Ev ve AileAksesuarlar

Bir şemsiye Seçimi

Kim doğrudan güneş ışığı pişirmekteydi kişileri bulmak için nadirdir. Hepimizin ne kadar morötesi zarar veremez cildimizi biliyorum. şemsiye çok gerekli tatil olmasının nedeni budur. Sen böyle bir şey yok değil mi? Sonra hemen alışverişe giderler. Ama önce, doğru seçim yapmak için nasıl bakalım.

çerçeveye dikkat edin

Plaj Şemsiye - güneşten değil, aynı zamanda yağmur veya rüzgardan sadece güvenli barınak,. Sonuçta, hiç kimse hava değişecek ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. Şemsiyeler hem en yaygın ve ek aksesuarlar bulunmaktadır. Bu plastik bir masa veya cibinlik olabilir. Yaz yere konur birini satın almak hiç mümkün mü. Biz seyahate gideceğiz Ama, hafif model seçmek daha iyidir. o bir şemsiye için temel oluşturur çünkü çerçeve, çok dayanıklı ve güvenilir olmalıdır. ucuz tekliflere dikkat etmeyin. O rüzgarın kuvvetli bora tarafından derhal bir şekilde dağıtır. Daha pahalı bir seçeneği seçin. Uzun bir süredir hizmet edecek bir çelik çerçeve vardır.

Kubbe olmalıdır neler

Bu ayrıntı özellikle önemlidir. Bu nem iter özel bir bileşik ile emprenye saten veya pamuk yapılır. Bir poliester gölgelik olanlar için yakından bakın. Bu şemsiye ideal bir nem direnci ve yeterince dayanıklı sahiptir. Ancak, hava geçmesine izin vermez, o günün sıcağında bu yüzden gereklidir. Bu nedenle, doğal dokudan iyi bir kubbe olacak.

küçük şeylere dikkat

Parasol konumunu değiştirmek mümkün olmalıdır. Çubuk onu dönüm sadece sağlayan özel bir kalemi var unutmayın, aynı zamanda eğin. senin şemsiye iddia edilmez, böylece rüzgarı açmak için kubbe yüklenmesi sırasında deneyin. kadar küçük kolayca kum sopa ve büyük bir özel stand üzerine yerleştirilmelidir. Bu aksesuar torbası alın. Bu yüzden uzun süre hizmet edecek ve görünümünü kaybetmez. o idare edecek buysa, içinden şemsiye omzuna giyilebilir. Bazı modellerde hava dolaşımını ve boraları karşı daha dayanıklı hale getirmek için izin delikler var.

Kullanım Şartları

Şemsiye düzgün yüklenmelidir. Aksi takdirde, sadece rüzgâr esecek değildir, ama yine de ciddi başkalarını yaralayabilir. bir açıyla yerleştirin ve sonra rüzgara genişletin. Özel bir stand üzerine bacak düzeltmek için daha iyidir. Onu uzandı önce dikkatlice şemsiye inceleyin. O tamamen kuru ve kum bulunmamalıdır. kendisi mekanizması ekleyerek özellikle dikkat edin. Başarısız olursa, o zaman bu aksesuarı sizin için sadece gereksiz bir şey olacaktır. Sen sabunlu su ve kuvvetli kirlenme varsa bir bez ile yıkayabilirsiniz. İşlem sonrası iyi, kurutun, ancak diğer şemsiye gibi, bu yarı açık halde kurumaya iyi olduğunu unutmayın. Onların güneş korunmasına yardımcı çocuklar için özel aksesuarlar vardır. Onlar yetişkin modelleri çok daha küçük ve daha parlak. Bunlar bir beşiği olarak hizmet veren bir tablo ve renkli eşlik edebilir plaj için halı. Kuşkusuz, çocuklar renk değiştirir bir şemsiye ilgileniyor. Her şeyden önce, hemen renkli mürekkepler ile kırar, su altında sadece ıslak maliyeti. sahilde güneş kremi ve güneş gözlüğü unutmak değil. gerisi size gerçekten iyi bir ruh hali getirmek olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.