MaliKişisel Finans

5 gün boyunca bir kredi için "Rostelecom" almak nasıl

Büyük bir şirket "Rostelecom" Rusya'nın pek çok bölgede telekomünikasyon çeşitli hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin aboneleri internet hizmetleri, sabit interaktif televizyon ve mobil kullanabilirsiniz.

Sen terminaller ve ofislerde, Tasarruf Bankası, Rusya Post aracılığıyla, örneğin, birçok yönden yapılır "Rostelecom" nin hizmetler için ödeme yapabilirsiniz. Ama bu bir ödeme yapmak mümkün değil ne olur? Biz "Rostelecom" için ödünç yolunu merak zorundayız. Neyse ki, cep telefonları veya ev internet kullanımı şirketin aboneleri, "Vaat ödeme" hizmet fırsatı var.

Bir mobil cihazda bir kredi almak için nasıl

Denge sıfıra gitti ve direkt ödeme mümkün değil yaparsanız, o zaman abone sorunun yanıtını arıyor: "Nasıl Rostelecom bir kredi almak için?". Aslında, çok basit hale getirir. hizmet "Vekil Ödeme" etkinleştirmek için yeterlidir.

hizmet "Vekil Ödeme" aktive temel yollarını düşünün:

 • USSD-komuta * 122 * 1 # kullanma. en kolay yolu cep telefonu kullanıcıları etkinleştirmek için - USSD-komutu. Sadece klavye cihazdan yazın ve Çağrı düğmesine basın.
 • kişisel kullanıcı kabine yardımıyla. Aktivasyon yöntemi şirketin web sitesinde yer alan internete erişimi olanlar için uygundur. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Ödeme" bölümüne gidin ve söz ödeme kullanarak hesabınıza para nasıl seçebilir ve ardından sistem istemlerini izleyin gerekir.
 • Servis yardım masasını kurun. destek merkezi vaat ödemeleri dahil hizmet aktivasyonu ile yardımcı olabilir. o tarihte kurulmuştur eğer bağlı işçiler, SIM kartta veya kod sözcüğünün sahibinin pasaport bilgilerini tesise gerekecektir sözleşme yapılması. Tüm bölgelerde 8-800-1000800 için destek merkezi numarası

hizmeti etkinleştirdikten sonra SMS onay mesajı gönderilecektir.

Mobil iletişim için Şartlar vaat ödeme

"Rostelecom" borç para değil tüm abonelere mümkün kılar. Bir takım sınırlamalar vardır:

 • SİM kart verilmesi gerekmektedir doğal bir kişi ;
 • Sözleşme 4 aylık daha az olacaktır;
 • Son 30 gün için ödeme güvene hiçbir bekleyen borçların olmalıdır;
 • bir ay içinde sadece güven ödeme almaya 2 kez olabilir.

Eğer için "Rostelecom" ödünç önce de aşağıdaki koşullar aşina olması gerekir:

 • 5 günden fazla söz transfer fonksiyonları;
 • 100 $ ile yatırılmaktadır hesabına hizmetini etkinleştirmek zaman sen iletişim hizmetleri harcayabileceğiniz;
 • Her bağlantının 7 ruble hizmetleri maliyeti.

İnternet ödeme için kredi için "Rostelecom" almak nasıl

İnternete Aboneler peşin tarife erişim 0 denge ağa erişim yok çünkü bir durumla karşı karşıya ayın başında olabilir. Eğer hizmetlerinin sağlanması yeniden başlatılması için para yatırmak gerekiyor. müşteri için böyle bir fırsat değilse, "Rostelecom" ona vaat ödeme vermek için hazırdır.
İnternet servis, kullanıcıların iki şekilde söz ödemeyi etkinleştirebilirsiniz:

 • Abonenin kişisel kabine kullanarak;
 • Şirketin yardım masasını temas.

Kredi tarife planları yediemin ödeme müşteriler mevcut olmadığını belirtmek gerekir.

Ben borcu ne bileyim

Ödeme borç vaat gecikmeli ödeme ya da yerleşim hizmetlerinde ise geri ödenmek zorundadır hesabı üzerinde ortaya çıkar. Ama ne kadar ödeyeceğinizden, öncelikle "Rostelecom" in borç bilmek anlamak gerekir.

Mobil abonelerin her zaman komut * 102 # ile hesabının durumunu bilemez. SIM kart uzun süre kullanıldığında veya diğer hizmetler için borç hakkında bilgiye ihtiyaç olmadığı Ama eğer diğer seçenekleri kullanmak zorunda olacak.

"Rostelecom" borç hesabını bulmak için yolları:

 • Kişisel hesap. Bu hizmet dengesi gibi hizmetler hakkında tüm bilgileri görüntülemek için izin verir.
 • İletişim Merkezi. pasaport verileri denilen Tek numara bilgi hizmeti, tüm hesaplarda hizmetin ilgi ve toplam borç hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Şirketin büroları. Birçok ofis herhangi ziyaret etmek için, her zaman borcun varlığını ve miktarını öğrenebilirsiniz.

Gerekirse bu basit ipuçları ile, isteyen herkes kolaylıkla güven ödeme almaya, borç hakkında bilgi almak ve edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.