HobiDikiş

Elleri ile eski şeylerin dışında yeni şeyler. Eski şeylerin Örme. kendi elleriyle eski şeyleri mahiyettedir

Bugün daha fazla el örgüsü tarafından yapılan ürünlere ilgi artıyor. Örgü çılgınlığı - gerçek halk sanatı, bu kuşaktan kuşağa geçer. Bu hobi her birimizin zarif, ucuz ve güzel elbise olabilir, çünkü onun yardımıyla büyük bir avantaja sahiptir. Üstelik eski şeylerin dışında yeni şeyler oluşturabilir.

elleri ile eski şeylerin dışında yeni şeyler hazırlamak iplik

herhangi bir kızdan gardırop biz artık giymek istiyorum şeyler vardır. Ama istemiyorum, onları da atmak. en iyi yolu - Ortaya çıkan akıştan bağlamak amacı ile bunları kapatmak için yeni bir şey.

Eğer eski şeyi erimesi, sadece cilde dikkat. Eski iplik ve birçok kez sildim, elbette kendileri ile karıştırmasını değmez. Ve iplik kalitesi ve nispeten yeni, oldukça uygun olup olmadığını, yeni bir şey örmek için.

Artık ihtiyaç duymadığınız, detaylara dikkat etmek düzgünce yıkayın ve kesilmiş Eski şey. Çok yıpranmış yer varsa, bunlar kesilebilir. örgü içinde parça üst bulup çözmeye başlar gerekir. Eğer oldukça iyi bir cilt yapabileceği eski şeyler bakıldığında, sonra toplar halinde bunları rüzgar en iyisidir.

Bu şekilde elde edilen konu yırtık edilebilir. Eski şeylerin ve Örgü ipleri çok güçlü değildir karakterize edilir. Ama mola deniz düğüm de iplik uçlarını tutturmak mümkündür.

hizalama ipliği

Eski şeylerin üretilen İplik, düzleştirilmiş ve düzensiz olması. Göreviniz - güzelce ilgili yeni şeyden düzleştirilmiş iplik alamadım yüzünden hizalamak için. örgü ipliği uygun hale getirmek için, kangal, el yıkama içine Rüzgar ve hava ile kurumaya asmak gerekir.

Eski istenmeyen öğeleri genellikle yünden yapılmış. Yün iplikler özellikle yumuşak bir tutum gerektirir. bunlar döküldü ve azaltmak için, çünkü sıcak su içinde yıkanır olamaz. Bunlar sıcak suda yıkanmalıdır. Böyle bir durumda deterjanlar genellikle saç yıkama, kolay yıkama tozu, sıvı bir yünü şampuanını gibi. Aynı zamanda, su içinde çözülmüş, hardal kullanılır.

Eğer yıkanmış ve iplik kangal kurutuldu olsaydı, şimdi toplar halinde sarmak için gereklidir. Sonra bu topları ürününüzü örme edeceğiz. bütün ipler sen hazırlanır durumda, yaptığı kadarını eski şeylerin dışında ilişkilendirmek karar vermek zorunda.

Eski şeylerin Triko, arama parçacığı

dolaba temizlik sırasında, artık gerek yok eski bir çok şey bulabilirsiniz. Örneğin, bere, şapka, eşarp. Yeni iplik ve kravat yeni bir şey vardır ile Onlar eriyebilir. Örneğin, bir süveter.

kendi elleriyle eski şeylerin dışında yeni şeyler nispeten kolay hale getirmek için. To bir kazak örme her gün giyilmek üzere, sen örgü herhangi özel tekniklerin herhangi bir bilgiye sahip olmayacaktır. backstitches yüz döngüler arasındaki farklılıkları anlamak için yeterli.

Başlamak için, 12 santimetre yaklaşık 12 numune büyüklüğünü bağlamaktadır. Size şeyler için kullanmak istediğiniz deseni oluşturmanız gerekir. Örneğin, daha sonra, iki tarafından bir örme ve bir örnek, iki elastik bir kazak örmek istiyorum. Bu sizin için kolay olacak, böylece elleri ile eski şeyleri mahiyettedir.

