısından zengin diyet gıdalar dahil değil, aynı zamanda vitamin kompleksleri yararlanarak değil sadece, vücudunuzu yardım etmeye karar verirler. vatandaşlarımızın geribildirim göre, bu en iyi seçenek şu isimler altında vitamini kompleksleri şunlardır: "Alfabesi", "Vitrum", "Multitabs", "Complivit", "Merkez" ve "Merz".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.