Sanat ve EğlenceFilmler

"Soruşturma uzmanlarindan": aktörler ve rolleri

70'lerde - 80'li. İşaret Tomin ve yetenekli adli tıp uzmanı Kibrit "tıklayın fıstık gibi" hatta en zor, karmaşık vakalar nasıl izliyor bir kompulsif ilgi ile tüm Sovyetler Birliği. Serinin Çekimler "soruşturması lider uzmanlar", tesadüfen, bir şöhret-Birlik kazandık aktörler, 32 yıl yayılmış. Bu göstergelerin için, hatta ünlü "Santa Barbara" hırsızlık değildir. izleyici bu filmi seveceksiniz ve çok popüler neden olmuştur?

"Soruşturma uzmanlarindan": genel bir fikir ve fikir arasında

aktörler Moskova polisinin gerçek günlük yaşamı yeniden hangi "soruşturması lider uzmanlar", ilk Başlangıçta 1971 yılında çıktı, proje yaklaşık yarım saat süren her biri dedektif filmlerinde bir dizi olarak tasarlandı. Bir kez 89'da 2002 yılında, filmin 22. geldi, iki bölüm dosnyaty oldukça baskın olduğu, atışa devam kararı alınmıştır.

Benzer bir bölüm oluşturmak için fikri SSCB İçişleri sıradan insanlar arasında daha insani ve popüler Sovyet polis imajını yapmak için filmi kullanmak istedi likör, Bakanı'na oluştu. Ama neyse ki, film yapımcıları klişe ile dolu ideolojik tür film, uzaklaşmak başardık. Znamenskoye'de, Tomina ve kibrit (ve suçluların görüntüleri bile) görüntüleri son derece gerçekçi ve dürüst olduğu ortaya çıktı gelmiş.

Bu gerçekçilik, Adalet B. Viktorov Teğmen Genel danıştı her konuda film ekibini ulaşmak.

Georgy Martynyuk Sign rolünde

Film aktörler büyük bir özenle seçilmiş edildiği "uzmanlar lider soruşturması", sadece popüler hale olamazdı. Araştırmacının Sign - sanatçılar, her biri en ufak roller büyük rol oynayan Georgy Martynyuk, söz küçük ayrıntılara kendi yolunu düşünülmüş.

Martyniuk karakteri titizlikle ve tutkuyla o sıradan sorgulama serseri olsa bile emanet edildi herhangi bir iştir. Znamenskiy detaylara çok özenli ve gerçekler bir bulmaca gibi, birbirleri ile yakınsama yok dek arşive davayı teslim etmez.

Martyniuk Adalet Albay rütbesine yükseldi film kahramanının yüzden sonuna kadar bu tür gayret, farkedilmeden gidemedim. Ancak davayı çözmek ve bu suçlu ne olursa olsun koymak - bu Znamenskoye'de kendi içinde bir son değildir. Bazen onlara haysiyetini ve kendine güven korumak için bir şans vererek, onların denenmemiş ile oldukça insanca gelir.

Tomina olarak Leonid Kanev

Leonid Kanev 1971 yılına kadar 10'dan fazla filmlerde oynamayı başardı ama gerçekten onun ünlü bir tabloyu yapımı "uzmanlar lider araştırma." aktörler kime çok derinden bu sürece dahil MUR ajanlarından rolüne alışmak zor bir görev oldu örneğin, Kanev hala kutluyor, yani günlük bir polis kişisel bayram olarak.

Ana karakterler Leonid Kanev üçlüsü Znamenskoye civarlarında seyrederken gergin atmosferi etkisiz hale getirmek için macera katmak zorunda kaldı. Alexander Tomin - Joker, o biraz daha kolay işini alır ve her zaman doğaçlama hakkını saklı tutar. soruşturmaya bilgi almak için sevdiği bir yol - sürekli tesisatçı, şüphelinin okul arkadaşı gibi davranarak, küçük sunum oynuyor.

araştırmacı faaliyetlere bazen can sıkıcı meslektaşları için böyle yaratıcı bir yaklaşım olmasına rağmen, hiç kimse Tomina verimsizlik suçlayabilir - her zaman hedefine ulaşır.

