Spor ve SağlıkBalık tutma

Asp kendi elleriyle üzerinde mücadele

Her fener, özellikle yeni başlayanlar, kuvvet böyle asp olarak avını yakalamak için. Bu balığın balıkçılık Sorunları kolayca, çok iyi bir vizyon sahip olduğu gerçeği nedeniyle kişinin kıyısında görür. asp şüpheli bir şey hissederse, o yem alır asla. genellikle bizim sularda 8 kg ağırlığındaki örnekleri yakalanmış olmasına rağmen Bu balıklar, yirmi kilograma kadar büyüyebilir. Hiç asp avlanır olan herkes, bu üretim olabilir ne kadar güçlü bilir. Bazen büyük bir örnek angler ısırık sırasında çekin bütün hünerini ve deneyimini kullanmak zorundadır. güvenliği - belirli şartları karşılaması gerektiğini asp üzerinde mücadele ve her şeyden önce nedeni budur.

balıkçılık yöntemleri

Bu balığın favori yaşam sürüler ve Rapids vardır orta ve büyük nehirler vardır. Çoğu zaman, bu halk denir "nehir korsan," rotasında ve ana akışında avı tercih ediyor. Akşamları, yakındaki yığılmış ve derinlikleri gizlenen kötü hava, sessiz kesimini girer. mücadele şamandıra üzerinde, tabii ki, iplik bombard ile örtüşen ve - çok farklı şekillerde balık yakalamak. asp, bir kez daha ne kadar güçlü balık, en sık kullanılan yapay lures kanıtlayan bir fotoğrafın üzerinde. Oysa çoğunlukla tecrübeli balıkçıların bu en etkili dişli olduğuna inanmak, iplik ile balık tercih ederim. balıkçılık başarısı öncelikle doğru asp yakalamak için vites seçimi, hem de kendi dengesine bağlıdır. Tabii ki, bu önemli ve yem olduğunu.

Genellikle asp üzerinde mücadele bu yırtıcı beslenme yerine ultra uzun atmak için izin verir "posylistoe" çubuk öneriyor. arma kalan elemanları da bu balık olta balıkçılığı tüm özellikleri ile uyumlu olmalıdır.

asp üzerinde Tackles

balık Spinning daha sık karşılaşır balıkçıya yakalanır. Yeni başlayanlar için, bir çırpıda ile bu üretim, kural olarak, omzuna değil. Bu nedenle, optimum çubuk uzunluğu, uzak ve doğru döküm olasılığı olan üç metredir. bobin etkileyici oranı ile geniş bir kalite, olmalıdır. Deneyimli balıkçıları asp yakalamak için mücadele etmek çaplı tek filamanlı kablosunu onsekiz milimetre ile örgülü alarak öneririz. Bu olta önemli mukavemet özellikleri nedeniyle kefali, daha sık yakalandı Spinning yüksek hızda hassas parçalar ve kablolama döküm.

balıkçılık Fly

Vnahlyst güzellik nokta ile asp üzerinde mücadele yakalandı. Anglers derece doğal yavru taklit özel flamalar kullanın. daha verimli bir fener için inanılmaz bakım döküm üretimi göz önüne alındığında yapılan veya mümkün olduğunca veya sadece alt yem çalıştırılmalıdır. Ancak her iki birinci ve ikinci durumlarda usta mücadele gerektirir. Bir yırtıcı aptal için, bir metre derinlikte yem tutmak gerekir.

balıkçılık için uygun yerler dayandı içinde zaman her şeyin üzerinde biriken çalkantılı rulo kabul tür asp, içinde mücadele. Böyle bir yerde bu balık bütün sürüsü düşebilir. Ve bu they yalnız avı eğiliminde olmasına rağmen.

Özellikler vnahlyst balıkçılık

Tipik olarak, asp üzerinde mücadele böyle bir mutlak başarıyı getiriyor. genellikle Fly o ikincil cazibesi olun. Ana bağlıdır - bir tasma, yaklaşık elli santimetre üzerinde. misina büküm önlemek için, döner daha iyi faydalanmak. Bazen balıkçı kanca yakın tüylerle lures ve-pikap kullanın. Bu yırtıcı gümüş alıcı zaman da olumlu bir sonuç verir. Birkaç seçenek vardır sinekler şunlardır: çift, aydınlık birdcall, yoğun tüyler ile flama, vb ...

bombalamak

Bu asp ile mücadele ana olta boyunca uzatılır plastikten yapılmış bir boru vardır. Alt kısımda özel bir kalınlaşma damla biçiminde ile bombardımanına yoktur. Suda bu dişli kütlesini ve kaldırma kuvveti vermek gereklidir. Uzun ve kısa hem - Basit bir ifadeyle, bombardımana ya da adı olduğu gibi "sbirulino", başlıca görevi atmak ve herhangi bir mesafede, sıradan bir şamandıra olduğunu.

yolda yakalamak

Bu daha etkili koşullar tekneden engelsiz kablolama iplikçiler otuz veya daha fazla metre yürütmek için vardır engin su alanı, mücadele için bir kefal olduğunu. izlerinde büyük bir derinlikte sonbahar sezonunda balık tutabilirsiniz. Eğer hızlı kablolama kullanırsanız, yirmi ya da yirmi beş santimetre mesafe olmalıdır aralarında iki iplikçiler, bir değil varlığını gerekir, ancak edecektir.

