SeyahatSeyahat İpuçları

Ve şiş kebap kızartmak mümkündür nerede Moskova?

birkaç yıldır Moskova parklar ve rekreasyon alanları barbekü, kutular, masa, banklar ve konforlu çardaklarla donatılmış açık eğlence için özel yerler, yüzlerce ile donatılmıştır. Şimdi önce Moskova'da tatil yağma ve bunun için ödeme penaltı olduğunu değil, bir şiş kebap kızartmak mümkündür nereye söz konusu değildir şehre geldi Moskovalılar ve misafirler. Ve ceza miktarı Etkileyici - her katılımcı pikniğinizden 5000 ruble. Ve bu, yangın mevcut yangın söndürme yetiştirilen değildir ve beklendiği gibi bir barbekü ancak sitede belirlenen bir yer, (çevresel polis açık alev gibi bunları sınıflandırır) mangal kömürlerinin üzerine, hazırlıklı kalkmış olsa bile.

Yani, yasal olarak Moskova'da bir şiş kebap nerede kızartma yapabilirsiniz? İşte ana resmi piknik Moskova alanı şunlardır: Tsaritsino Park, Serebryany Bor, Vorobyovy Gory, Izmailovo havuzları, Zelenograd parkı, kıyısında nehir iskeleler Kurkino içinde, spetsleskhoz "Hills", ve Yasenevo Troparevsky orman parkları. yerlerinden herhangi seçim ahşap bir yangın yapamaz bilmelidir için sadece kömür kullanabilirsiniz. Ama piknik alanlarında size kızartmak nerede , Moskova'da bir şiş kebap belli kurallara uyma değilse, cezaları içine çalışan bir şansı olduğu gibi. Yani:

- 500 ruble olmayan uygun kaplarda atık serbest bırakılması için;

- çimen, çalılar ve ağaçlar hasar 4500 ruble;

- sarhoş bir durumda halka açık yerlerde bir varlığı için 500 ruble.

Hatta bu kızartma barbekü mümkündür Moskova'da o yerlerde, orada bazı
kısıtlama - barbekü üzerinde 30 cm arasında olmalıdır. Bu yanan çim boyutunu kaydeder. Bir rezerv alanı - Ama aynı zamanda kesinlikle yer yoktur yasaktır. Genellikle burada boyunca Kindle Fire yasaklayan işaretler yerleştirilir.

Bu sezon, Moskova piknik yerlerin sayısı, bir şiş kebap artan kızartma yapabilirsiniz. Bu noktalar farklı şekillerde düzenlenmektedir. konuk yatak sayısı - 20. Dinlenme alanına kadar sadece banklar ve açık hava masaları ile donatılmış olabilir. İnsanları ve yağmurdan tabloyu koruyacak Mevcut bahçe mobilyaları,. "Bu ormanda," düşmüş günlükleri oturmak için orada olacak düzenlenmiş alanlar ve kenevir ile bayram vardır. Ama zorunlu olarak her yerde bir kare karo döşeme üzerinde ızgara. Yeni, bu sezon bu boru ile "grilny ev" oldu. O, herhangi bir kötü hava gizlemek dinlenmek, et pişirmek ve konfor için yemek mümkündür.

Ve yine, Konsey ya da bir dilek olsun. Moskova'da bu kızartma barbekü, kutular ve taşan çöp kutuları veya yüklü değil mümkündür yerlerde ise - site piknik çöp bırakmak tavsiye edilmez. Sen tembel olmamalı, ancak torbalara tüm atıkları toplamak ve ilk atık kabının içine atmak gerekir. Gerek silecekleri ve çevreciler güvenmek. onlar doğada çöp yığınına geçmeden önce, atık bitki ve böceklerin belirli sayıda yok edecektir. Gerekli bakımın niteliğine. Aksi takdirde, izin Moskova'da kebap kızartmak favori yerde piknik gelmiştir birkaç yıl içinde, artık orada geçmişin cazibesi bulabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.