Eski şeylerin Triko, modellerin seçimi

Eğer çok deneyimli Örgü sürece sen örgü kazak çok karmaşık bir model değildir denemek için, bu en iyisidir. öncelikle karmaşık desenleri ve modelleri yapmazsanız kendi elleriyle eski şeylerin dışında yeni şeyler size daha kolay verecektir. Kendiniz için örgü durumunda, şekil özelliklerini göz önünde bulundurun. Uzun boylu kızlar yoğun komplektsii böyle örgü ve yumrular şeklinde genellikle uygun değildir kazak ve karmaşık desenleri ile ilişkili ceket,. Ama düşük kadın figürleri için böyle modeller de kullanışlı gelebilir.

örgü önce tam boyutunda bir desen yapmak unutma, böylece gezinmek için daha kolay olacaktır. desen arayışı böyle "Sabrina", "Örgü" ve diğerleri gibi dergileri yardımcı olabilir.

başlayanlar için, Örgü Bu modeli uygun kazak: konuşmacı ile ilgili döngüler hesaplandıktan sonra iki ila on iki santimetre ilmeklerin gerekli sayıda örme elastik bant iki işe. Sonra ön yüzeyine gidin. armholes için Örgü düz bıçak, sonra armholes için ubavki yapmak. Ön kısmı ile arkada bir boyun ve kazak önünü, şekillendirme, boynuna Örgü, biraz daha derin olacak. Daha sonra gerekli ayrıntılar kazak buhar ve kettelnogo dikiş ile birbirine bağlamak için kullanılır. Bu dikiş büyük göz ile özel bir iğne ile gerçekleştirilir. kolları kravat unutmayın.

Gördüğünüz gibi size ederken bazı marifet ve hayal gücünü gösteriyorsa, dışarı elleri ile eski şeylerin yeni şeyler, çok zor değil.

Nasıl bir abajur kravat

Eğer ev dekorasyon biraz zaman harcamak için fırsat varsa, o zaman elleri ile eski şeylerin dışında yeni şeyler yaratmak için deneyebilirsiniz. Eski erimesi zaman, bir şey gerekmez, yeni bir şey yaratmak için bir fikrim var. Konuları ve niçin yararlı olabilir?

Dolap zaten dolu. Ama aynı zamanda süslemeleri ve rahat hale getirmek için gereken bir ev iç vardır. ışık için abajur Örme - bu ev iç çekicilik katacak parçasıdır.

elleri ile eski şeyleri yeniden yapılandırmak için kullanışlı bu fikirleri uygulamak. Yani, daha iyi abajurlar için pamuk ipliğinden örme eski elbise almak için. Bu iplikler elektrikli ampul tarafından aşırı edilmeyecektir. Böyle bir gölge Eğer lamba soğuk filament süslemeleri daha iyidir.

abajur kanca

Eski istenmeyen şeyler size abajur için iplik bir sürü almak için fırsat verecektir. Eğer süreç abajur örgü başlamadan önce, ekran boyutlarını bilmemiz gerekir. Bunu yapmak için, gerekli ölçümleri yapmakta. Bir santimetre yardımıyla eski abajur çevresini ölçmek gerekir.

Daha sonra, gölge en eşit bir çapa sahip bir daire olan orta olan bir diyagramını, çizin. baz lampshade olan zincir dikişlerin, Tie kanca. Sonra düzeni örgü. Şema bulmak kolaydır. Sen nedenleri dışında bir abajur yapabilirsiniz.

örme kumaş kullanıma hazır olduğunu için, kolalı olmalıdır. Bunu yapmak için, soğuk bir bardak su alır ve burada nişasta kaşığı çözülür ve daha sonra kaynar su ile elde edilen sıvı bağlayın. Elde edilen çözelti, örgü kumaş sokmak ve sonra gölgede temelinde koyun ve kuru beklemek gereklidir.

abajur konuşmacı

Abajur örme ve örme edilebilir. Konuşmacı iplik boyutu sayısını maç için önemlidir. iğneler gölge örme için, baz dairenin üstünü ve altını ölçmek için ve sonra bir desen yapmak gerekecektir. Bu bir yamuk gibi görünecektir.

