SeyahatSeyahat İpuçları

"Bırak-hotel", Türkiye - tüm ülkenin lezzet tek bir yerde

Akdeniz ülkelerinde en önemli ekonomik sektörlerden biri de turizm. Türk Devlet politikası bunun çok yönlü gelişimini amaçlayan ve bu sonuçlar verir edilir - Ülkenin GSYİH turizmin payı% 7 eşittir.

Türkiye'nin Konumu doğal zenginliktir. Alania (Alanya ya) tarihsel anıtlar ve hac yeri haline döner mükemmel çare merkezini temsil eden - Pitoresk Pontus Dağları, bazı dünyaca ünlü Anadolu kıyıları çerçeve. Türkiye 16 yıl içinde Turist patlaması, hangi bu unutulmuş köşe sırasında, bölgenin en eski tarihinin desteği, tatilciler için bir cennet haline gelmiştir.

Alanya sahil diğer tatil karşılaştırıldığında birçok tartışılmaz avantajlar, ana bir varlık, elbette, (daha şık kasabalarda daha% 10-15 daha düşük) konaklama yerleri göreli ucuzluğu olduğunu.

şüphesiz avantajları Kızıl Kule inci aralarında tarihsel ve kültürel anıtların çok sayıda ek olarak, önemli ölçüde turizm sezonunu uzatır yılda güneşli gün sayısını (300), ile ilgilidir.

güzel tesisi alanlarında 6 bulunan tüm 300 otel kenarları, ziyaretçilere çok uygun fiyatlarla konforlu bir konaklama sunmak için hazırız. Bu tam 3-LAN "Bırak-otel" geçerlidir. Türkiye yirminci yüzyılın 90'lı yıllarda, kendisine ünlü sayesinde olmuştur. Güncelleştirme bölgenin başlangıcı temsil sahil (1997) ilk birini inşa edilmiş ve hala ziyaretçi çekiyor.

Ne olursa olsun ilin merkezine neyi mesafede ne (12 kilometre) "Drop-otel" olmalıdır. Türkiye ziyaretçilerini herhangi bir noktada tam bir dinlenme ve harika eğlence sağlamaktadır.

5 katlı konut işgal - 56 modern konforlu odası (tek 20 tanesi) vardır. otel kompleksinin toplam alanı aktif ve pasif rekreasyon tesisi konusunda önemli sayıda kalmasını sağlar 5000 Metrekare vardır. Bunlar arasında:

 • iki yüzme havuzu (açık yetişkin ve çocuk);
 • kaydıraklı su parkı;
 • futbol ve mini futbol sahası;
 • Meyve ağaçları, küçük bir bahçe;
 • bisiklet pisti;
 • badminton alanı;
 • benzersiz aydınlatma ile teras.

hizmet en üst düzeyde "Bırak-otel" sunar. Türk hamamı, sauna, animasyon, bilardo, tenis, oda servisi - - ülkenin herhangi otelde öngörülen Türkiye kusursuz hizmeti ile ünlüdür.

Buna ek olarak, plaj şemsiyeleri, minder ve otel, 150 genişliğinde ve 200 metre uzunluğunda ait özel plajda yer koltuklar, ücretsiz olarak müşterilere veriliyor.

bir bütçeyle seyahat ilgilenen olanlar için mükemmel bir seçimdir Türkiye (Alania). Otel "Bırak" konukseverlik geleneğine turist alacaktır.

Içkiler büyük bir çeşitlilik ile üç bar - Yemekler misafir (iki 200 için koltuk açık ve kapalı) iki restoran sağlarlar. Tabii ki, otantik Türk kahvesi ve çay deneyebilirsiniz yerler vardır.

Rekabetçi olmak gerekirse, otel aşağıdaki temel hizmetleri sağlamaktadır:

 • araç kiralama;
 • uydu TV odalar;
 • döviz;
 • tatil için tüm iletişimi türleri;
 • sağlık;
 • personel ve otel ile saat iletişim yuvarlak.

Yukarıdaki ve pek çok ek hizmet çözümleri tamamı "Bırak-otel" sunar. Türkiye'nin uzun zamandır hizmet için bilinmektedir.

seyahatlerinden gelen birçok turist, çeşitli forum ve sosyal ağlarda deneyimlerini paylaşmayı seviyorum. Oldukça sık notlar da var ziyaret etmiştir (Türkiye) "Bırak-otel". Yorumlar turist sayısı fazla olduğundan farklıdır. Bu nedenle sonuç: Bu gelip her şeyi kendiniz görmek daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.