IlişkilerKarşılamak

Neden benim gibi adamlar sevmiyorum?

Kendi titizlikle her kız karşı cinsten için de geçerlidir. Ve bunların çoğu oldukça endişe verici genç bayan çocuklar için sempati eksikliği sorunuyla karşı karşıyayız. Ancak, herkes onun o çocukluğundan beri hayalini kurduğu prens onu, sunacak söyleyerek zaman güvenerek, bu sorunu çözmek için çalışıyor. "Neden çocuklar gibi değil mi?" - Zamanımızın en çok sorulan sorulardan biridir.

Ve kim seversin?

Eğer soruya bir cevap bulmak için karar verirse: "Ben erkekleri sevmiyorum Neden" - başlamak için Eğer aşık olabilir kime düşünün. Belki de hayallerini idealize ve onlar için kendi etrafında gerçek sempati habersiz çalışıyoruz. Ancak bu durumda, prensesleri dinozorlar ve karşılamak asla Brad Pitt kopyasıyla ölmüş olduğunu anlamak gerekir. yeryüzüne inmiş. Kendileri yakından görünüşlerini ve karakter bakın. Böyle bir genç adama bakmak, mükemmelsin? Eğer öyleyse, övgüye değer olanı, bir yerde gerçekten yarısını sizin kadar aynı ideali canlı anlamına gelir. Öte yandan, belki sen ve "karşı cinsi sevmiyorum" değildir, ancak kızlara ilgi basitçe? Bu, bir psikoloğa açmak veya bir eşcinsel ilişkiler kurmak çalışın ve onların gerçek yönünü test etmelidir hangi için ayrı bir meseledir.

Ben kimseyi sevmiyorum!

"Onlar benim ilgi ve sevgi beyanı var çünkü Neden, erkekleri sevmez?" Ve gerçekten - neden? Belki senin tipin değil misin? Farklı bir şirketten genç bir adamın, farklı bir görünüm ve yaş hakkında bilgi almak için deneyin. Ayrıca sevmiyorum? Sonra, sebebi muhtemelen çocuklukta yatıyor. Babanla ilişkiniz nedir? Çoğu zaman, kızlar arıyoruz Bir baba gibi ikiz gibi genç adam, düşünün. Ama bunu düşünmek - baba kızı değil, bir kız gibi seviyor. Nasıl sizin nişanlısı olabileceğini biliyoruz? Evet, ona olan sevgin karşı cinsten için duygular çok farklıdır. Evet, baban mükemmel değildir, ama o biri ve tamamen farklı bir aile yükseltmek gerekir. Aynı konutta yaşamak babasının evden taşınmak istemiyor musunuz?

bu sadece böyle aşık mümkün mü?

Eğer sorunun yanıtını bilseydim "Ben erkekleri sevmez, neden" Bir adamı sevmenin bir girişim size yalan yapabilir. Elbette, bu yapılmalıdır, ama eğer bir sen sevdim, adam değil ve uzun vadeli ilişki ruhuna batmadı sonra bile, içeride kendinizi neden olabilir olası değildir
sempati. Bütün bunlar kasten, sadece adam eziyet olacaktır. Başka bulmak ve olumlu bir tarafı bulmaya daha iyidir. "Ben erkekleri sevmiyorum" - diyorsunuz, gizlilik için elini sallayarak. Ama bu kadar çok güzel insanlar, özgür insanlar, sizi çekecek kesin bunlardan biri vardır. onun gömleğine leke görünce Değil, ilk toplantısında vazgeçmek. Bu pasaklı olmak, ama sadece ofiste üzerine kahve dökülen olmayabilir. İkinci ve üçüncü tarihe inmek adam daha fazla bilgi, denemek dikkat etmemek (o senin fark etmez) eksiklikleri. Sonra da "Adam gibi kız mı?" Gibi diğer kenara bu şeyleri ertelemek ve bakacağız duygular karşılıklı Aynı zaman genç kişi var mı öğrenmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.