Ilişkilerİlişkilerin kopması

Birçok kadın endişe eden bir soru: "Kocam neden benimle yatmıyor?"

Birçok kadın düşüncelerini şöyle bir ziyarete başlar: "Kocam, benimle daha önce olduğu gibi uyumuyor, samimi oyunlarımız o kadar tutkulu değil ... Ve metresi başlatmadı mı?"

Zaman aşkın ateşini söndürür

Ne yazık ki, tutku sıklıkla zamanla soluklaşır. Aşk oyunları, nadiren ve sıkıcı bir davranışa yol açarak, aşamalı olarak ortaya çıkıyor. Ve bazen tutkuyla sevilen, cinsel bir ortak için sürekli bir şehvet hissettiğinde umutsuzluğa sahip bir kadın "Kocam benimle yatmaz!" Diyerek itiraf eder. Elbette akla gelen ilk düşünce, bir eşin sadakatinin şüphelenmesidir. Öyle mi?

Bir ilişkide tanıklara ihtiyaç yoktur!

Öncelikle, ortaya çıkan durumun sebebini bulmak gerekiyor. Hemen arkadaşlarınıza ve anneme şikayet etmeyin: "Kocam benimle yatmaz!" En iyi ihtimalle iyi danışman olarak hareket edecektir. Ama aslında silah aile sorunlarını ele geçiren bir arkadaşın, talihsiz eşin korktuğu çok muhalif hale gelecek bir seçeneği var. Bu kayınbirin kayınpederi için oldukça sadık olan nazik ve sevecen bir anne ihmalkar damadından şiddetle nefret eder. Ve daha sonra duyguların canlandırılmasından sonra, önceki temasların kurulması çok zor olacak.

Kocam niçin soğuktu?

Aslında soğutma nedenleri, yan taraftaki bağlantıları değil, bu seçeneği hemen atmaya değmez. Ciddi bir düşünme ve kendinize şu soruyu sormak gerekiyor: "Neden kocam benimle yatmıyor?" Nedenleri çok sevimli olabilir, sadece tarafı sevmez. "Kocam benimle yatmayı bıraktı," diye bağırıyorsun. Belki de işte çok yorulmuştur. Ya da belki bir adam cinselliğini değiştiren bir hastalıktan muzdariptir. Ya da eş aynı kadınla uğraşmaktan sıkılmış, karısı artık onu heyecanlandırmıyor.

Bu hassas durumda bir kadına nasıl davranılır?

Psikologların tavsiye ettiği ilk şey skandal yaratmamaktır. İlişkileri fırtınayla açıklamak, belirsizliklerin bulunduğu iki diyalogu tamamen yok sayabilir. Yukarıda bahsedildiği gibi gerekli değildir ve bu sorunun yabancı seks tarafından ne kadar yakın olursa olsun tartışılması sürecine dahil edilmesi gerekir. Ancak sessiz, pasif kalmak, her şeyin kendiliğinden oluşmasını umut etmek de bir seçenek değildir. Bu nedenle, karı ne kadar rahatsız olursa olsun, inceliğini toplayıp kocasıyla açıkçası konuşmalıdır.
1. Kocanız yorulursa, hafta sonunu tekrar gözden geçirebilirsiniz. Belki de, nefret ettiği ülke çalışmasıyla dolu bu günlerde bile, kanepede yalan söylemek istediği bir zamanda arkadaşlarına ve ailesine gitmek zorunda kalıyor.
2. Bir erkek fizyolojik planda bir rahatsızlık duyarsa, o zaman doktora gitmek durumunuzu düzeltebilir.
3. Bir adam karısını sevmeyi bıraktığını pek itiraf etmez ve onu uyandırmayı bırakır. Yani, siz: "Koca benimle iletişim kurmaz" sonucuna vardınız. Bu durumda, tüm davranışlarınızı gözden geçirin, gardırobunuzu değiştirin, görünüşünüzü yapın. Genellikle çeşitlilik eğilimli olan erkekler, yatak odasının eşiğinde sade bir giyinme kokan her zamanki mütevazi kahverengi saçlı kadının yerine, aniden öpücüklerle onlara sıçrayacak bir önsöz olmadan ateşli bir şekilde seksi iç çamurda yanan bir esmerin olacağı gerçeğine olumlu tepki verirler.

Kadın hilelerinin tüm cephaneleri herhangi bir sonuç vermezse, deneyimli bir psikologun yardımına başvurmak mantıklı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.