Ilişkilerİlişkilerin kopması

Acımasız Sevilen Adamla Ayrılık Nasıl Sağlanır?

Eğer ihanete uğrarsak, incinir ya da özellikle sevdiklerim tarafından atılırsa dayanılmaz acıyı yaşarız. Öyle görünüyor ki hayat durdu, gelecekte iyi bir şey olmayacak. Kalp, bir şeyi düzeltme veya geri getirme yetersizliği gibi, kızgınlık veya hayal kırıklığına yol açmayacak şekilde patlamaya hazır görünüyor. Her bir kişi, muhtemelen hayatında en az bir kez saati geri çevirmeyi hayal etti. "Ayrılıktan nasıl hayatta kalabilirim! Ah, geri dönmek istersiniz ... "diyoruz, ancak bir şey değiştiremeyiz. Peki, aptalca bir şey yapmadan sevgilileriyle ayrılmaktan nasıl kurtulabilirim?

Bağışlayın ve bırakın

Kaybedilen duygusal dengeyi onarmanın ilk adımı budur . Acı çeken kişi bunu fark etmez, ancak geçmişten gelen anılarla ya da eski sevgiliyle olan ilişkinin açıklığa kavuşmasıyla o kadar çok can bulur; o iyileşemez. Yabancılaşmış bir kişi, sadece bırakmanız gerekiyor. Psikologlar bunun durumunu değiştirmesini, örneğin tatile gitmelerini veya başka bir şehre geçmelerini tavsiye ederler. Oradaki az toplantılar, yeni, tam teşekküllü bir hayat sürdürecektir.

Aşırı bir durumda her şey ellerden düştüğünde ve hiçbir şey kasvetli düşüncelerden uzaklaştığında yardım istemek faydalı olacaktır. Muhtemelen bir psikolog değil, vatandaşlarımız Avrupalılardan farklı olarak bu mesleğin hâlâ güvensizliğe değil, akrabalarına ve arkadaşlarına neden oluyor. Ağrı gizli olmak zorunda değildir ve var olmadığını iddia eder. Aksine, eğer ağlamak istiyorsan, bağırmak istersiniz - bağırırsın, sadece dinleyip rahat edebilecek birinin yanına. Dostlarımız her zaman ayrılıktan nasıl kurtulacağını iyi bilir ve deneyimlerini memnuniyetle paylaşacaklardır.

Ayrılma, yeni bir hayata başlamanın harika bir yoludur.

Bir paraşütle atlamayı veya çarmıhı nasıl desen yapmayı öğrenmeyi mi planlıyorsunuz? Çince öğrenmek mi yoksa araba kullanmayı öğrenmek mi istiyorsun? Sevilen bir kişinin mola vererek hayatta kalabilmesi için en iyi terapi budur. Kendinizi uzun süre pişman etmenize ya da geçmişi hatırlamanıza izin vermeyecek, faydalı ve yorucu aktif sporlarla meşgul olabilirsiniz. Yeni beceriler öğrenebilirsiniz - bilgisayar derslerine gidin, yabancı dil öğretimi yapın veya okula devam edin. Ayrımdan daha iyi ve daha ilginç nasıl hayatta kalabilirim? En iyi sıradan insan iletişimi ayrımında hayatta kalmaya yardımcı olur - arkadaşlarıyla bir araya gelmek, bir ziyarete gitmek, ancak yalnız kalmak zorunda değilsiniz. Düşüncelerinizle yalnız kalınması yalnızca bir saniye sürer; bir günün çalışması yanlış olur, acı ve gözyaşları tekrar ortaya çıkar, kendinizi yine pişman etmek isteyeceksiniz, ki bu asla üzüntüsünüzün içine batırılmamak ve içinde sonsuza dek kalmamak için tolere edilemez.

Saçmalama yok!

Ayrılma tehlikesi, tüm insanlara eşit derecede ısrarla yaşamamalarıdır. Geri kalan hayatları boyunca karşı cinsten temsilcilerden hayal kırıklığına uğramış bazı insanlar hayal kırıklığına uğradılar, bazıları gelecekte mutlu olmalarına izin vermeyen çok sayıda farklı komplekslerden dolayı acı çekmeye başladılar. Ancak acı çeken bir kişi yavaş yavaş alkol veya uyuşturucu ile kendini öldürür ve bazen en korkunç günahın intihar olduğunu kabul etmeyi reddetmesi daha tehlikelidir. Kritik bir anda bu kişilere kimse yardım etmezse, sonuçların en üzücü olabilir. Kendinizi böyle bir duruma sokmamak için hiçbir acının sonsuza dek süreceğini unutmamak gerekir. Ayrılıktan nasıl hayatta kalabilirim? Çok basit bir şekilde yaşamanız gerekiyor. İnsan hafızası olağandışı bir şekilde merhametlidir - bir süre sonra hatıralar kolay unutulmayla kapatılacak ve unutacak ve artık acı çekmeyecek gibi görünüyor. Bu durumda yeni toplantılar harika. Belki de, yabancı dil derslerinde veya tatilde tanıştığınız kişi ile sıradan bir tanıdık olan kişinin, görünüşü uzun yıllar beklenen "güzel prens" olduğu kesin olarak bilinir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.