Eğer iğneler gölge örgü başlamadan önce, bir örnek örme desen küçük bir örnek kravat ve ılık suda yıkayın gerekir. Böylece, kendi elleriyle eski şeylerin modifikasyon zevkini değil, aynı zamanda iyi sadece getirerek, Mesleğiniz olacak.

Ekose tığ veya örgü şişleri

Örme ekose ev için - Soğuk havalarda sıcak tutmak için mükemmel bir seçenek. Ekose tığ ya da yeni iş parçacığı, kendi elleriyle eski şeylerin alterasyon konuşmacı olabilir - bir kilim oluşturmak da fırsat.

Önce sen onu kullanacak ne amaçla karar vermeniz gerekir. boyutları, yaklaşık 130 ila 150 cm olduğu için, sandalye battaniye ilişkilendirebilir. Bu arada, bazen battaniye dikmek. Bu durumda eski şeylerin dışında şeyler dikin basittir. Ve örgü ve dikiş battaniye hayal gücü ve yaratıcılık için çok oda verir.

Katlanır farklı renkte iplik tığ işi battaniye süslemeleri, boyutu yaklaşık 170 x 240 cm'dir. yatak için Battaniye kareler dışına yapılabilir, bu durumda her bir karenin boyutu yaklaşık iki metre olur.

Ürün yün veya akrilik iplik almalıdır için, o zaman kışın sizi ısıtacaktır. o örgü önce deseni yapmak için gerekli olduğunu unutmayın.

örme halı

zemin için mat bağlamak için, örgü teorisinin derin bilgiye gerek yoktur. Sadece küçük bir bilen tığ. Örme halı genel olarak eski işlerden uzak yapabilirsiniz soruya cevap olacaktır.

Bu durumda sizin için bir çalışma aracı eski şeylerden yapılır kanca ve iplik olacak. Örneğin, artık giymek göre, tişört ve gömlek kullanabileceği bir iplik oluşturmak için. Örme paspaslar - elleri ile eski şeylerin dışında yeni şeyler yapmak için nasıl bir örnektir. Bu mat Örgü, değiştirmek olmaz örgü teknikleriyle, paketler kullanabilirsiniz.

örme kilim için materyalin hazırlanması

İlk olarak, yani doku, başlangıç materyali toplamak. Bu malzemenin itibaren üstü ve mat örme şeritler halinde kesilir. Malzeme daha kalın, daha uzun şerit olacak. Böyle bir şerit varsa Ve sen, eski şeylerin dışında şeyler yapabilirsiniz.

Tüm kumaş kesilir, o zaman çıkan iplik biz bobinler halinde sarılır. Ardından mat iplik örme. Keçe, yuvarlak, dikdörtgen ya da kare olabilir.

Dikdörtgen bir halı örme çok kolay. Bu örme başlamak, bir hava zincir kanca oluşturmak için döngüler doğru hesaplanır sayısı gerekir. Sonra sc olmadan, sütunların ikinci ve üçüncü sıraları örme. Döngü sayısı azaltılmaz ve artan emin olmak için gereklidir. Bir halı daha karmaşık desenleri örme olabilir. Daha karmaşık bir desen olarak birbirleriyle farklı düzenlemelerde birleştirilir dikişlerin Nakida kemerler, sütunlar bulunmaktadır. Eski şeylerin Örme size eviniz için bir başyapıt yaratmak için bir şans verecektir.

Yuvarlak örme paspaslar çok orijinal bakmak ve hatta eski tayt dışında bir kilim yapabilirsiniz. İlk tayt kesilecek, sonra iplik haline getirmek. filamentler birbirlerini knot bağlanır ve sonra bir halı kanca oluşturduk. özel özellik - tokluk, bu önümüzdeki yıllarda size sürebilir anlamına gelir. Eski şeylerin Yeni hayat sizin için bu şekilde mümkün olacaktır.

Banyoda için, plastik torba dışına bir kilim örebilirim. Paketler genellikle, her gün biz uzakta çöpe atmak olanları alır. Farklı renklerde çanta alabilir ve sonuç fantastik bir güzellik elde edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.