Spor ve SağlıkBalık tutma

Bir wobbler ile Balıkçılık

Wobblers - form ve renk küçük balıklar ve böcekler hem andıran bir yüzer evrensel cazibesi. Genellikle aktif hareket sağlayan bir bıçak ile donatılmıştır. Böyle küçük "balık" dört kanca hemen onun kollarına sahiptir.

balıkçılar arasında çelişkili görüşlerin çok sayıda üreten bir wobbler, balıkçılık belki de tek tür ile Balıkçılık. Ve bu potansiyel olarak daha sadece farklı durumlarda, kapasite yakalanma bu cazibesi, herkes doğru kullanmak mümkün olduğunu değil.

en tür balıkçılık özelliklerini anlamaya çalışalım.

özellikle orta ölçekli, Balıkçılık cazibesi, sığ su uygundur. sekiz santimetre cazibesi nehirlerde, yaklaşık iki metre derinlikte kazar ve göller genellikle büyümüş nilüferler ve durgun sahil kamışı sınırı boyunca uzanır.

Balıkçılık pist ve vzabros hem mümkündür. çim daha az dolanma: Bu gibi durumlarda, en başarılı içinde Wobblers üzerinde yakalamak. dere yüzmek değil çok daha iyi yem, korkmuş aksi takdirde tüm balık ile balık zaman.

dramatik ve dalış batan yüzme, dalış,: Birkaç Wobblers türü vardır. Deneyimli balıkçılar iyi bir balıkçılık belli bir forma başvurmak daha doğru olur olanı usta.

Örneğin, yüzer modelleri yüzey balıkçılık için daha uygundur. Kural olarak, gerekli hava boşluğu ahşaptan yapılmıştır. Bu cezbeder hareket hasta veya yaralı balıklar simüle etmekte, ve özgünlük karakteristiği için hareket veya hava akımı bunları ypuskaetsya yapılır.

Kural olarak, balıkçılık cazibesi en hızlı su nedeniyle yem özel olağanüstü istikrar oldukça başarılıdır. üst ulaştığı için tasarlanmış modeller Yüzer, küçük bir adımla şeklinde. Onların daldırma derinliği küçüktür.

muadilleri yüzme aksine, iki metre derinliğe kadar dalış cezbeder. Dahili bıçak, bunlar fener iletken ve oyun hızını kontrol etmeye izin veren, derin dümenin fonksiyonu ile donatılmıştır.

daha derin şanslı bir uyuyan kendinden yüklemeli olan cazibesi, yakalamak için Açık. Bu tür Bu batan cezbeder sadece olumsuz yüzme kabiliyeti vardır bir malzemeden imal edilmiştir.

Örneğin, üzerinde hızlı akan su balıkçılık cazibesi nedeniyle yem özel olağanüstü istikrar oldukça başarılıdır. üst ulaştığı için tasarlanmış modeller Yüzer, küçük bir adımla şeklinde. Onların daldırma derinliği küçüktür.

Deneyimli balıkçılar en önemli zıpkıncılık, bu nedenle, bu koşullar odaklanarak, doğru bir şekilde onun sayesinde mümkün olan bir wobbler, uygun boyut ve tipi seçilir, yön ve kuvvetlerin akışının doğru bir değerlendirme olduğunu biliyoruz titreşim frekansı kararlı bir şekilde su hızda çalıştırmak için.

çubuğun ucu için yolda balıkçılık yaparken yakından daima wobbler titreşimlerini kaydetmelidir ki izlenmelidir. Üst iplik dondu kez, o zaman mücadele kontrol etmek gerekir: o çöp yakalanmış olması muhtemeldir.

mükemmel kayalık sırtı ve kenar tarıyor vasıta dalış wobbler tarafından wobbler üzerinde levrek yakalamak - balık saklandığını yer. yem Derinleştirmek, bunu bıçağın altına değecek şekilde eşit olarak astar başlamak gerekir: kablolama yöntemi aşağıdaki gibidir. Şu anda, Sudak çeken hafif bir bulanıklık var.

Nehir aktığı yerlerde, iyi olur kefal yakalamak bu onun için en iyi yem olarak, Wobblers üzerinde. O başarıyla vb bir solucan, mayıs böceği gibi, bütün geleneksel eki yerinden etmek için başardı

göller ve diğer sessiz yerlerde sitesinde pike ve asp için balık olabilir böylece.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.