Kibrit uzman olarak Elsa Lezhdey

Büyüleyici Adli tıp uzmanı Zinochka Kibrit - dekorasyon filmi "uzmanlar lider araştırma." aktörler ve oynadıkları roller, hızla izleyicilerin sempatisini kazandı, ancak nasıl böyle zor bir ortamda çalışan bir kadın, bazen agresif görmek özellikle ilginçti.

Zina, işlerinin doğası rağmen, onların kadınlık kaybetmedi Büyük bir artı Kibrit resim: kahraman Lezhdey şık elbiseler, topuklu ve şık çanta giyer. Ancak aynı kibrit de iyi eserinde usta ve genellikle onun tarafından sağlanan veriler bütün mesele belirlerdi.

Bazı filmlerin ( "Şantaj") olarak Zinaida yüz tehlikeli bir yeraltı ile karşı karşıya, ama Kibrit hala kendi lehlerine başa kararlı, onun serin ve becerikli tutmayı başarır.

Ne yazık ki, Elsa Lezhdey 2001 yılında öldü, bu yüzden filmin son iki kısımda Lydia Velezheva aldı.

"Kara broker" bir bölüm yer Aktörler

Özel önem TV dizisinde herhangi sanatçı az ya da çok göze çarpan rolü "soruşturma uzmanlarindan." Olmalıdır onlar oynadı aktörler ve rolleri çok renkli ve sevimli, her taranan filmin bundan sonra ağızda kalan tat gün boyunca kalır.

Örneğin, "siyah broker" bir bölüm ana negatif rol Borisu Ivanovu gitti. Boris Ivanov - aktör olduğunu deneyimli ve de ki, neredeyse 14 yıl sinemalarda hizmet verdi ve 61 aktif filmlerde rol edildi. Rol Cryptstalker sotssobstvennosti - Shakhov - bir başarıydı. İvanov bazı grotesk kötü adamı oynamak vermedi: o Shakhov Karısını seven arkadaşlar bir daire içinde pobalagurit seviyor sıradan bir adamdı, ama bu arada başka bir bağımlılığı var - devlet pahasına kar.

"Shahini" t rolü. E. Shakhov eşi de rol Margarity Hobotovoy tüm bilinmektedir Lyudmila Bogdanova, oynadığı "Pokrovsky Kapıları."

bölüm "Gerçek adın" karışan Aktörler

Filmin aktörleri olaydan "uzmanlar lider soruşturma" "Gerçek adınız" birinci bölüm onun beceri meslektaşları aşağı değildir.

Onun usta hassas el için "Cerrah" lakaplı Özellikle büyüleyici bakışlar dolandırıcı Kowalski,. Ve bir kez daha bize tam formda bir kötülük, ama sadece insan değil önce - neşeli, yetenekli müzik ve iyi şarkı seviyor. Kowalski geçimini verebilecek tek yolu - o yaşardım ve dolandırıcılık olarak Ama bu adam, ne yazık ki, yaşamak için alışkın.

büyüleyici bir dolandırıcı rolü de Profesör Runge rolü ile bilinir ekrana Gregory Lampe, üzerinde somutlaştırmak "Bahar Onyedi Anlar."

Ayrıca bölüm yaktı aktris Maria Andrianova ( "Yüzbaşının Kızı"), İgor Kashincev ( "XX yüzyılın Korsanları") ve Kirill Glazunov ( "Baskervillerin Köpeği") içinde.

aktörler ve rolleri: "Üçüncü atış Önce" Bölüm

1978 yılında seri olarak 13. filmi eleyen - "soruşturma uzmanlar lider. Üçüncü atış kadar. " Aktörler soruşturma Znamensky mağaza soygunu hikayesini anlatan filmde içeriyordu.

Bu bölümde o Zorina Anna Kamenkova ( "genç karısı", "Sofya Petrovna") tarafından küçüklerin işlerine üzerine müfettiş görünür. Zorin ve araştırmacı Znamensky açıkça görülebilir sempati arasında. serideki ilişkilerini düğün sona ettikleri görünümü, ama ciddi bölümün sonunda zarar kız ve bunun daha Oluşturma söz bile kayma olmaz.