Kendi elleri sbirulino ile donatılmış nasıl yapılır

elleri ile asp mücadele kendi hazırlamak amacıyla, balıkçı böyle fırdöndülerinin, misina, durak, şamandıra ve kanca gibi bileşenleri gerekecektir. Başlamadan önce, ekipmanın önceden özellikleri sormak gerekir. ve alt ve üst - Birincisi, ana hat üzerinde iki stoper hareketini kısıtlayan şamandıra, sabit olmalıdır. Bu döner monte grev yayınlarken engelleyen, float düzeltmek için yapılır. Deneyimli balıkçılar bir çırpıda en ufak nüans büyük bir sorun yakalamakta sunmak için nasıl, biliyorum.

Sonra şamandıra sabit ve döner edilmelidir. Genellikle tek nüsha olarak yüklenir, ancak bazen balıkçı üç adet bir dizi ekleyin. tasma döner montajı için uzun ve üç metreye kadar bir yarısıdır. aslında, ve yakalayacak, yem, sabitlenir onun ucunda.

Özellikler ek bileşeni

Acemi balıkçılar daha iyi sadece bir kanca asp üzerindeki Bombacı donatmak. Onların dişli için kullanılan ve onunla balıkçılık, yavaş yavaş miktarını artırabilir tüm inceliklerini almak olsun sonra oldu. Bugüne kadar, mağaza üreticilerin çeşitli bombards çeşitli satın alabilirsiniz. Ama tecrübeli balıkçıların hep su belli bir vücut için onun sbirulino uyarlayarak mümkün olduğunca kendinizi yapıştırmak tercih ederim. Yirmi otuz gram - nehrin ortasındaki için, asp gibi ayakta su için daha ağır bir Bombacı kullanmak akıllıca olacaktır, yirmi on ağırlığına uygundur yüzer. sbirulino oldukça basit gümüş "Corsair" yakalama yöntemi. Bir bu kazan yağlama avcı veya ondan biraz için asp üzerinde mücadele atmak gerekir. Genellikle ısırık potyazhkami arasında gerçekleşir. chub yakalamak için en iyi yemler, Kurbağa lures Krenke, iplikçiler, pikaplar ve pilkery canlı yem vardır.

Tekneyi Ters elleriyle

Kötü "kızak" olarak, bu yırtıcı ve bu tür özgün buluşu yakalamak için kendilerini kanıtladı. Onlar geri dönüşümlü oltası tekne vardır. pazar mücadele karşılayabilir rağmen, ancak, balıkçıların büyük çoğunluğu kendi kendi "kızak" yaptı. Özellikle orada bu işin içinde özel bir şey yok çünkü. Tekne taneli iyi kurutulmuş ahşap ana panoları, oluşur. Maksimum kaldırma için uygun bir şekil verilir. kurulu alt kısmında onu yönde keskin değişiklik ile suyun dışarı atlamak için önleyecektir Redan vardır. Tekneyi Ters artık yaygın asp yakalamak için kullanılır, bu nedenle mümkün olduğu üzerinde planları bulmakta oldukça kolay inşa etmek.

hornblend nasıl pişirilir

Asp yeterince sık dikkatli olmak ve hatta en cazip yem yapmayız başlar hemen hemen her zaman belli olmaz. Sonuç olarak, fener hornblend kullanmak zorundadır. istenilen konumda atılmış yeterince kolaydır gibi bu dişli de yeni başlayanlar için uygundur. Bu tekli lif için, 0.3 mm çapında bir pyatnadtsatisantimetrovy tasma kalın kablo ve kaşıkla alınır. Bu dişli mağazasından satın, böylece balıkçılar kendiniz yapmak zorunda edilemez. kendisi budak onlar aynı yöne sahip olacak şekilde İlanlar böylece ana hattına bağlanmalıdır. İkincisi için, uzun ön kundağı sahip on ikinci veya on dördüncü odaların kanca almak gerekir. Onlar her zamanki folyo sarın ve çok güçlü bir iplikle kravat gerekiyor. Bunun sonucunda, yavru suyun hareketini taklit etmelidir çok küçük spinner, dışarı balıkçılık. Bu yemler bir tasma bağlı olması gerekir. Ana hattın sonunda bir ışık renkte boyanmış sıradan kaşık, kaşık, güvence altına alınmalıdır. zaman gönderme sürecinde, o, bir avcının bir rol oynamaktadır Malkova sürüsünü kovalayan başlamak gibiydi. Asp böyle bir faaliyete görmezden mümkün olmayacaktır. O, "götürmek" "rakip" kızartın ve bu nedenle kendini yetiştirmiş vitese güçlü ve çok keskin bir darbe yapmaya çalışacaktır. Emin olmak için, daha ileri asp çengel balıkçıya deneyimli, ama buna harika hemen hemen her zaman, çünkü mutlaka yapın kanca "oturur".

Bu balık Jordania postspawning geldiğinde asp yakalamak, genellikle, Nisan ayı başlarında açılır. sığ ve batık şişli de: Şu anda, yırtıcı hızlı bir akış var rezervuar, bu parçaların üzerine aranmalıdır. Bulduğunda, az pilkerom veya blendır atılan eğirme yakalamaya çalışın mümkündür. Eğer bir tekne varsa, sen trolling yardımıyla şansınızı deneyebilirsiniz. Bunların her asp için büyük bir balıkçılık alabilirsiniz ile tüm yöntemler, iyidir. Mücadele iyi hazırlanmış olmalıdır ve sonra yakalamak sağlanacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.