Cooper - - Ana kötü adam görevinde ( "Aslan Gurych Sinichkin", "Office Romance") Peter Shcherbakov söyledi. Serinin aktörler "uzmanlar lider soruşturma" da 13. sayısında Leonida Kayurova Sasha ve Tatiana Simakina Nadezhdin bir dost şirkette aldı.

"Soruşturma uzmanlar lider. Hakem "- aktörler

"Hakem" filme uzun bir aradan sonra, 2002 yılında serbest bırakıldı. Tanıdık kahramanlar izleyiciler örneğin Tomin Interpol bir albay ve albay rütbesiyle şimdilerde mali dolandırıcılık soruşturma başlattık olduğu İşaret oldu üst sıralara kendi Binbaşının omuz askıları değiştirin. Başka bir durum yine yok arkadaşlar görülen uzun bir süre bir araya getirir.

23 bölüm gelen "soruşturması gelen uzmanlarından" serisinin aktörler:

 • Bir kriminalist Kitaev ve böylece ölen Elsa Lezhdey değiştirilmesi oynadığı Lidya Velezheva ( "hırsız", "aptal").
 • Vera Vasileva ( "Evli Lisans", "Müfettiş") geleneğine göre, annenin Sign'ın rol oynamıştır,.
 • Vladislav Galkin ( "Voroşilov Keskin", "Saboteur"), sigorta şirketinin bir müşteri gibi davranan.
 • Avusturyalı bir işadamı rolünü oynadığı Alexander Porokhovshchikov ( "Mutluluk büyüleyici Yıldızı", "Otuzuncu yok").

"Soruşturma uzmanlar lider. "Altının Peck - aktörleri

"Pud altın" filmi 2002 yılında piyasaya ve 6 bölümden oluşuyor. Nihai filmin arsa oğul altın madenlerinde çalışan Corner, bir vatandaşın öldürülmesiyle etrafında döner. davayı atandı Araştırmacı Kandelaki, makul ölüm oğlunun karanlık işler köşeye ilişkili olduğunu düşünmektedir. Yapılan incelemede, bu cinayet Sign yapan banka sahtekarlığı ile de bağlı olduğu anlaşılmaktadır. Sonuç olarak, komut Uzman davanın başka soruşturma tekrar gidiyorum.

Filmin aktörleri "soruşturma uzmanlar lider. "Altının Peck:

 • eşi Tomina oynar Nadezhda Nechaeva.
 • İgor Bochkin araştırmacı Kandelaki rolünde ( "ince küçük şey", "Kadın mantık-2").
 • Boris Shcherbakov ( "Kişisel Lovers not Leave", "Ben hapse istiyorum"), ekranlar eski araştırmacı MUR Zykov imajını somutlaşan.
 • olarak Igor Sklyar ( "Biz caz gelmektedir", "Köpek Yılı") suçluların köşe olurdu.
 • Smurina katil olarak Gosha Kutsenko.

diğer film sahneleri gelen Aktörler

"Soruşturma uzmanlar lider. Bir salatalık "Çoban çocuk - aktörler:

 • Nikolai Karachentsov Genç bir sanatçı Kim Faleeva rolünde ( "Manger'da Köpek", "Elektronik Maceraları").
 • Boris Tenin ( "Gelin", "Yakov Sverdlov") kolektör Boborykin ve diğerlerinin rolü.

1975 yılında, 10 ikinci film destan eleyen. Bu uzmanlar lider "soruşturması olarak adlandırıldı. Misilleme. " filme katılan aktörler: Semyon Sokolovsky ( "Gün cerrah Mishkin," "Mary Poppins, Goodbye"), Yuri Gorobets ( "Çizgili uçuş", "Yeşil Van"), George Menglet ( "Lermontov", "Denetçi" )), "Cennet vaat" Valeriy Nosik ( "Kullanım" Y "ve diğer maceraları Shurik".

1989 yılında, dedektif serisinin 22. bölüm eleyen. Bu uzmanlar lider "soruşturması olarak adlandırıldı. Mafya". Kayıt katılan aktörler: Maya Bulgakov ( "Yiğit Şövalye Ivanhoe Ballad", "Elektronik Maceraları"), Gennady Bortnikov ( "Funny tramvay "Babamın üç oğlu oldu""), Elena Drobysheva ( "Indigo", " Anna Karenina ") ve diğerleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.